Jaké pohlaví mimča vám tipovalo okolí?

bambulik
1. lis 2007

Holky, jaké pohlaví mimča Vám tipovalo okolí a co toho nakonec bylo?
U těch kdo to věděl dopředu je to zbytečné se ptát, protože to asi zřejmě okolí řekly a pak tipy padly.
Ale my nevíme co to bude a do jednoho mi tipují chlapce, nevím proč, ale holku mi ještě někdo netipl a to vídám lidí, tak jsem fakt zvědavá jak to dopadne.

ivee
26. lis 2007

Tak nám všichni tvrdili, že to bude na 100% kluk, protože jsem prý zkrásněla 😀 na začátku těhu jsem měla neskutečnou chuť na maso (moc ho nemusím) takže to všem nahrávalo do karet 🙂 pak jsme šli na AMC kvůli špatným výsledkům z krve (Down 1:55) a šup! Budeme mít holčičku 😀 😀 😀 😀 Všichni mi neustále tvrdí, že to není možné, ale prostě je to tak a my jsme moc šťastní, manžel si holčičku moc přál a já taky 😀

martinka28
28. lis 2007

Ahojky děvčátka,
jen tak brouzdám po tématech a našla jsem tohle, takže i já přidám svou trošku do mlýna..
Máme 5- týdenní Adélku, ale všichni mi tipovali kluka, z plodovky jsem to vědět nechtěla, chtěli jsme se nechat překvapit.. ale je to holčička. Jinak jsem přibrala za celé těhotenství 8 kg, pleť jak z alabastru, žádný chutě, žádný zvracení, žádná chuť na sladké - prostě všechno napovídalo klukovi a všichni mi to říkali a nakonec je to Adinka, no nedá se na tyhle "babský řeči" moc spoléhat, i když asi jak kdy.. Jo jinak mi poslala kámoška takovou tabulku jak by měl vycházet kluk - holka, jenže jí nemůžu najít (podle ní mi pochopitelně vyšla holčička), nevíte kde by se ta tabulka dala najít?? Jiná kámoška totiž čeká mimi a tak jsem jí chtěla poslat, ale nemůžu to najít ☹

xsuzzi
28. lis 2007

Takžeee 😀
Mě všichni tipovali na holčičku 😀 a dnes jsme se dozvěděli,že nejspíš čekáme chlapečka 😀 😀 😵 😵

alcatko.j
29. lis 2007

Mne tipovali kluka, vsichni, prej mam spicaty brsko, jsem desne kraaasna ve tvari 😀 Chutnalo mi sladke 😀
A jsem jina 😀

jinak to ani nemohlo byt 😀 😀

brnda
29. lis 2007

ahoj tak me u prvniho všichni tipovali holku,že me roste zadek a tak,u druhyho vetšinou tipovali kluka a ono to tak bylo

micanek
9. led 2008

Tak když toto téma začalo, tak jsem ještě nevěděla co to bude a vepsala jsem, že mi všichni typují kluka. Od včerejška vím. že toho klučinu doopravdy čekám.

hasimaa
10. led 2008

Ahoj,
chtela jsem se zeptat v kolikatem tydnu vam rekli jestli to bude kluk nebo holka? Vim, ze po 16tt se to da rozpoznat, ale zajimala by me praxe 🙂 nemuzu se dockat co to bude. Kazdy tipuje kluka a ja bych mozna ve skrytu duse radsi holcicku 🙂

veda
11. led 2008

Ahoj, mně všichni tipovali kluka, prý že jsem zkrásněla, že má bříško dopředu apod. A po odběru plodovky je to 100% holčička. Vybrali jsme si už i jméno. Bude to Nela. Jinak podle plodovky mi řekli pohlaví v 19 t+1 d

atreides
11. led 2008

Ahojky, tak mě skoro všichni typovali kluka 😀, no a ve 20tt nám řekli, že to bude holčička 😵

naxi
26. led 2008

Ahojky..
Tak mě zatím většna typuje kluka.. Nic jsem nepřibralam naopak mi šli kg dolů.. Bříško je zatím v začátku, tak neumím sama posoudit. Jím všechno.. Takže my jsme dokonale zmatení.. Chtěli by jsme holčinku, kluka už máme.. Ale v podstatě je nám to fuk..

marselina
26. led 2008

tak mě okolí typovalo holčičku,ale já jsem už od 5týdne nějak cítila kluka,nevím jak je to možné,ale prostě jsem si postupně od 3měsíce zaala nakupovat zelené a modré věci,nakonec to vyšlo a narodil se mi chlapeček

alenka83
26. led 2008

tak tahle diskuze je opravdu zajímavá. Já od začátku počítám s klukem, nějak ho cítím a jsem zvědavá, co tam za týden uvidí. To jdeme na srdíčko, tak snad to půjde vidět. Možná si ve skrytu duše přeji víc holčičku, abysme byly na tatínka 2, ale to se teprve uvidí. Jinak okolí mi podle babských pověr tipuje kluka. Není mi špatně, ani jednou mi tedy nebylo a takové další postřehy, které mají.🙂

labell
26. led 2008

Mě doteď všichni tipují kluka 🙂 a bude to holčička- plodovka.

caira
26. led 2008

tak me podle bricha kazdy rika kluka, protoze jdu jen dopredu a ne do sirky, ale mame potvrzenou holcicku { ze dvou ruznych utz, kde to pry bylo naprosto jasne videt, tak snad je to i pravda} 😀

naxi
27. led 2008

Martinko28

http://www.nasedetatko.com/index.php?popis=100&...

Tady je ten čínský kalendář početí... 🙂

lenulin
27. led 2008

Ahojky, taky se přidám.Vždycky jsem chtěla kluka a taky mi ho všichni typují taky podle bříška a taky jak vypadám.že jsem prý zkrásněla 🙂 No a teď na 3D utz nám potvrdili chlapečka. 🙂

martinka79
27. led 2008

já byla u prvního těhu oteklá a škaredá a byla to hlka, kterou tipovali všichni a hlavně manžel tvrdí, že ví co dělá. eteď mám jen bříško a budeme mít kluka, taky věděl co plodí. 😀 a okolí tipovalo kluka, že je bříško pěkně dopředu.
Tak nevím, ale čert to vem. ať je hlavně zdravé. 🙂

caira
27. led 2008

holky s tema tabulkama je to ale tak, ze to kazda zenska cte spatne.. protoze podle cinskeho { a toho puvodniho} kalendare se ma delat lunarni vek matky, ne kalendarni..takze se k tomu musi vlastne pricist cca dvca roky aby to vychazelo...

http://www.obfocus.com/calculators/birthchart.htm

http://www.obfocus.com/calculators/gender.htm

nebo zkuste tuhle, tam se zada kalendarni vek v dobe poceti... 😉

caira
27. led 2008

ale stejne tomu moc neverim..je to proste padesat na padesat, ze se trefi, treba u nas to vychazi, ale kamoska podle kazde tabulky mela mit kluka a ma krasnou Ellenku 🙂

e.k.t
27. led 2008

tak já podle tabulky mám mít holku, podle plzáka kluka a typy jsou 50/50. manžel typuje holku já kluka a naše okolí je taky 50/50 ta se necháme překvapit. v úterý nám bude jasno, budou výsledky amnia

kacka.va
27. led 2008

mně to v různých tabulkách vychází různě. zkoušela jsem podle jednotlivých tabulek i členy rodiny a žádná z nich mi nevycházela přesně. Např. já bych měla být kluk. Podle mně je to o náhodě, jestli zrovna ta nebo ona vyjde.
A podle babských pověr bych teoreticky měla mít kluka a přitom čekáme holku.

e.k.t
27. led 2008

aspoň nemůžeme vyhynout, představte si že by byla móda mít kluka a kdo by pak rodil potomky?

anngie
27. led 2008

ahoj, mě tipovali holku a já si přála kluka, jenže mi začali řikat že nejsem tak hezká jako dřív, sice krásný vlasy, nehty ale pleť stála. Mám chuť na sladký. Ve 22tt nám řekla paní doktorka na utz že čekáme holčičku. Takže asi tak. Jo a ještě moje břicho, zatím je stále moc malé v porovnání s holkama co čekají kluka, takže u mě to asi vyšlo všechno 🙂

leonunuska
28. led 2008

Mě tipují v rodině holčičku, ale známí chlapečka. Sama bych chtěla šíleně holčičku i když klučina by samozřejmě nevadil 😉 Co tipujete vy holky?

lenys
28. led 2008

hihi nam vsichni rikali, ze to bude holcicka, protoze se rika, ze kdyz cekate holcicku, tak ze ubira krasu a ja na zacatku tehu vypadala fakt hrozne....hihi..zhorsila se mi plet, vlasy, no proste obluda, jenze se to pak nejak spravilo a ten den kdyz jsme sli na ultrazvuk tak jsem rikala nene ja tam citim lulinku to bude chlapecek .....hihi..jinak kdyz jsem mela uz brisko velke, tak jsem ho mela do spicky, u holcicek jsou maminky vice kulate ..tak nevim 😖 ..ale kdyz uz jsem mela brisko tak hodne lidi mi reklo, ze to bude kluk, aniz vedeli ze kluka fakt cekame....

leonunuska
28. led 2008

Já právě měla taky na začátku hroznou pleť tak to všichni hned zdedukovali na holčičku, ale teď bříško jde hodně dopředu tak nevím. Manža se chce nechat překvapit, ale já už hořím nedočkavostí ☹

bambulik
autor
25. dub 2010

tak se koukám zpětně na diskuzi co jsem založila a musím se smát, samý tip na chlapečka a od 5.2.2008 už mám Kačenku naší milovanou:D

teddyx2
1. kvě 2010

U nás všichni tipovali holku (kromě mojí sestry) a budeme mít holku 😉 Bříško mám kulaté a všichni mi říkaj, jak mi těhotenství přispívá na kráse, takže nevím. Asi ta pověra, že holky ubírají na kráse není spolehlivá 😉

sambucca
1. kvě 2010

U nas to bylo tak fifty fifty, hodne se sazelo o lahev sampanskyho 😀 No nakonec je to hlavne tatinkem vysnena holcicka 😵 😵 😵

misicka85
1. kvě 2010

U prvního těhu mi všichni tipovali kluka, i já sama jsem měla pocit že to bude chlapeček. Chutě žádné,nevolnosti taky ne, pleť,vlasy i nehty nádherné, podle bříška to poznat nešlo protože jsem do 26tt žádné neměla 😀 No a na utz ve 20tt mi řekli že je to holčička 😀 Chutě na sladké přišly až později,kolem 30tt...

Teď u druhého těhu mi pro změnu všichni tipovali holku,ačkoli průběh těhotenství byl naprosto stejný jako u prvního těhu,akorát že jsem měla pořád chutě na maso a smažené. Takže jsme tušila že to bude kluk a ve 20tt mi ho skutečně potvrdili 😉 Ale jinak mám průběh těhotenství krom těch chutí úplně stejný - žádné nevolnosti,pleť krásná, přibrala jsem opět jen 9kg, takže pohodaaaa. Škoda že už je to pravděpodobně naposled ☹