Jaké pohlaví mimča vám tipovalo okolí?

bambulik
1. lis 2007

Holky, jaké pohlaví mimča Vám tipovalo okolí a co toho nakonec bylo?
U těch kdo to věděl dopředu je to zbytečné se ptát, protože to asi zřejmě okolí řekly a pak tipy padly.
Ale my nevíme co to bude a do jednoho mi tipují chlapce, nevím proč, ale holku mi ještě někdo netipl a to vídám lidí, tak jsem fakt zvědavá jak to dopadne.

cibule
2. lis 2007

No já i manžel jsme strašně chtěli holčičku 🙂 V okolí mě ale všichni kromě mé mamky tipují na kluka. Prý vypadám dobře a je pravda, že mám jen břicho a to do špičky. Sice pár beďarů na čele a jím dost sladký, ale břicho to jasně vyvrací...Doktor mi zatím ještě nic neřekl, ale já už se smířila s tím, že se mi ta holčička holt asi nepovedla a že to bude Filípek 😀 Jé, ale bylo by to překvapení, kdyby ne...... 😀

berynka
3. lis 2007

Ahoj holky, máme holčičku... manželovo přání se splnilo 🙂 . Ale okolí mi tvrdilo, že to bude asi kluk. Argumenty byly, jak vypadám, jaké mám chutě, jaký mám tvar břicha atp. 😀 Z naší babičky taky vypadlo, že to budou určitě dvojčata. Nějak jsem jí nemohla vysvětlit, že UTZ to ukazuje celkem přesně a dítě je tam fakt jedno 🙂 !

suki
3. lis 2007

Ahojky mně naprosti všichni tipovali chlapečka, že jsem prý jsem ještě hezčí než dřív a celá jsem rozkvetla, bříško jsem měla totálně dopředu...atd. Dokonce i když nám na ultrazvuku řekli, že je to holčička, tak do mě celý zbytek těhotenství všichni ryli, že to bude chlapec a nakonec to byla holčička. Dejte na sny, to co se vám zdá, to to bude. Mně se 3krát zdálo, že čekám holčičku a taky jo.... 😀 😀 😀 No holt podvědomí je podvědomí... 😉

myschka
3. lis 2007

suki to je jak u nás🙂 všichni tvrdili, že to bude kluk, že dobře vypadám a i když nám potvrdili holčičku tak všichni říkali, že to není na 100 procent😉 ale já věděla, že to bude holka, jsem to nějak cítila možná protože jsem si jí moc přála🙂 od 6 tt co jsem měla potvrzené těhu jsem bříšku říkala ADÉLKO🙂🙂

myschka
3. lis 2007

a konci když jsem měla obr břicho tak vtipkovali, že se nepletou, že tam je i ten kluk🙂 ale nebyl jen moje malá Adélka 4358g 😉

vendy01
3. lis 2007

Ahojky, mně skoro všichni tipovali chlapečka. Tchán dokonce prohlašoval, že jsem těhotná ještě než jsem to zjistila 🙂 a že to bude kluk "samozřejmě" věděl taky.. Moje mamka to taky "věděla" a já taky tak nějak cejtila, že to bude kluk. Je to všechno náhoda 50 na 50, ale bude to opravdu KLUK. Na ultrazvuku to opravdu nešlo přehlídnout 😀 . Termín mám přesně za měsíc,ale s holčičkou už fakt nepočítám. Ale kdyby přeci jen, to bych se asi smála 😉

micanek
5. lis 2007

Holky jsem ak strašně zvědavá co to bude .... nevydržela bych to si neříct.

cibule
6. lis 2007

Suki, tak to se mě i manželovi zatím zdálo, že se nám narodila holka.... Tak že by přece? 😉 No, uvidíme, hlavně ať je to zdravé 😉

bambulik
autor
7. lis 2007

uvidíme, mě se líbí jak každej tipuje a každej je přesvědčenej o tom že to bude to nebo to...
mám foto v labu jak přeju kamarádce i čerstvou fotku, tak co tipujete?

misa82
7. lis 2007

Ja jsem mela naprosto dokonalou plet, zadna kila navic, brisko do spicky, kazdy rikal, jak jsem zkrasnela a kazdy rikal, ze to bude kluk. Jen ja jsem celou dobu touzila po holcicce. A mame 10mesicni Kristynku 🙂

viona
7. lis 2007

Tipovali kluka,taky říkali,břicho do špičky a jak mi to sluší a tak,my jsme si to nenechali říct dopředu,ale podvědomě jsem si myslela,že to bude kluk a taky že byl 😀

hancisy
7. lis 2007

Ahoj maminky, nám tipují doktoři podle 3 D ultrazvuku, že čekáme holku, ale mám doma tři kluky, takže jsem docela na vážkách, máte někdo zkušenost s tím, že by se doktor spletl nebo ne? Strašně si holku přejeme tak nevím jestli jsme to podvědomě již nevsugerovali tomu doktorovi. Nějak nemůžu uvěřit, že bych opravdu nosila děvčátko. Pravdu zjistím až po porodu já vím, ale jelikož jsem teprve ve 27tt, tak si ješt nějaký ten týden holt počkám. 🙂

maart
8. lis 2007

Hi hi 😀 Hancisy, tak jsme na tom podobne, ja mam doma 2 klukany...ve 22. tydnu jsem byla na genet. utz, tam mne Dr. rekl, ze je to na 80% holcicka. Z toho jsem byla tak vyjevena, ze jsem se rychle objednala na 3D utz, na kterem jsem byla ve 24. tydnu. Tam mne Dr. holcicku potvrdil na 100% - mame to na DVD a opravdu je tam jasne videt "kavove zrno"...zacala jsem vsechno kupovat ruzove, ale obcas mam velke pochybnosti, jestli to opravdu Dr. videl dobre...chudinku chlapecka bych fakt nemela do ceho obliknout 😉 . Takze damy, jake mate zkusenosti? Kdyz Dr. rekne, ze je to na 100%, muzu tomu verit?

bambulik
autor
8. lis 2007

řeknu to asi tak 100% je plodová voda, už znám případy kdy se docela doktoři spletly, mojí sestřence řekly dvakrát kluk a jednou holka a je to holka....
ale většinou se snad trefí no...
prej kluk je jistej, ale s tím taky nemohu souhlasit, jedné známé ho trvdili a ten onen pindík byla placenta, ale tím nechci holky vás nijak přivést do rozpaků, ale já osobně nevím co to bude, věřila bych na 100% jen plodovce a tomu až se to narodí...

suki
8. lis 2007

myschka, tek to je krásné, já jsem to taky cítila a ono to tak bylo 😀 😀

cibule tak dej určitě vědět. jestli se to splnilo a co to teda čekáte, já myslím, že holčičku 😉

liaa
8. lis 2007

Ahoj holky-u syna mi tak do 20 týdne na 3-různých UZ bylo tvrzeno,že to je na 100% holka.Krásně vidět!.-)Ten poslední UZ byl dělán před odebráním plodovky přímo v Sanusu v HK.
A jaké bylo překvapení,když mi paní do telefonu řekla,že mimo to,že je vše v pořádku,to je chlapec!.-))To jsem s manželem koukala panečku.Ještě 2 dny po tom se manžel ptal,zda si nedělám jen legraci a je to vážně kluk! 🙂

liaa
8. lis 2007

Ted čekám 3-tí mimčo a nenechala jsem si to říci.Chci mít po porodu překvapení!.-)Ale bříško mám v albumku,tak když se někomu bude chtít,tak si tipněte také!.-)

terezkaaa
8. lis 2007

liaa,to bude chlap-to je jasý 😉

cibule
8. lis 2007

Suki: Dám, jsem zvědavá 😀 Manžel prý ve snu naši holčičku dával do ohrádky a já ji ve snu pro změnu vozila po obci v kočárku. Tak uvidíme 😉 O chlapečkovi se mi zatím nezdálo, ale kdo ví, že? 😀

cibule
8. lis 2007

Liaa: A mělas u dětí rozdílný bříška, když máš holčičku i chlapečka? Já mám pupík do špičky a většina lidí mi hádá kluka, můžete se taky mrknout mám pupík v albumu. Jinak já si netroufám fakt hádat 😀, určitě to totiž bude to druhý 😀 😀 😀

xsuzzi
8. lis 2007

Haní Ti říkám,že to je kluk 😀 😀

janinininka
8. lis 2007

tak nám skoro každej tipoval chlapečka, u přítele v rodině jsou samý kluci, a sám přítel říkal, že kluky oni neumí, vůbec s tím nepočítal a bác a budeme mít holčičku, já jsem si jí přála, ale když jsem ho viděla, jak hrozně chtěl chlapečka, tak mi to bylo líto, naštěstí se z toho rychle vzpamatoval a už hladí bříško, říká, jak se na ní těšíme. 🙂
Ale v obličeji se neměním, beďary ze začátku těhu, teď nic, každej říká, jak mi to sluší, tak doufám, že se pan doktor nespletl, protože jsem koupila dnes růžové kabátky a ty by asi jindříškovi moc neslušely 😅

martule20
8. lis 2007

janinininka: Mluvíš mi z duše, jsem na tom úplně stejně 🙂 Úplně všichni mi
tipují kluka, prý mi to sluší, skoro nepřibírám, bříško taky ještě skoro žádné nemám a pleť mám pěknou až na občasné výstřelky. I jídlo spíš odpovídalo na kluka - ze začátku mi bylo strašně špatně a když jsem něco
snědla, tak maso nebo salámy, moje milované sladké jsem nemohla ani vidět. A chuť na českou kuchyni mě nepřešla. No a dnes nám pan doktor oznámil: ¨"Je to baba" 😀 . Taky doufám, že se pan doktor nespletl, zatím mám doma totiž všechno spíš na kluka, tak se teď vrhnu na šatičky 😀
Jo a jedna perlička: z toho zástupu lidí, co tipovali, prohlásil jeden jediný človíček, že je přesvědčený, že to bude holka: moje mamka 🙂

zusma
8. lis 2007

Mně 99% lidí tipovalo kluka, já sama jsem byla od začátku přesvědčena skoro na 100% o klukovi, všude ve všech tabulkách,"předpovědích" atd taky kluk, prý jsem i zkrásněla....no a je z toho holčička 😲 😀 😉 😵

zusma
8. lis 2007

Ještě jsem zapomněla dodat, že pohlaví jsme si říci nenechali, a o to bylo při porodu větší překvápko 🙂

cibule
8. lis 2007

Suzzi, asi jo, no 😀 Chci už aby se doktor taky vyjádřil 😀 Mohl by nastavit pindíka, nebo kačenku (ne doktor prosím, myslím mimís 😀 😀 😀 )
Martule: Mamka taky tvrdí, že čekám holku a pak ještě manžel. Jinak nikdo 😀 Chci to už vědět, co to je... Se snad nedočkám 😀 Miminku říkám pracovně Filípek 😀 Jinak já mám chutě na sladký a ovoce, maso jsem nejedla do 3.měsíce vůbec a taky ne vajíčka. Bylo mi celodenně zle, ale pupík mám na kluka, jen dopředu, do špičky. Beďárky občas, no jinak jsem se nějak nezměnila, prý vypadám dobře. Tak to buď bude kluk, co má rád sladký a nebo holka, co asi nebude moc krásná 😀 , když se krom trošku horší pleti (ale jak kdy) nějak neměním 😀 😀 😀 😀 😀
Zusma: Obdivuju Tě, že sis to nenechala říct, já jsem tak strašně zvědavá 😀 😀 😀 A gratuluju k děvčátku 😀

xsuzzi
8. lis 2007

Jen se neboj 😀 Ti slibuju,že jak Ti přiloží UTZ k bříšku Filda se ukáže 😀 😀

liaa
8. lis 2007

Terezka-tak na kluka to také tak nějak vnitřně cítím.Nuže uvidíme.-)

liaa
8. lis 2007

Cibule-no to je právě dost divné.
Já u Barunky měla krásné,elegantní bříško do špičky-a byla to holka!
A u Michálka-jsem vypadala jak kdybych měla kolen sebe nafukovací kruh.-)Já snad to bříško měla i ze zadu.-))A byl to kluk.
Tak jsem zvěsavá.-)

cibule
8. lis 2007

Suzzi, řeknu, že teta Suzzi vzkazuje ať nastaví 😀 😀 😀
Liaa: Aha, takže podle bříška se asi nevyznáš 😀 😀 😀 Já mám jen pupek do špice a jím sladký, takže něco vyjde, ale podle čeho to nakonec bude, to je ve hvězdách 😀 Ale jestli jsi to měla tak jak píšeš, tak podle mě teda čekáš holčičku 😀