Jaké rady od maminek, babiček vás nejvíce rozčílily?

lendych
20. čer 2008

ahoj, nevím zda tu tohle téma už není..
ale je zajímavý
Me štve tchýně, furt řešila že jsem malou kojila déle. Ona kojiula a 3 hod 10 minut. ja kojim pul hodky i kazde 2 hodiny. Furt mi to vnucuje, a prej ji mam nechat vyřvat hlady!!!!No rady na pěst 🙂

barunka81
20. čer 2008

no me naštval hned v porodnici tchan, řekl mi jak prej miminko držim. Jsem ho malel poslala někam................ a už se těšej až malá bude jíst v půl roce klobásy 😅

bambulik
20. čer 2008

takže já si užila taky řečí a musela jsem se nad tím povznést
ne sice od matky, ale od tetiček a musela jsem se držet abych je neposlala do prdele.....
teta mě viděla jak kojím a hned že si tu bradavku musím přidržovat, jinak se Kačce špatně pije, že má malou pusu, že juí musím dávat častěji, že byla drobná, no prostě jak kdyby to mělo vliv...
no a další teta drž jí takhle, bude mít blbý kyčle, dej jí deku, je jí zima....
no a dorazila mě sestřenka když do malé šprtala prstma v kočárku bay se vzbudila, že jí chce chovat...
no hrůza.... rodina je to nejhorší co může někdy být...
takže Tě plně chápu....
já každýmu slušně se snažím určit nějaký pravdila který by měly repsektovat
taky mě sere sotva malá knikne tak jí berou na ruky, no to ne!!!!!!!!!!

womenne
20. čer 2008

Mna naštvala ked mi povedala že do roka nesmiem nikam chodit a najme ked prši 🙄 🙄

barunka81
20. čer 2008

já mám tchyni od nás několik desítek km daleko...
Mamču taky, dřiv mi to vadilo. Ale ted s malou ne. --z ní to asi hrozně ale stačí me je vidět jednou za čas..
Tchanovci si ani neumejou ruce, malou furt tahaj atd............. ☹ ☹ 😠 😠 😖 😖 😲 😲

bambulik
20. čer 2008

my jsme v Praze, tchánove máme na východním SK a mé rodiče na moravě s jsem za to ráda....

gedren
Autor odpověď smazal
Zobraz
gedren
Autor odpověď smazal
Zobraz
aponchie
20. čer 2008

rozmazlujes ji kdyz ji nenechavas vybrecet...

f.nina
20. čer 2008

Co mě rozčílí?????Jednoduchá odpověď Všechno 🤐 Tchýně má zásadně vždy na všechno opačnej názor takže je to hrůza,podle ní jsem ta nejhorší matka která tejrá své mrně jen proto že ho pořád nenosím na rukách a nemá nonstop flašku v puse. 😲 😠 😠 😠 Naštěstí moje máti je super 😉

barunka81
20. čer 2008

jedna známa se ptala jestli jí koupem, manřel čekl né....
a tchanoci kdxyž něco říkám, jak jí msaj drřet atd, ta\k řeknou že moc čtu
neporadíte jak je slušně odpálkovat 🙂 🙂 🙂 🙂

barunka81
20. čer 2008

omlouvám se za překlepy.........

gedren
Autor odpověď smazal
Zobraz
bambulik
20. čer 2008

gedren: naprostý souhlas....

luckahr
20. čer 2008

už dáváš nějaký šťávičky, čajíčky???????? Oni ti (jako malýmu) chudáku nedaj nic pořádnýho, viď? Ne nedaj, 6 měsíců bude malej jen kojenej a bastaaaaaaa 😝 🙂 Tak to rozčiluje mě 😉

luckahr
20. čer 2008

jo a ještě: nemá hlad, není mu zima, není mu teplo, oblíkla si ho? Ne, neoblíkla a má hlad 😠 😉

f.nina
20. čer 2008

Nejvíc mě ale pobaví když při velkých vedrech jako jsou teď v místnosti otevřu okno a tchýně hnedka spustí "měla bys mu dát čepičku aby mu nefoukalo do oušek" 😲 😲 😲

alcatko.j
20. čer 2008

Neni ji zima?
Neni ji horko?
nema hlad?
Kojis?
Porad kojis?
ty jeste kojis????
Porad mas mliko???
Nema rezim!!
mela by mit rezim!!
Uz by mela byt bez plen a curat/kakat do nocniku, tys uz daaavno...
mela by umet sama usnout v postylce
Proc ji porad chovas/nosis/..
Ta je taaak drobna, urcite ji nedavas najist 😲 😲
Co uz umi??????? 😖

aponchie
20. čer 2008

me se zda,ze uz tady podobna diskuze ale je 😀

alcatko.j
20. čer 2008

Ap, nekde jo, vypisovala jsem tam ty same debilni otazky 😀

zusma
20. čer 2008

jj stejná diskuze tady je

bambulik
20. čer 2008

jo a miluju dotaz: Máš dost mlíka?

gedren
Autor odpověď smazal
Zobraz
bambulik
20. čer 2008

Nejlepší je že když přibereš a hned se tě ptají jsi těhotná?

lendy1
20. čer 2008
bambulik
20. čer 2008

při každým kviknutí slyším: dej jí cucnout, asi má hlad, nemá mi na té koze viset do prdele permanentně?

mysulka
20. čer 2008

Tak to mě už dostává okolí s otázkou skoro místo pozdravu Kojíš? to šílíjm, taky se jich ptám, zda snídají? Docela lituju maminy, které nekojí, ty snad musí ukamenovat. A to se mi na to ptaj i kamarádi, nejen ženy z okolí. A tchýně mě dostávala asi tak do 3. měsíce větou: Musíš mu dávat fenyklový čajíček na lžičku!!! Malej byl plně kojen a nemohla pochopit, že mu lžičku dávat nebudu, až to nas.... i manžela a dal jí to najevo. hlavně, že si stěžuje, že jí do života kecá její máma a nám dělá to samý 🙄 Naštěstí, já si do toho kecat nedám, tak to spíš odnáší vztah mezi ní a manželem, ale to si neuvědomí ☹ Protože ty moudra říká jen jemu do telefonu 😀 😀 😀

pipisek
20. čer 2008

mě nejvíc sere tchýně a její krupicová kaše...... 😠
malá blbě spí a pokaždé, když se vidíme, tak se zeptá, jak spí a hned vzápětí..."no to se nediv, že ti špatně spí, když jí na noc dáváš ty kupované kaše (rýžové, obilné)....musáš jí uvařit pořádnou krupicovou kaši, oba kluci mi po ní spali celou noc.
a nepochopí, že nemůžu a ani nechci vařit kaši z kravského mléka a z UM ji asi vařit taky můžu těžko, že ???

zkrátka já jsem na tu její krupicovou kaši už tak alergická, že z toho mám kopřivku....o šťávičkách, které mi doporučovala už v malých 3 měsících a o tom, že jí nosila pomeranče na ty šťávičky ani nemluvím 😖

kasli
20. čer 2008

Luckahr tak tohle je jak přes kopírák, naprosto to samé probíhalo u nás, když bylo malému 3 měsíce!
"Moc čato kojíš!! Asi máš slabé mlíko! Dej mu čajík, aby se dorazil!"
A při zavádění příkrmů : " Maminka tí dává jen zeleninu, rekni že chceš jablíčko! A co takhle tvrdej rohlík!" - Nee žádnej tvrdej rohlík a žádné ovoce dokud nezvládne zeleninu - no naprosto nepochopitelná věc! A nejvíc mě dporazilo, když z matky vypadlo : " A proč mu tu mrkem vaříš? To mu nebude chutnat, dej mu jí syrovou a jen jí nastrouhej." - šesti mesíčnímu dítěti!!!!!!!!!!!!!!!! 😠 😠

listicka77
20. čer 2008

Hehe, mě baví, jak se vždycky názory mladé a "staré" lišej. Kdo chce nechat dítko vykníkat (vyřvat), má problém s tím, že ho všichni berou hned na ruce. Kdo dítko furt nosí, slyší o tom, že ho má nechat vyřvat. Někdo slyší, že má víc kojit, že má dítě určitě hlad. Kdo má dítě u cecku furt, slyší naopak, že má pít po 3 hodinách, aby se nerozmazlilo... 😀 😀 😀

schnek
20. čer 2008

mysulka, moje oblíbená otázka 😀 i personalistka v práci se mě na to pokazdý ptala dobrý den, kojíte? 🙄

pipisek, z UM uvaříš 😉