Jaké rady vám lezou po narození miminka na nervy?

verunda
28. dub 2008

Ahojky, chci se zeptat jake rady nebo připomínky Vám v období narození miminka lezli na nervy??? 😎

zusma
29. dub 2008

Cherub, no to je mazec.

Janicka no ná ji nemám po hlavičce ani hladit 😅

kristi
29. dub 2008

jabber,to je dobra otazka....

aponchie
29. dub 2008

no ja se jednou tchyne zeptala celkem slusne na muj vkus 😀 zda ji jeji tchyne do toho tak kecala jako ona me a zrudla zatrepala hlavou usklibla se a dva mesice o sobe nedala urazenka urazena vedet a pomstila s emi jinak 😀 😀

aknela75
29. dub 2008

Já sice psala, že má máma pokrokovější názory než tchyně, ale jen v něčem. To mne napadlo, že taky říkala, když děti nechtěly sedět na nočníku, že oni dřív posadily děti na nočník snad v postýlce a k té postýlce přivazovaly. Už jste to některá slyšela? Já z toho byla totálně v šoku.

kristi
29. dub 2008

jak?

noangel
29. dub 2008

aknela: o privazovani nevim ale mam naky fotky jako dite kde sem na nocniku kterej je na posteli 😨

aponchie
29. dub 2008

jak se pomstila myslis?

kristi
29. dub 2008

apii, jo

schwarzovka
29. dub 2008

tak v těhotenství to bylo asi jako u všech "co to bude?", "kolik si přibrala?", "už se těšíš?", "bojíš se porodu?"...jinak nedávno mě dostal známá, když jsme u ní byli na návštěvě a malej chtěl papat, tak vám tak kojím a ta známá povídá: "nedávej mu tolik, ať není tlustej" 😠 😠 ...jinak malej má trošku problém s ekzémkem a každej na mě kouká, jako bych byla ta nejhorší matka na světě (že snad za to můžu já - a to skoro nic nejím, aby to neměl z jídla) a furt mažeme všim možnym, ale všichni musí rejpat: "co to má na obličejíčku, chuděrka" ☹ co to s těma lidma je, to nechapu

kristi
29. dub 2008

schwarzovka: jsou debilni, no.... 😲

aponchie
29. dub 2008

kristi:nechtela malou za trest videt,neozvala se ,ve meste se otocila na druhou stranu,pomlouvala me za zady lidem,ze ji nechci ukazat malou....ona je mistr v pomste 😀 ale me je to jedno ja se ji uz nevnucuju a to ji stve jeste vic

kristi
29. dub 2008

kecaas? tak to je husta....no, muj otec Miu taky videl jen jednou a to omylem....jsme se nechtene potkali

schnek
29. dub 2008

tak všude je to asi stejný 😀

kdy rodíš? jako kdybych si mohla vybrat...
jak se bude jmenovat? no doktor Ondřej Rác, předseda nejvyššího soudu, to zní dobře (moje máma v cca 24tt)
mě by se líbilo, kdyby se narodil 1.6 na den dětí nebo 5.6. aby měl pěkný rodný číslo (opět moje mami)
už jsi zahojená (babi 13h po porodu)
chudinka, ten je ale malinkej (úplně všichni a jako kdybych za to mohla)
on nemá vlasy (to samé)
kojíš? už nekojíš? proooooooooč ???????
musíš mu každý den přetahovat předkožku, aby mu to nemuseli řezat
už mu dáváš čaj/mrkev/polívčičky???? proč ne?????
dávej čaj, mlíko je jídlo, dítě musí taky pít!
chudinko, oni ti dělají.... (naprosto cokoli)
chudáčku, ta zlá máma ti nedá kousnout/ochutnat!
proč kupujete takový drahý mlíko? copak nestačí obyčejnej Sunar?
chudinko, ty máš na prdelce mokrej hadr!!! (když jsme začali s látkovkama)
no honem, kakej! (moje mami při každým posazení na nočník)
jé, on kaká do plínky! (a drží ho v ruce a čeká, až přiběhnu, honem ho svlíknu a posadím na nočník, jako by to nemohla udělat sama)
nepouštějte k němu toho psa, kousne ho a zachlupatí! (psa naprosto nezajímal)
takovej dlouhej a drahej hadr k ničemu. Vždyť mu v tom bude horko, chudákovi! (koupili jsme šátek)
prej bezplenková metoda, hehehehehe, slyšíš to, taková hovadina, kdo to kdy slyšel...
hlavně mu dávej čepičku (narodil se v červnu)
ta máš tak hodný dítě, to si vůbec nezasloužíš. Ondrášku, pořádně ty rodiče prožeň, ať ví, že tě mají!
a další 😉

aponchie
29. dub 2008

kristi nekecam ona je takova sama pro sebe a pro svou dceru jen..on tchan neco desnyho udelal a ja se k nemu postavila zady tak me to dava sezrat neustale a ona vi ,ze miluju deti strasne moc a ,ze me to rani ten nezajem tak to dela..toho je tolik ona je holka vynalezava 😀 neboj malou nevidi vubec pac nechce za trest jak rika nase chyby nas prej pouci 😀 😀

kristi
29. dub 2008

schnek: to jsi mi pripomnela, ze mi taky rika, ze Mia je hodnoucka,zlatoucka a ze si to nezaslouzim 😀

chteli aby se narodila 15.2 - jako tchan a prababicka

kristi
29. dub 2008

ale proc to dava sezrat tobe a potazmo maly???

kacerka
29. dub 2008

Jo a mě vytočila sousedka, která se se mnou dala poprvé do řeči, až když chtěla vidět Karlíka. Když ho viděla, tak pronesla, že je to teda pořádnej kus a jestli je jen kojenej. Já s tím problém nemám a řekla jsem, že ne a ona hned, že to je hrozná škoda 😒 To jsou ty ženský, který prostě s kojením nemaj a nikdy to nepoznaly, jaký to je, když má dítě pořád hlad ☹

aponchie
29. dub 2008

kristi protoze jsem tady pristehovana,jsem dobrej trefnej bod,navic tohle vsecko delala vsem holkam prede mnou manza to rikal,kazda byla pi..ktere s emusime zbavit 😀 tak to rikal a i ona mi kolikrat ve slabe chvilce moc veci rekla,proste mi rekla ze vi jak me nasrat a bude to delat mezi 4ocima 😀 zenska no..potrebuje nekoho propirat 😀

jabber
29. dub 2008

aponchie - no ona vytrestá hlavně sama sebe, když přijde o vnučku, která jí nebude vůbec znát

kristi
29. dub 2008

aha,tak chtela mit synacka zrejme jen pro sebe, co?

jo,jinak moje tchyne mi vypravela, jak chodila po obede makat na pole, pac vedela,ze jeji prostredni syn proste od 1-3 spinka....husty,co?

aponchie
29. dub 2008

jj pro sebe on totiz vzdycky vsecko udelal dovezl odvezl zaridil poslechl a tak no 🙂 hehehehe tak to abys sla taky na nejake pole jasna vyzva 😀

aponchie
29. dub 2008

jabber ale nepotresta pac svagrova ma o rok mladsi a pro ni by se rozdala a rada to ukazuje abych to videla a bylo mi to lito a mala ji na fotce pozna a obcas se na ni pta 😒

kristi
29. dub 2008

no jo, tak to mas tezky postaveni holka...jak rika Jabber, sama se vytresta

jabber
29. dub 2008

aponchie - to je fakt pí.a 😠 . No jo, je to tak, měla svýho chlapečka a najednou přišla nějaká cizí ženská a odvedla jí ho. Takový báby jsou fakt nejhorší 😒 😠 Já akorát nějak nechápu o co jí jako jde - co jako po tobě chce, že to dělá? Abys chodila a všude vykládala, že je nejlepší? Nebo aby sis k ní chodila pro rady? 😕

aponchie
29. dub 2008

jj manzel rikal ,ze bych musela byt takova jakou me chteji..proste necamrat kyvat hlavou jak osel,smat se byt prijemna a smirit se s tim ,ze budu az na konci rady a cekat co bude s malou a poslouchat debilni kecy moji svagrove jak ona je uzasna a umi vydelat penize a stejne bych nebyla dost dobra 😀 takze ji taky poslal do pr..a rekl ji at se udusi i s jeho sestrou tou svou zlobou 😀

schwarzovka
29. dub 2008

jo a ještě jsme si vzpomněla...1. den doma po porodu (císař) přijeli příbuzný (to že jsem chtěla odpočívat nebudu řešit) a jedna tetka si mě vzala stranou a říká mi, že bych si měla trošku poklidit, vždyt prcek spí a já sotva chodila 😖

aknela75
29. dub 2008

S tím přivazováním k postýlce si nedělám srandu, to máma fakt říkala. Já jí na to jen řekla - "To snad nemyslíš vážně?" To je podle mne sado-maso. 😀 To jsou metody.
Api, já říkám, že boží mlýny melou pomalu, ale jistě. Věřím, že se to tchyni vrátí, tahle zloba. 😠

aponchie
29. dub 2008

swarz:to si delas srandu ne???takove lidi bych praskala bicem 😠 copak nemuzou pomoct ???me teda nikdo v nicem nepomohl ,ale kdyz prisla kamoska aspon donesla po ceste nakup coz bylo super,ale kecy na poradek ...brrrr

aknela75
29. dub 2008

jabber- já si myslím, že takovej typ tchýně chce, aby bylo po jejím, aby ta snacha dělala vše jen podle jejího přání a představ a do ničeho samo ta snacha nekecala. U nás ještě přidám, abych pracovala od rána do večera a v noci dělala domácnost.
Api - hodně sil!!!

kristi
29. dub 2008

mne treba stve tchyne s tim, ze rika neteri, at u ni uklizi, kdyz prijede na vikend.....jako jsem snad navsteva, tak proste nic nedelam, ja si taky vse delam sama, kdyz je pozvu, ze?