Jaké pohlaví mimča vám tipovalo okolí?

bambulik
1. lis 2007

Holky, jaké pohlaví mimča Vám tipovalo okolí a co toho nakonec bylo?
U těch kdo to věděl dopředu je to zbytečné se ptát, protože to asi zřejmě okolí řekly a pak tipy padly.
Ale my nevíme co to bude a do jednoho mi tipují chlapce, nevím proč, ale holku mi ještě někdo netipl a to vídám lidí, tak jsem fakt zvědavá jak to dopadne.

pavlinka3
1. lis 2007

bambulik - tak to já jsem zvědavá taky - já jsem rozjela tipovací soutěž v albumu....podle fotek bříška si každá může tipnout....jak budu "růst" tak budu dodávat další fotky a tipy se můžou měnit v průběhu celého těhu - a výhrou bude dobrý pocit z toho, že to ten dotyčný tipnul správně 😀

bambulik
autor
1. lis 2007

právě mě jedna paní říká že u mě to poznala hned že to bude kluk, že to pozná podle rtů, že když mamina čeká holku má je silnější, prostě to jsem ještě neslyšela, ale Ty vnitřně Pavli cítíš co že to bude? Nechcete to vědět dopředu?

xsuzzi
1. lis 2007

bambulík tipuju Ti chlapečka 😀
jinak u Pavlínky jsem to jednoznačně určo vyhrála jááá 😀 😀 😀

micanek
1. lis 2007

Tak mě každej zatím typuje kluka... kéž by to nevyšlo 😵

bambulik
autor
1. lis 2007

podle čeho kluka mi tipuješ?

micanek
1. lis 2007

Tak až se to dozvím, tak vám to oznámím, zda byla trefa, nebo ne.

xsuzzi
1. lis 2007

podle obličeje 😀

bambulik
autor
1. lis 2007

micanek, moc chcete holčinku¨?
Já toho kluka, lichotí mi že mi ho každý tipuje, ale raději počítám s holkou...

micanek
1. lis 2007

bambulik. Radši bychom holčičku, ale když to nevyjde, tak neva. milovat je budeme uplně stejně. Pro jistotu ale počítám s klukem. Nemůžeme se z manželem pořádně ani schodnout na klučičím jméně. A za další by se mi líbylo, kdyby těm, co to předpovídají, tak to nevyšlo 😀 ... to bude já sem to věděl... 😒

xsuzzi
1. lis 2007

a já ci chlapečka 😀

bambulik
autor
1. lis 2007

já zase vždy chtěla kluka a beru to tak že kluk by byl překvápko a počítám s holkou a budu ji taky milovat moc moc moc...

xsuzzi
1. lis 2007

tak to je jasný 😀

bambulik
autor
1. lis 2007

jasný to je,,,
kamarádka moje strašně moc ještě předtím než otěhotněla chtěla jen a jen holku, te´d má čtyřletýho kluka a nakonec je ráda že to je ten kluk a holku si neumí představit...
zkrátka sbalíme co máme a jdeme,,,
ale je krásný že když někdo po něčem touží že se mu splní...
sestřenka chtěla taky kluka a když jí pak donesly Janinu ukázat jakoby cítila zklamání a vyloženě lásku k mimču začala poci´tovat až se začaly s¨bližovat, to taky chápu, někdo holt nehoří láskou hned...

micanek
1. lis 2007

Aji micana v pupíku nějak oslovuji jako kluka .... no jsem fakt zvědavá ... jak to pujde vidět, tak si to hned nechám říct.

xsuzzi
1. lis 2007

hmmm bohužel se bojim,že takovouhle blbou fixaci sem si udělala taky na toho chlapečka 😒

bambulik
autor
1. lis 2007

u mě to vidět nebylo a na plodovce jsem nebyla...
já jsem si toho kluka snad taky vsugerovala díky okolí, ale právě proto více beru v úvahu více teď tu holku

micanek
1. lis 2007

bambulik: u tebe ještě nejde vidět pohlaví miminka? 😨

kachnik
1. lis 2007

Všichni mi od začátku říkali, že to bude kluk a taky joo, i jsem to nějak od začátku cítila... 😉

many
1. lis 2007

mně taky říkají,že budu mít kluka 😉 tak doufám,že to výjde 😀

luciehl.
1. lis 2007

Ahojky,tak mě od začátku každej tipoval kluka a ve 20tt nám pan dr. řekl že čekáme holčičku 🙂 (no někteří nevěří,že to není možný) No tak uvidíme,já sem přesvědčená o holčičce.

caira
1. lis 2007

tak me vsichni rikali kluka..vsichni meli sve duvody, od toho jak se mi zvetsuje bricho, jaky ma tvar, moje plet atd atd a nakonec cekame holcicku 😵

beranek
1. lis 2007

Ahoj, nám všichni tvrdili, že budeme mít určitě chlapečka...ale my jsme od počátku počítali s holčičkou, mně to bylo úplně jedno, ale přítel přesně "věděl", že to holka bude...jsem ráda, že se mu to nakonec splnilo 😉 🙂

bielanevesta
1. lis 2007

nám tipovali dvojčatá 😀 , fakt, niekto kto ma nepoznal stále"Ty čakáš dvojčatá?" 😀 No brucho som mala ako svet 😅 Inak mi väčšina tipovala holku a stalo sa 😀

lu777
1. lis 2007

95 procent lidí tipovalo chlapečka.. úplně mě to s...lo, se přiznám 😝 😀 i teď nechám lidi hádat, všichni tipují kluka 😀

bambulik
autor
2. lis 2007

micanek: mimčo může být otočena prostě se to nepozná...
dokyna na utz to třikrát zkoušela se mezi ty nohy dostat, ale ani za boha jí to prostě nevyšlo...
tak se necháme prostě překvapit no...

svetluska.l
2. lis 2007

Tak me taky vsichni tipovali kluka,i kdyz ja tvrdila,ze to bude holcicka🙂Nu a vcera jsme se dozvedela,ze okoli melo pravdu...cekame kluka🙂

kaculi
2. lis 2007

U nás to bylo naopak - okolí (ale opravdu úplně všichni) tipovali holčičku, jedině my s přítelem jsme si stáli na klukovi - a máme ho 😀

kalo
2. lis 2007

Mě všichni podle mého vzhledu říkali: jasný kluk! (prý holka ubírá na kráse a bříško je do kulata.) Já vypadala lépe než před tím, bříško špičaté,dopředu, žádná kila a ona holčička!!! My si to nechali říct, že to bude holčička, ale nikomu jsme to neřekli a tak jsme v tom typování všechny nechali a to pak bylo překvápko! 🙂

mysinka
2. lis 2007

Mě od začátku všichni tvrdili, že to bude kluk...prý jsem zkrásněla 😉 navíc nepřibírám, bříško mi jde dopředu. My jsme chtěli holčičku, ale celou dobu jsem cítila, že to na ni nevypadá 🙂 no a už to máme potvrzené, bude to Matýsek 😀

mobina
2. lis 2007

Tak mě tipovali taky dvojčata. Prý mi moc rostlo břicho. No a moje máma tipovala holku, podle toho, že mi rostl zadek a byla jsem samý beďar. Tchýně se jen zeptala, co mlsám a řekla, že to je jasný, že to bude kluk. No a zatím mi dvakrát potvrdili pindíka 😉