Jaké rady vám lezou po narození miminka na nervy?

verunda
28. dub 2008

Ahojky, chci se zeptat jake rady nebo připomínky Vám v období narození miminka lezli na nervy??? 😎

flora
29. dub 2008

u nás maji blbý poznámky snad všichni

když malej škytal - to on bude mít určitě srdeční vadu 😠 (moje mamka)

ty stejně budeš mít mongola, protože máš doma tolik zvířat (babička)

dej pozor, ať ti ho ti psi nesežerou (babička)

zdenka26
29. dub 2008

Flora,tak to je dobrý,to já mám teda slabý odvar 😒

kaciska
29. dub 2008

minda-takto je přesně,to jsi pěkně napsala 😀
flora-ježiš srdeční vadu??to by mě nenapadlo 😅 no a babička je taky velice vtipná 😠 😢

kristi
29. dub 2008

floro, tak to je napresdrzku teda

aknela75
29. dub 2008

floro, to jsou úplně katastrofický scénáře. To je síla.

mnauu
29. dub 2008

"nemely by odmala chodit ve znackovym, budou se nadrazovat!!!" (byli jsme na tenisovem turnaji a holky mely soupravicky Adidas - evidentne tragedie, priste jim dam ty teplacky, ve kterych si hrajou doma na pisku 🙄 )

jinak musim pokazit statistiku a uvest vyjimku potvrzujici pravidlo: moje tchyne je skvela normalne myslici moderni zenska 😀

kaciska
29. dub 2008

mnauu-velice ti závidím a gratuluju 😅 😀

jjitulina
29. dub 2008

když jsem byla těhu-co TO bude,když děti škytaly,tak to bylo od zimy 😠 ,málo jsem je oblíklala a proč Vojtu nechodím upávat(naprosto skvěle usíná sám a já bych mu tam jenom překážela)

flora
29. dub 2008

babička něměla den 😝

ještě:

já mu budu říkat Sandokan (babička) - malej je Sebastián

Floriánku (moje mamka) 😀

jéjej, klučíček za námi konečně přijel (manželova babička) - malej má 2 babičky a 3 prababičky, snažíme se všude aspoň jednou týdně ukázat, ale někdy se o víkendu nezadaří a přijedeme až v týdnu

ukaž, dej ho sem (tchýně na všechny) - k prababičce musíme jen, když tam tchýně není, jinak ho nedá z ruky

Jinak, já mám tchánovce moc fajn, mají mě rádi a malého zbožňujou, to jen tak vypadá, když se vypíšou ty perly 😀

kejka
29. dub 2008

😀 😀 Holky se chechtám jako blázen,to je skvělý téma.
Takže u nás- v těhu-jsi moc hubená,pořádně nežereš-do 4měs.u všech jsem blila jako alík,budeš mít odvápněný kosti
-v pátým měsíci se mě ptala paní na ulici kdy půjdu rodit-neměla jsem skoro žádný břicho.A je to první?Říkám není,už mám dva velký kluky.To jste se zbláznila,mohla jste si užívat a vy chcete další dítě?Kolik vám je?37let.No to byste se měla stydět,ve vašem věku a ještě dítě.No tak hlavně aby to byla holčička.Ale já holčičku nechci,chci kluka a dejte mě pokoj,je to moje věc.Baba-však bůh to vidí-vid že to vidíš 😀 😀 😀 😀
Jinak moje máma je skvělá,na tu nemůžu říct nic špatnýho.Naopak.Tchýně je stará,takže nehlídá,jen občas hodí něj.poznámku-tu nekomentuju.
Ještě taková drobnost-všichni moji kluci končí jménem na š. 😀 😀 😀 To je můj ujetej výmysl.

aknela75
29. dub 2008

To je tedy baba ježibaba. Co je jí do toho? Cizí babě? Ach jo.
Taky mi jedna cizí ženská říkala - "A to jí není zima (dceru vozím s malým do školky a ráno jsem jí hooodně navlíkala - nemám bohužel hlídání). Jezdíme golfkama. Já na to, že je hodně oblečená, tak snad to přežije. Načež baba - " jé chudinka".

kyri
29. dub 2008

frora: tak to se s tim vaši teda nes*rou 😀

aponchie
29. dub 2008

nech ji procvicit rvanim at ma silne plice a zdravy dech 😠
ty ji dovolis si hrat s barvama,nuzkama a opravdovym jidlem?nerozmazlujes torchu to dite?
ve skolce ucitelka:vy jste na ni moc hodna a to je spatne!musite ji hodne zakazovat a ne s ni debatovat 😀

aponchie
29. dub 2008

trochu..

miluska.woolley
29. dub 2008

Holky, my ted jedeme na 4 dny k nasim a priznam se ze se mi pri procitani tehle diskuze prestalo chtit. Ja z nich prijdu vo mliko 😀
Tchanovci jsou nastesti taky super a do niceho nam nekecaj.

Muj deda 4 tydny po porodu - paneboze ty si tlusta, to bys mohla hnedka porodit druhy 😠 .

Ale na vase nemame, Floro.

kyri
29. dub 2008

alči: "proč nemá vlasy" ...! 😀 😀 😀
(taky máme fantomase 😉)

naše dobrá otázka od strýce (svobodný padesátiletý pán😉)
" ... a už jí uzený?"

máma: kinder čokoládu snad může, ne? když je to pro děti..! 😀 😀
(podotýkám, že mně na roce nechtěla dát ani jahody, abych "se neosypala")

kyri
29. dub 2008

johanda: vnitřní disciplína..!!! 😀 😀 😀 😀 😀

ad nošení v šátku/ergu:
oblíbená otázka kohokoli (hlavně paní kolem padesátky, podle vzhledu úřednice nebo úči, příp. prodavačky v obchoďáku) "a nezničí si v tom páteř?"
to vidim rudě... 😠

kyri
29. dub 2008

valerie: 😀 😀 dobrý kámošky, teda 😕
já měla porod boží a hodné spavé miminko 😉 takže to existuje a optimistický přístup funguje 🙂
- ale teda nevyspalá jsem, to jo 😅
(podotýkám, že jsem svojí podstatou jezevec, spánek 10h denně a víc)

kristi
29. dub 2008

apiii,kolik je ucitelce??

hanulik
29. dub 2008

Tak holky, já se připojuju k těm, co mají tchýni příšerou. Věty typu, jez zeleninový polívky, ať si Standa zvyká, úplně nesnáším. Ve všem má kilo soli a mě je po tom jen špatně. Ovšem o víkendu skutečně zaperlila. Byla u vietnamců a říkala mi, jak tam viděla úúžasný capáčky. Tak jsem řekla, že naše dítě dostane pořádný botičky, co mají certifikát, že si jednou nebudu nic vyčítat, když bude mít prcek třeba plochou nohu. Koukla se na mě jak na debila a říká, no nemysli si Hano, že ony boty za 500 jsou vždycky to nejlepší. 😠 😠 😠
Pak mi tchýně cpala starý kočár po manželovi s tím, že na dědině prostě nový kočár nepotřebuju. Tak jsme ho jednou s manžou shodili z okna na půdě. Mimochodem, byl celý prochcaný od myší, ale to se přeci dalo vydezinfikovat savem....
Pak mě ještě dostal mistr v práci, když mi řekl, že se nebojí, že by prcek neměl co jíst, protože ty kozy mi prý narostly hrozně. 😅
No a ještě mě vytáčí věta proč jsme doma a kdy že to čekáme. Když řeknu, že na konec května, tak na mě každý kouká. Nemám totiž skoro žádný bříško. ☹

ene
29. dub 2008

"Davate uz caj nebo ovocne stavicky?" - nas pediatr na dvou mesicich 😅 😅

zusma
29. dub 2008

....Nech ji vybrečet, posiluje si plíce 🙄

...jestli mám pro malou pokrm. Vždycky nechápu, jaký pokrm mají na mysl - a ono to znamená, zda kojím 😅

aponchie
29. dub 2008

kristi:ucitelka v Terezine tride je dokonce zastupkyne a ma pres 50nebo tak nejak..je to krava na entou..porad mi vyklada jak mala neposloucha a jak je do vetru a jine kraviny a ona pritom neslysela ☹ nebo spis slysi,ale nektere hladiny takze kdyz po ni nekdo jeci neslysi..a ja ji rekla,ze jde na operaci s tim a ona hmm tak to jo a pak mi rekla,ze ona chce vsecko delat a to nejde a ja rikam proc ne?vzdyt preci ceta:Mami pomoz mi abych to udelal sam..je smysluplna takze kecy jako pani vy ji davate vsecko dovolite ji zkusit si vse je hloupost uz me nechavaji chladnou..je to jen lenivost z jejich strany 😀

sylvar
29. dub 2008

u tety, chce si ji vzít do náruče, říkám nezná tě bude řvát, jen ať si pořve, bude mít silný plíce 😒

jabber
29. dub 2008

Teda holky, jak to tak čtu, tak to je teda někdy fakt hustý 😕 . Normálně se nestačím divit, protože u našich ani u tchánovců se nic takovýho neděje 😅 . Nikdo mi nic nevnucuje ani neradí, tchán s tchýní se naopak rozčilují na jejich příbuznou, která pořád svojí snaše do něčeho žvaní a říkají o ní, že je blbá že jí do toho furt kecá, že maminka ví vždycky sama nejlíp co má prckovi dát nebo udělat. A naše máma taky - když malou hlídá, udělá všechno tak jak jí řeknu.
Jediný co teda tchýně pořád říká - žasne nad těma krásnýma věcičkama - hračkama, oblečkama a hlavně nad jednorázovýma plenama - jaký je to super a že za nás to nebylo 😀

zusma
29. dub 2008

ať jí vůbec nesahám na hlavičku, že jí ublížím

janickabez
29. dub 2008

zus s tou hlavou to na mě taky známá zkoušela 😀 , prý si mám všechno na novorozence koupit rozpínací, abych jí nesahala na hlavičku....no naznala jsem, že když dítě proleze porodníma cestama, tak ho nějaký boďo přes hlavu nemuže rozhodit...a na hlavičku že je asi známá 🤐

cherub
29. dub 2008

jen ji nech vybrečet, míň vyčůrá 😀 😀 😀

kristi
29. dub 2008

apiii, no jasne...oni maji zazitej jinej system, tenkrat se reklo, ze je to tak a tak a hotovo, nikdo nediskutoval,kazdej se to nabifloval a hotovo...

jabber
29. dub 2008

Mě nejvíc dostala susik77 se Sunarem a časem na uklízení 😀 to je fakt bomba 😀

Já fakt když to tady čtu, tak si říkám jestli byly ty ženský takhle šílený i když se staraly o vás nebo manžely - miminka a jestli taky poslouchaly takový kecy od svých matek a tchýní a jestli je to taky tak sralo 😅 . Já bych se jich teda zeptala, jestli je babička taky takhle furt prudila.