Jaké vakuové pytle používat pro skladování oblečení?

hanule05
17. zář 2010

Ahoj,
najde se někdo, kdo mi poradí jaké používat vakuové pytle pro skladování oblečení. Máme doma různé druhy, ale většina prostě uchází. Je to k vzteku, vyhozené peníze a oblečení není kam dát. Tak mě napadlo, jestli máte někdo dobrou zkušenost s vakuovými pytli. Poraďte jakou značku, popřípadě, kde je sehnat. Díky

neumisa
17. zář 2010

@hanule05 my se třikrát stěhovali a bez újmy přežily jen pytle od Quelle, všechny ostatní ucházely ...

poopoo
17. zář 2010

Jedny jsem nedávno kupovala přes mimibazar se známou titulkou znáte z Tv i když to mě ani tak neuchvátilo jako fakt že jsem je v ten moment nemohla tak narychlo sehnat. No a efekt? poprvé super... vylisované hadříky jsem naskládala do peřináče kde mi dřív věci plesnivěli z důvodu nadměrné vlhkosti. A jelikož i reklama hlásá že se prostě prach, vlhkost a moli k obsahu nedostanou.... jsem vecičky ve vaku naskládala na stejné místo. Toto Opojení netrvalo dlouho a pytle v peřináči začali brzy nasávat zpět odsátý vzduch,,, ( sice nevím odkud ).. a peřináče začali pomalu otevírat pod tlakem obsahu 🙂) Takže hahahahah... nikdy více!... a když tak .. jen opravdu kvalitní 🙂 😉

dagina
19. zář 2010

@hanule05 a zkoušela jsi pytle od tamanů???? Stojí pár korun a asi z 8 ks mě uchází jeden, a to jsem pak ještě zjistila, že mě z uzávěru upadla těsnící gumička. Nerada dělám kšeft těmto obchodníkům, ale v tomto případě jinou možnost nemám.

lucisa
21. zář 2010

Přidávám se k @dagina . Taky koupím pytle od Vietnamců, nechám si paragon a když některý z nich uchází, jdu vyměnit kus za kus. Do města jezdím často, tak mi to nevadí....

jijitka
21. zář 2010

Já mám už delší dobu ty z TV Products a nestěžuju si - drží dobře. A nedávno jsem koupila menší u Vietnamců a taky dobrý. Prodávají ale se 2 typy ventilů, lepší jsou ty šroubovací. Podle velikosti stojí 45 nebo 55 korun.

mysicka2008
28. črc 2016
Uživatel mysicka2008 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od mysicka2008.

Zdravím, nejlépe je kupovat pouze ověřené a zaručeně vyzkoušené vakuové pytle. Nechceme přeci, aby došlo k tomu, že se nám pytel po nějaké době vyfoukne a my budeme moci veškerou práci dělat stále dokola. I proto využívám vakuové pytle, které nakupuji na e-shopu. Pokud i vy se chcete přesvědčit o funkčnosti vakuových pytlů, koukněte se sem http://www.obalove-materialy.cz/vakuove-pytle/

romanafiserova1
13. čer 2017

Ahoj, my máme osvědčené značky Home Collection, koupili jsme je tady https://www.megavyprodeje.cz/Vakuove-pytle-c12_... , jedny loni a druhé jsem kupovala teď nedávno, máme v tom uskladněný zimní věci a fakt super. Jsou za dobrou cenu, líbil se mi i videonávod, kde to úplně jednoduše vysvětlujou, takže super, tam fakt doporučuju. Pěkný den

maajaa28
29. čer 2018

Já mám také ty z obalových materiálů. Nakoupila jsem je potom, co ty od vietnamců nevydržely ani rok

saratop88
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
saratop88
Odpověď byla odstraněná
Zobraz