Jako oznámit narození miminka?

emko
24. dub 2006

Ahoj, přemýšleli jsme doma jak oznámit nějak hezky všem kamarádům a známým narození našeho miminka. Hledáme nějakou pěknou, vtipnou a ne moc dlouhou SMS zprávičku. Jsem moc zvědavá na vaše typy 🙂 🙂

bibianna
20. črc 2008

Tak už som vonku a tak ste sa báli, po troške bolesti som už medzi vami.

bibianna
22. črc 2008

Mne včera prišla takáto: toto je moja prvá SMS. Volám sa .........

weroni
24. črc 2008

My sme si vymysleli takuto spravu: Bocian s nasou Ester /3150 g, 49 cm) pristal dnes o 05:10 vo vani v Topolcianskej porodnici. Prilet bol bezproblemovy 🙂

prsky
24. črc 2008

nechodia s babami nahodou vrany? 😉

weroni
24. črc 2008

prsky neviem nevyznam sa, na porodnici bol nakresleny bocian tak asi maju pristavaciu plochu len pre tento druh vtakov 😀

bibianna
24. črc 2008

čo ja viem, tak bocian, nie vrana

bibianna
3. srp 2008

čo na to poviete? Chlapček je už na svete. Volá sa.........

krista
18. zář 2008

teres • 1d • 29. prosinec 2006 ve 20:09
Ahoj holky, mohla bych vás poprosit, jestli neznáte nějaké říkanky nebo smsky o narození holčičky. Ráda bych až se mi narodí mimi poslal známým, ale nic neznám. Můžou být i zábavné, tím líp! 🙂 Mockrát děkuji 😉 😉 Papa

kacabacka • 2. leden 2007 v 10:05
viz. téma: Jak oznámit narození miminka?

keiko
21. zář 2008

Dnes nam nebo poslalo najkrajšiu hviezdičku, našu dcerenku /meno/ miery....

konja
21. zář 2008

Tak já jsem s manželem posílala toto : Dnes 2.8. v 7:13 přistála v Hradci Králové vrána s nádherným balíčkem.Balíček váží 3710 g, měří 51 cm a jmenuje se Blanka. Předání mamince a tatínkovi proběhlo rychle a bezproblémově 🙂

lienka55
22. zář 2008

Tak uz som tu,volam sa Davidko a svoj prvy hlasok som vydal 29.8.2007,o 23.50hod,s vahou 3000g a s 50cm. 🙂

Tak my sme posielali takuto sms. 😉

terrezka
27. zář 2008

tak holky my posílali - ahoj tak hurááá! jsem tady od 6. 10. 2007 od 12:33 a maminka s tatínkem mi říkají Anička Švejdová, měřím 49 cm a mám ucti hodné 4 kilečka 🙂

pospecka
20. črc 2009

Ahojte, oživuji diskusi do aktuálnějších. Znáte někdo něco novýho jak napsat, že se narodil svišť? 🙂

mili84
20. črc 2009

My napíšeme asi něco ve smyslu: TAK UUUUUUŽ jste se dočkali....a pak to ostatní. protože se nás pořád všichni ptají a píšou a už je to fakt otravné někdy jak se každej ptá 😅 Tak to asi napíšem ve stejném duchu 😅

pospecka
20. črc 2009

mili:držím pěsti,ať je to vaše UUUUUUŽ co nejdřív. 😉

jankaw
20. črc 2009

Moj muz prave vymyslel smsku: Konecne mozem tatovi vratit ze ma 9 mesiacov stuchal do hlavy 😀 😀 😀
Len neviem ako by som to poslala napriklad sefke 😀

mili84
20. črc 2009

pospecka: díky 😵

jankaw: 😀 😀 moooc pěkné 😀

dosa
20. črc 2009

kedze sme doma v prevahe baby a teraz to ma byt chlapec, tak mam nachystane nieco v tom zmysle, ze: aby neboli u nas v rodine baby v prevahe, prisiel som dnes ...... (datum) o ..... (cas) tatinovi na pomoc. volam sa ..... (meno a priezvisko) a tesim sa na stretnutie s vami 😀 miery nepisem, nie su podstatne 😉

konja
20. črc 2009

dosa. to je hezké 🙂

kristyna26
21. črc 2009

Halo,halo,všichni známí,už jsem tady mezi vámi.Maličký jak cipísek,říkají mi Matýsek.2660g 45cm

berynka
21. črc 2009

Nám jednou přišla smska o narození mimča, která začínala: "Omlouvám se..." 😅 . Ono to mělo být jakoby vtipný, ale napadlo mě, jestli je dobrý start do života začínat omluvou 😕 .

inneska
21. črc 2009

ja som si vymyslela takýto veršík 🙂

Už som tu medzi vami, v náručí mojej mami,
Erik moje meno je, aj tatinko šťastný je.
Narodil som sa dňa ... o ... h a moje miery sú ...kg a ...cm a moc sa na vás teším 🙂

natashkaa
22. črc 2009

Takze BABY mne uz prisli velmi okukane sms typu volam sa janko narodil som s vtedy a vtedy a moje miery 😝 to dnes pise kazdy a my s manzelom sme si z tych to sms spravili trochu recesiu a pisali sme : Volam sa Nataša moje miery 48kg vyska 156cm a dnes o 18:15 sa nam narodil............. 😀

lafayette
22. črc 2009

jankaw:: konecne neco vtipnyho 😀 😀 😀

mneme
23. črc 2009

oznamenia, ktore uvadzaju porodne miery babatka mi pripadaju hrozne - ako keby islo o nejaky material 😠 sms sme nepisali nikomu, ked sme si po dvoch tyznoch doma zabehli rytmus, rozposlali sme znamym fotku s textom dna toho a toho ... sme s laskou privitali nasu dceru ... a meno . s rodinou a blizkymi kamaratmi sme telefonovali aj boli osobne, takze tam nic oznamovat nebolo treba.
jasne, ze povodne sme chceli byt originalni, ale nakoniec nam to najjednoduchsie prislo ako najautentickejsie vyjadrenie nasich pocitov z mimina 😉

basol
24. črc 2009

ahoj, my psali: Dnes...., v ......, jsem otevřel očička, mám ....cm a .....kilíčka. Kdo jsem? Nemáš zdání? Nejsem žádný rarášek, jmenuji se Tomášek 😉

lenoc
15. srp 2009

ahojte, hľadám inšpiráciu, ako oznámiť narodenie nášho drobca...

my sme nedávno dostali od hrdého tatina:
Tak už som na svete! Volám sa ...., meriam cm a vážim kg. Ale ma je! Tak si rýchlo vypite na každý môj centimeter pol deci, aby som bol zdravý!

misicka85
15. srp 2009

My jsme posílali tohle:

Dnes 23.12.2008 v 13:17 k vám letí zpráva, že nás navštívila vrána. Nechala nám v uzlíčku krásnou, zdravou holčičku. Jmenuje se Adélka, váží 3450g a měří 51cm 😉

martulikk
16. srp 2009

Ahoj, rodila jsem plánovaně 24.7.2009, ale zprávičku jsme si dopředu nepřipravili. Manžel mě ale mile překvapil, když - zatímco jsem byla na dospávacím pokoji, vymyslel toto:

Ahoj kamarádi, tatínek s maminkou mají krásnou holčičku, mě! Jmenuju se Josefínka, měřím 49cm, vážím 3,35kg a na svět jsem přišla dnes v 9:15. Těším se na Vás. 🙂

asanaa
16. srp 2009

Tak my vymysleli tohle:
Aby bráška nebyl na to zlobení mamky a taťky sám,tak jsem mu dnes ve 4:55h přispěchal na pomoc.Jmenuji se Filípek,vážím 4010g a měřím 52cm. 🙂