Jaké rady vám lezou po narození miminka na nervy?

verunda
28. dub 2008

Ahojky, chci se zeptat jake rady nebo připomínky Vám v období narození miminka lezli na nervy??? 😎

flora
29. dub 2008

jakto, že není v zavinovačce? Miminko musí být v zavinovačce do půl ruka (moje babička)

ježiši, do čeho tě to ta máma navlíkla, vždyť vypadáš jako malé mimino (tchýně) . prcek měl 2 týdny a měl dupačky

proč kupuješ hadry? Na půdě jich máme dost. Počkej, až začnete splácet tu hypotéku, to si ještě ráda přijdeš (děda s babičkou)

pebi
29. dub 2008

jo a dáváš jí už bonbonky? 😀

kristi
29. dub 2008

jakto ze ji to nechutna, vsak je to zdravy - JÁTRA

flora
29. dub 2008

mysllíš, že mu to kojení stačí? (babičky, kamarádky,...) malej má 4 měsíce a skoro 9Kg

pebi
29. dub 2008

po narození (v srpnu) - Anetko, maminka ti dala krátký rukávek!!!!!!!! (panebože, katastrofa)....neboj, maminka ti hned oblíkne něco s dlouhým. 😠

aknela75
29. dub 2008

Moje babička, když prý jsme jako malé děti zlobily, tak říkala, že jsme jako malé děti. 😀

aponchie
29. dub 2008

jeste me stvalo jak psala kristi:jeee ta je celej tatinek ,ty oci ta pusa a rtiky a rasy no celej tatinecek po tobe nic nema sorry..pritom to neni pravda,akorat ma po nem barvu oci nic vic 😠

macanet
29. dub 2008

Trochu jí to ochuť třeba cukrem nebo medem!

kitty68
29. dub 2008

jo a jeste js zapomela na kamosku jak ji poprve videla: jezis ta je velka! a ted pokazde co ji potkame tak: ukaz, jezis je jeste vetsi! 😠 a uz ma 3mesiace daj je banan 😖

ja fakt za to nemuzu ze jeji maly mel 2.86 pri narozeni a elluska 4.49, takze je pochopitelne velka a bude cim dal tim vetsi 🙄

macanet
29. dub 2008

ne bude se zcvrkávat, teda kitty to je kámoška 😖

berynka
29. dub 2008

"Vyspíte se vůbec?!" (sousedka-po pár týdnech, když jsme byly z porodnice, btw je bezdětná!!!)

mathilda
29. dub 2008

mojí dceři je 18M, bohužel manžel má 190 cm a takže holka měří už 84,5cm. NEUSTÁLE NĚKOLIKRÁT DENNĚ slyším a není ňáká veliká 😠 ?

lenkazdenek
29. dub 2008

Moje babička-je dost oblečená,takhle ji nenos,musíš ji pořádně držet ,tohle musíš dělat takhle a takhle
Kamaráda co studuje speciální pedagogika,ale nemá vlastní děti- all dí přřemusí jít spt brzo ,prostě musí 😝
Kamarádka a kojíš? a kupuješ taky jen boi ? Doufám,že mu nedáváš skleničkový 😖

kitty68
29. dub 2008

a jeste jak si vsichni mysli ze js mela cisare proto, ze mela 4a pul kila: znama mela taky maleho 4.5kg a porodila ho raz dva 😠 , problem byl v tom ze tlacila celem a tim padem js se neotvirala, to by me fakt jeblo, takze uz proste rikam ze se mi proste nechtelo tlacit a hotovo

janickabez
29. dub 2008

"Ježiši ta je velká" 😲 😲 😲 ...máme o kilo míň než ostatní prosincátka, nevím co celé mé okolí pořád má 😠
"co jí je, proč brečí ???"moje matka kdykoliv se malá rozpláče 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄
"počkej, co vás ještě čeká (nebo tohle vás taky čeká)" 🙄 🙄 🙄 kecy kamarádek, co mají starší děti... zatím ani jeden z jejich manýrů moje dítě nedělá...naštěstí 😎 😎 😎 😎

miksa
29. dub 2008

ahoj holky tak to je přesně téma pro mě nebo já už šílím s těch rad a kecu a to jsem teprve ve 24 týdnu nedovedu si představit jak to bude vypadat jak bude prcek na světě, tak vždy pro uklidnění si vás přečtu at vím že nejsem v tom sama.
u nás to je

babička - musím husté polévky nebo nebudeš kojit, musíš používat látkové plenky, musí to být v krajkách,

tchýně - musíš to koupat v heřmánku, nesmí manžel k porodu, musíš používat látkové plenky, musí být křtiny,

švagrová - musíš si vzít k porodu mě ( je totiž dula ) musíš používat látkové plenky,

teta - musíš koupit samé ružové sladké věcičky, a kraječky nebo to musí být nazdobené

mí rodiče - to je zase věčně telefon už víte co to bude, jakto že to ještě nevíte my to potřebujeme vědět

kamarádky - kolik jsi přibrala a nebudeš ještě rodit

tak koukám že jsme na tom všechny obdobně a vlastně stejně, jen nevím když ted už šílím jak to bude vypadat až přijedeme domů z porodnice, děsím se toho a to doslava k tomu ještě babi bydlí s námi a celá naše rodinka hned vedle tak to bude smršt už ted připravuji manžela na to že bude nejspíše až vyhazovat, aby jsme měli klid

miksa
29. dub 2008

ještě jsem zapomněla kamarádka ta jen říká pořád dokola užívejte, už jsme to slyšeli milion krát užívejte už nikdy si neužijete, spěte už nikdy se nevyspíte, no počkejte co vás čeká poserete se z toho a pořád dokola, už mi ty kecy tak lezou na nervy že se jí vyhýbám nepotřebuji 100x za den slyšet at si užívám že už pak neužiju ničeho

zusma
29. dub 2008

Miksa, no tak to mi taky šíleně lezlo na nervy.
Ted mi dítko spinká ceou noc a je moc hodný a tak už zase pro změnu slyším, že si to mám užít, že mu polezou zuby a to se prý zblázním 😅

janinac
29. dub 2008

Mathildo tak to znám...Adámkovi bude rok a v deseti měsících měl už 81cm...takže tyhle kecy taky slyším často.
Janickabez: ty jo tím posledním jsi mi připomněla, když jsem řikala kamarádce jaký máme problémy se zoubky a ona mi na to řekla: počkej až budete mít druhý, to si vzpomeneš jaký byl Adámek hodný!!! co to s tím má sakra společného??? Hlavně, když kamarádka má jedno dítě 😠 😠

A pak mě fakt vytáčí:
On ještě nemá zuby??? Nooo nemá a co mám dělat 😠 😠 😠
Ráda ho babičce půjčím na hodinu, když se mu zase nějaký zoubek začne prořezávat...ale ona umí akorát hledat chyby ☹
On ještě nechodí??? Vždyť mu ještě není ani rok??? Copak musí všechny děti před rokem chodit???
Není mu teplo??? Nevím, oblékám ho jako sebe....a tak nemůže mu být zima??? 😠 😠 😠
Hodinu před večeří: Ta máma ti nic nedá, ta je na tebe zlá 😠 😠 Jooo a jeho večerní kaši si budu moc snís sama 😠 (tohle řekla tchýně)

kristi
29. dub 2008

jedte opatrne, tedka mate zodpovednost 🙂

lenerka
29. dub 2008

tak my to máme zase ty ještě kojíš???kačce je 16měs.
nemá hlad?
není jí zima?
už by měla chodit sama na nočník posazuj jí tam častěji
kolik jsi přibrala?kolik jsi zhubla?
kdy bude druhé?
málo jí oblíkáš nastydne se
je toho hafo co mě točí,ale asi to všechny známe co? 😀 😝

lenkabu
29. dub 2008

Úžasný téma 😀

Takže:

Není jí zima?
Kojíš?
Má hlad, měla bys dokrmovat.
Má studený ručičky,chudinka.
Proč brečí?
Proč jí chováš když nebrečí?

lukin
29. dub 2008

Tchyně: No Natalinko, máma ti nechce dát tutu, no nechce dát, vidíš Natálko?, máma nedá tutu, no nedá. Toto opakuje asi 5 minut v kuse. Fakt k zbláznění 😠

lenkabu
29. dub 2008

Není to rádio moc nahlas, poškozuje jí to nervíky.
Proč jí uspáváš v ruce?

lenkabu
29. dub 2008

Jaktože brečí v kočárku?

lukin
29. dub 2008

Jo a ještě se snažím nejíst moc sladkého, protože z toho Natálku moc nadýmá a tchyně to ví, ale pořád mi říká: No proč si nevezmeš toto (nějaká sladkost)? Ty se bojíš, že přibereš, že? Však nemusíš hubnout. No a já ji můžu furt dokola vysvětlovat, že to není kvůku tomu, ale ona si pořád mele svoje a ještě mi to nezapomněla říct na žádné návštěvě.

noangel
29. dub 2008

lenkabu: radio a nerviky 😀 kdyz si ty decka neznici nerviky svym revem tak myslim ze uz nicim 🙂

lenkazdenek
29. dub 2008

Jo ještě v 6nedělí kamarádka-jakto že seš unavená,vždyť jsi na dovolený a dítě beztak jen nakojíš,přebalíš a ono usne 😖 😠 😠 😠
Nesmíš se na miminko koukat zvrchu ,musíš šeptat aby nedostaloí mrtvičku 😠
Nejhorší je když cvičíme vojtku-ta máma je zlá takhle tě ty chudinko mučí 😠 😠 🙄
Miksa,to znám a na konci těhotenství vedly telefony tak 6x denně už rodíš? A není ti špatně? A kdy už budeš rodit 🙄 a to jsem navíc 9 dní přenášela

kristi
29. dub 2008

oblikej se vic,at neztratis mliko

ene
29. dub 2008

"Kojis?"
"Ona nespi?" (v kocarku)
"Nemas slaby mliko?" 😲