Jaké rady vám lezou po narození miminka na nervy?

verunda
28. dub 2008

Ahojky, chci se zeptat jake rady nebo připomínky Vám v období narození miminka lezli na nervy??? 😎

beruska2x
29. črc 2009

carina... ja otehotnela asi 3 mesice po svatbe - moc jsme si to prali a vsichni - a to uz jo??? 😝 😝 😝 😝 😝 to si nevyberes 😀

benjik
29. črc 2009

ahojda,mě dostává jak se každý ptá: a je to holka nebo kluk?a to je malá celá v růžovým,má i růžovou deku a plínu v kočárku 😝 beru kdyby měla vše modré,holce klidně dám i modrou,ale kolik lidí dá klukovi růžovou?!

berenika39
29. črc 2009

mě deptá prarodičů "aha tě 😀 😀 ". vůbec nevím, co to má být, ale malému je rok, rozumí všemu, žvatlá pár slov, umí pustit myčku, a oni přijedou a dělají na něj "ahatě".
konečná 😀 😀 😀

a pak tak poznámky, když vřeští, že něco nemůže: copak, oni ti ubližujou 😝 😝 😝

benjik
30. črc 2009

aha tě? co to je? to by mě taky zajímalo. jo jasně: oni ti ubližují,nedají ti najíst atd.

soanpe
30. črc 2009

Áááá Hatě...tam bych šla nakupovat 😀 😀 😀 myslím tím freeport 😉

berenika39
30. črc 2009

soan, to by mě nenapadlo, to bude vončo.... 😀
(jinak jsem se už dočetla, že je to zkratka - zkomolenina z "AHA, už TĚ vidím". no debilní......)

soanpe
30. črc 2009

berenika
AHA VIM- aha, teď už to taky vím 😀

lenkicka
1. srp 2009

Tak to mě tchán vytáčí:

Malý musí mít čepičku, aby nedostal úpal...v tom vedru, a ještě navíc by spíš dostal úžeh ...jasně, že ho přes poledne vystrkuju na slunce a čekám, co se bude dít.... 😀
tak jsem se ho zeptala, jestli ji bude nosit on...že ne, ale miminka ji mít musí... 😠

A pak ještě...dáváš mu vitamín C ? Ne, nedávám, zatím se mi po čerstvém osypal...a on na to, že je moc důležitý...tak jsem mu vysvětlila, že pro prcka jsou i důležitější vitamíny než ne céčko 😠

A dáváš mu už šťávičky z ovoce? Ale to bys měla.....to se mě ptá už asi od 1.měsíce...kopnout do kostky 😠

Mimochodem o vlastní potomky nikdy moc zájem nejevil...tak jsem mu dost jasně vysvětlila, že matka jsem já a své dítě si budu oblíkat a krmit, jak já chci 😠 😠 😠
Se fakt těším na každé setkání s ním...

benjik
1. srp 2009

lenkicka: to se ti vůbec nedivím,příbuzenstvo na zabití.

daisy1
1. srp 2009

ahate u nas frci taky 😠 teda u babicky