Jaké rady vám lezou po narození miminka na nervy?

verunda
28. dub 2008

Ahojky, chci se zeptat jake rady nebo připomínky Vám v období narození miminka lezli na nervy??? 😎

susik77
28. dub 2008

tak moje sestra dostala od tchyne prikaz, at nekoji, da male sunar a bude mit cas na uklizeni 😎

aponchie
28. dub 2008

musis pit hrozne moc mlika ,ale hrozne moc 😀 nechovejte ji tolik,nech ji vyrvat,neber si ji do postele,neni ji zima,nekoj tak dlouho,nevoz ji tak brzo autem,je ji chladno od noh... 😀

macanet
28. dub 2008

Nedávejte ji do toho vajíčka(autosedačky, při odjezdu z porodnice) bude jí lítat hlavička 😕

sylvar
28. dub 2008

tchán, když brečí malá, brečí když ho vidí 😀 to ji trápí prdíky 😠 😠 😠 naše dítě v životě na prdíky netrpělo 😎

zusma
28. dub 2008

určitě brečí, protože je pokakaná a počůraná 😠 Přitom kvůli tomuhle problému nikdy nebrečela

macanet
28. dub 2008

Zajímavé, moje mamka prej taky na prdíky netrpěla tvrdí babča a děda tvrdí, že trpěla 😀 Mamka si to nepamatuje 😕 😀

zusma
28. dub 2008

jo a taky mě dostává otázla, zda už dneska kakala 😠 .
Přitom malá je jen kojená a kadit nemusí třeba 14 dnů....

aponchie
28. dub 2008

zusma:ja bych se hned zeptala zpatky jich 😀 co je jim do takove soukrome veci no ne? 😀

makelka
28. dub 2008

Mě snad serou všechny 🙄 🙄 🙄

aponchie
28. dub 2008

makelka: 😀

makelka
28. dub 2008

apon tak jako to bys musela slyšet manžovu babičku, kdy kaká?? kdy chodí spinkat?? a on ještě nechodí na nočník???? 🙄 🙄 🙄 🙄 co na to chceš říct 🙄

aponchie
28. dub 2008

ja bych ji dala teda 😀 babe jedne

kacerka
28. dub 2008

. . . . . když mi Karlík začne plakat v kočárku (což se nestává moc často) a jde kolem nějaká stařenka a nezapomene poznamenat, že bude mít asi hlad 😝

andilek
28. dub 2008

kojíš, kojíš, kojíš 😝 😠 proboha už se mě na to nikdo nikdy neptejte, bych mohla nakojit dneska celej Václavák kolik mám mlíka 😀 😎

makelka
28. dub 2008

kacerka - jo to je jasný, má hlad, co jinýho by to asi tak mohlo být 😀 😀 😀 😀

andilek - u mě to bylo zase? Ty ještě kojíš?? vždyť už chodí 😕 🙄

cazadora
28. dub 2008

ježiš holky to je prča vidim se ve všech. jo a jedna perlička čtyřletá dcerka mojí kamarádky se mě zeptala."A teto proč má natálka tak velký uši."to byla pecka. nesnášim rady typu dej jí do sunaru med ona se rozjí(natálka jí málo), kluci měli už od třech týdnů v sunaru rozmixovanej banán a jak se olizovali. Moje máma dyt ty věci po tobě sou uplně stejný jako ty nový 😠 je toho moc

kitty68
28. dub 2008

a ma bobky? ne. a co teda kadi? 😀 muj tata 😀 mala je kojena
a dej ja ti ji udyndam 😝 , kdyz plakala, prtz byla unavena
paneboze vy tu mate zimu, musis ji oblect a dat do perinky, kterou ma malou 😀
😠

andilek
28. dub 2008

makelko, tak to u mě určitě přijde taky 🙄 😀

miluska.woolley
28. dub 2008

Neni ji zima? Kojis? ty ji nekoupes kazdej den? no koukam ze je to vsude stejny..

To nedelej nebo prijdes o mliko 😀 😀 😀 ´To` znamena cokoliv od vytirani podlahy az po prochazku s kocarkem kdyz je venku zima.
A pak taky miluju "vy toho naserete, my kdyz jsme byli mali, jedli jsme vsechno a zadny alergie jsme nemeli"

kitty68
28. dub 2008

a jak ji manzel veze v kocu a ja jdu za nim 2metry a zastavi ho kazda babka, cumi do kocaru a pta se proc je mala tak grumpy (nasrana) - protoze na ni cumi a cvaka gebisem kazda nad 60 a ona nesnasi jak se zastavi, muj chlap je jak lepidlo na ne, me nikdy nikdo nezastavil 😀
a proc mala nema rada chovat, jen prehodit pres rameno, se zeptej ji 😀

kitty68
28. dub 2008

jo milus tos mi pripomnela - to nemuzes jsi v sestinedeli 😀 😀 😀 a jak js zapadla - tak netlac jak jdes kadit, abys nepotratila a ja se pak do konce 4m poradne nemohla vysrat 😝
a taky no ty mas ridke mliko protoze ona place a zenske po cisaru mliko nemaji 😠

ivee
28. dub 2008

😀 😀 😀
Takže u nás - cizí chlap v lékarně, kde jsem známé ukazovala pyšně naše novorozeně " a kojíte pani??" Stejný dotaz naše sousedky, již několikrát ...
Řev v kočárku - "nemá hlad? To má určitě hlad!!!"
Mimi v šátku - " to tam máte živý děťátko? A neudusí se Vám tam?"
Babička - "Máš špatně sladěný barvy v kočárku, měla by mít bílou čepičku. Kup jí nějakou." a taky "Vona furt řve" a pak na dítě vybafne "nebreč ty furt řveš" kteréžto spustí třikrát tolik 😀
Další babička - "Nechce dudlík? Tak jí to namoč do medu!"
a další a další řeči, ze kterých se občas obracím naruby
😎 😀

makelka
28. dub 2008

kityy 😀 😀 😀 😀 😀

makelka
28. dub 2008

A proč mu nedáš toto?? Ty jsi ale macecha 😠 😠 😠 😠 (v 6 měsísích mu cpali čokoládovou tyčinku) a proč ho nosíš v tom šátku??? vždyť je tam skrčenej 😠

johanda
28. dub 2008

tchyně - "máš slabé mlíčko, nejíš, jsi hubená, koupím ti sunar"
matka - "ona potřebuje vnitřní disciplínu"
otec - "to, že to každý den nespí už v 7 hodin, je tvoje vina
sousedka - chudáček maličký, ona je v tom šátku tak zkroucená, vy nemáte kočárek?

noangel
28. dub 2008

vzhledem k tomu ze mi jeste neskoncilo sestinedeli tak me uplne staci otazka jak se mas? 😀 jak asi kdyz 6 tyden skoro nespim a jen kojim 🙂 ale jinak se vsim souhlas kojis. je mu zima. a spol.......

makelka
28. dub 2008

johando a co je vnitřní disciplína? 😀 😀 😀

JO a u nás ještě, babička: "on je tak hodný dítě, to si vůbec nezasloužíš" 🙄

noangel
28. dub 2008

a jeste a jak poznas ze ma hlad?

kitty68
28. dub 2008

a jak si mala chce dudat kozu a ja ji nenecham tak se vzteka - dej ji jeste trosicku mamko
a kdyz volam domu tak dej mi ji k telefonu ....... ma 3mes vsak ona s vama pokeca 🙂

miluska.woolley
28. dub 2008

Kdyz jsme u toho kojeni, tak nejlepsi byla otazka kojis? druhy den po porodu. 😀 .
A taky musim poradne jist, abych nemela ridky mliko 😀 . Zadny ovoce a zeleninu, ale poradnej bucek s knedlikem 😀 .
Obcas jsem tak rada ze bydlim tak daleko od domova...