Jaké prostředky používáte na úklid?

slundo
15. kvě 2012

Ahoj 🙂 úklid je asi nevyčerpatelné téma. Zajímalo by mě s kolika prostředky na úklid si vystačíte, jaké značky se vám osvědčily, jestli máte nějaké domácí fígle ....;) Jde hlavně o to jak efektivně uklidit, aby bylo všude čisto a zároveň ušetřit za spoustu prostředků 🙂

gazelka02
15. kvě 2012

já použivam savo

majatob
15. kvě 2012

ja toho moc nepouzivam...na nadobi a vlastne celou kuchyn Jar, na podlahy Jar, na koupelnu necekane Jar (pokud ovsem nemam vyrobenej mydlovej sliz, to pak krome nadobi pouzivam na vsechno ten 😀), na wc domestos a tim asi koncim 😅 jooo, jeste Clin na okna sem tam 🙂

semrousek
16. kvě 2012

já používám na wc Savo WC,na nádobí a podlahu Jar a na koupelnu Fixinelu

vojtisek2007
17. kvě 2012

na nádobí Jar, na wc domestos, na vytírání Savo (máme doma psa) a spokojenost maximální už několik let....

dagina
18. kvě 2012

Něco od Eurony - osvědčil se mě prostředek na nádobí a WC čistič, něco od Amway, savo též.....

Ale když už je tady uklízecí téma, poprosím též o radu. Máme keramický dřez skoro černé barvy a mám na něm několik bílých fleků nejspíš od vápence, které nejdou vůbec dolů - zkoušela jsem ředění ocet a kys. citronovou a nic. A ještě čím rychle, jednoduše a hlavně efektivně otřu linku tm. hnědé barvy, matná (wenge). A ještě něco na laminátové vany???? To jsem ještě nevychytala, na ně se nesmí dávat skoro nic, co je určené na vodní kámen, ale právě vodní kámen z ní potřebuji dostat 😝 .

veruneckaz
9. čer 2012

Ahojky, tak já používám hlavně cilit bang v kuchyni i v koupelne tu aktivni penu, na wc harpic, na vytirani pronto, prach vysaju a taky projedu prontem

lucie1980
9. čer 2012

V kuchyni používám cif cream klasický a jar, v koupelně na wc savo černé velmi se osvědčilo,a na vanu a umyvadlo je výborný cif power cream v rozprašovači,krásně vyčistí i vodní kámen,ale musíte ho nechat působit asi cca hodinu,na dřevěný nábytek používám diava politúra.

edeltraut
9. čer 2012

kuchyně, koupelna, podlahy a omyvatelné povrchy včetně krbových kamen a trouby Sgrassa&Brilla (opravdu vřele doporučuju). A na sklo Savo, na dřevo diavu.

paolaxx
Odpověď byla odstraněná
Zobraz