Jako oznámit narození miminka?

emko
24. dub 2006

Ahoj, přemýšleli jsme doma jak oznámit nějak hezky všem kamarádům a známým narození našeho miminka. Hledáme nějakou pěknou, vtipnou a ne moc dlouhou SMS zprávičku. Jsem moc zvědavá na vaše typy 🙂 🙂

ena
24. dub 2006

emko: my sme najblizsim telefonovali, alebo poslali smsky, a potom sme vsetkym posielali oznamka vlastnorucne robene s fotkou.. neskor to ofotim a dam sem foto 🙂

emko
autor
24. dub 2006

Když já bych se chtěla pochlubit hned, pokud možno ještě ze sálu 😅 Jde mi právě o ty SMSky 🙂

len
24. dub 2006

My nedávno dostali úplně klasickou, žádnou básničku, bylo to něco ve stylu:
Přeji všem dobré ráno (SMS přišla v pět ráno 😀 ), jmenuji se J.M. a narodila jsem se tehdy a tehdy, v tolik a v tolik. Vážím xxx kg a měřím yyy cm a táta s mámou ze mě mají velikou radost 🙂
Vím, že nejde o nic originálního, ale stejně nás to oba krásně zahřálo u srdíčka 🙂

ivet
24. dub 2006

Emi, tak já už Ti to sice psala, jinam, ale okopíruju to i tady, třeba se to někomu bude hodit 😉

Nejkrásnější ze všech dárků,
dává život do kočárku.
V jednom z nich teď tiše dýchá,
naše štěstí, naše pýcha.
+ jmenuji se.......narodil(a) jsem se.....a měřím.....

NEBO

Hola hola, kdo to volá?
To je naše miminko!!
Narodilo se dnes ráno (přes den, večer, v noci)
a křičí na nás malinko:
"Mámo, táto, už jsem tady,
tak se na mě koukněte.
Slyšel(a) jsem, že je prima,
být tu s Vámi na světě!!"
"Babi, dědo, teto, strejdo,
Vy všichni kamarádi,
přijďte se taky podívat,
uvidíme Vás rádi!!"
Jmenuji se.....narodil(a) jsem se..... a měřím....

ena
24. dub 2006

emko: tak my kym sme sa tie 2 hodiny po porode na sale nudili posielali kazdemu inu smsku, podla toho, komu sme pisali..

danii
24. dub 2006

Tiez by som to riesila sms-kou. Je to najrychlejsie a najjednoduchsie riesenie ...... 😉

danii
24. dub 2006

Aha- podstata. Nepisala by som ani basnicku, ani vers. Uplnu klasiku, prip. by som to kamaratom trochu obmenila. Ale rodine - klasika oznamenie ze sa vam narodilo babo.

cukrikk
1. čer 2006

u nas to bolo na vianoce mojim rodicom sme zabalili male strikovane topanocky do krabicky a ked si to otvorili hned vedeli ze cakame babatko bol to pre nich aspon tak tvrdili najkrajsi darcek aky v zivote dostali. Svokrovcom sme to oznamili telefonicky kedze sme boli v USA a oni na Slovensku no oni nam polozili telefon tak vam neviem vysvetlit ich reakciu 😉

mobina
2. čer 2006

Do botníku přibudou teď navíc botičky, na stůl jedna lžíce, do pokoje postýlka a do všech srdcí mnoho radosti........

Je tu bezva novina, že narodil se klučina (holčina)........

Jsem tady a jsem holčička (chlapeček)..................

Dovolujeme si Vám oznámit, že se nám narodila holčička (chlapeček).................... Pořád spí, jí a občas zlobí. Nevěříte? Přijďte se podívat!

ervotoc
14. črc 2006

Ahojte,ja som poslala mms a k tomu text:ahoj volam sa....zatial vazim...a meriam ...

majka07
16. črc 2006

Nám přišla sms včera:o) Ahoj, jmenuji se Alice Mírová a narodila jsem se dnes Pavle a Martinovi Mírovým ve 20:35 hod., měřím 51cm a vážím 3250g. 🙂 Takypěkná sms ne?

tonicka
16. črc 2006

Ahojte. My sme dostali takéto sms:

Hura! Tu som! Už od 12:00! Co sa tyka vahy som valibuk po tatovi 2 950 g, 48 cm. Inak zatiaľ všetko OK. A...ozaj, volám sa Zofia.....!

alebo

Pavol S a Danka S vam oznamuju ze krátko pred polnocou Nikolka S zavítala medzi nás (50cm a 3OOOg)

a este tretia nech más z coho vyberať

Uz som tu ja - Ellka a 2990g a 48cm som velká. 22.2.2006 o 19:40h prisla som, maminke a tatinkovi(Gabike a Andrejovi M)radosť urobila som. Dovidenia

Mne sa pacia vsetky... 🙂

moniiii
17. črc 2006

My máme připravenou tuto SMS - Hurá! Tak už konečně vím, jak vypadá mamka zvenku. Jmenuji se....., narodila jsem se....., vážím...., měřím.... maka to přežila, taťka taky.

alexandra
17. črc 2006

monii tak to je podareneeeee 😀

majka07
18. črc 2006

moniii to je hezkééé 😎 velmi dobrý nápad:o)

moniiii
19. črc 2006

Už jen doplnit ty míry a časy. 🙂

bredmax
19. črc 2006

tak mě dneska přišlo od známého : Ahoj tak jsem na světě. měřím ..., vážím... ahoj ..... (jméno mimča)

vero
19. črc 2006

Moniiii, tak to je super oznámení. 😀 Asi si to uložím pro pozdější využití. Doufám, že se nebudeš zlobit. 😕 😉

kacabacka
21. srp 2006

To mě by spíš zajímalo, jak to oznámit třeba rodičům na počátku těhotenství.... 😅

zany
21. srp 2006

Mě přišlo tohle:

"Chci Vám svym jménem oznámit, že dnešního dne v xxx hod. vydalo bříško mojí maminky tajemství se jménem xxx. Vážím xxx g a měřím xxx cm. Všichni tři jsme v pořádku."

zuz11
21. srp 2006

kaca, my sme to rodicom oznamovali takto: https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

cmulinko
21. srp 2006

My sme dostali raz oznamenie taketo:ahoj teta a ujo.este ma nepoznate.dovolte aby som sa predstavil.volam sa....,narodil som sa dna...o....Moje miery by mi zavidela aj naomi cambel.Pravdepodobne ma uz v piatok zastihnete na adrese.....,navstevi zahlasujte u mojej sekretarky-maminky.dakujem.

kebule
30. srp 2006

tak třeba: ahoj,vy mě ještě neznáte,jmenuji se(jméno) a narodil/a jsem se mamince (jméno) a tatínkovi(jméno) příjmení. váha,míra a kde ležíte. takhle mě to poslala kamarádka že se jim narodil klučina,přišlo mě to docela vtipné a neokoukané.

zonja
27. lis 2006

a co takhle?

Malá ryba v síti uvízla,
k ránu ve 3:23 na svět vylezla.
Jak velká je to rybička?
Měří 51 cm a váží 3,370 kilíčka.
A jaké je jméno té naší ryby?
Je to Michal, bezpochyby!

ninamaria
27. lis 2006

My sme to riešili tak, že naši povedali môjmu budúcemu, že nebudú kupovať kocúra vo vreci, tak nech sa ukáže, či vie urobiť bábo.
Tak sme si ho vysnívali a urobili zlatíčko naše.
A oznámili sme im: Už nekupujete kocúra vo vreci so šampanským v ruke a oni hneď pochopili a vybozkávali nás od radosti. 😉 😲 😉

paja
28. lis 2006

Zonja:
Jééé, děkuji moc za inspiraci - hned si to píšu 🙂 . My máme totiž díky našemu přijímení přezdívku "Rybky", takže to se krásně hodí 😀

zonja
30. lis 2006

paja: tak to mne moc těší, že se to ujalo a ještě tak trefně, já si na to asi v porodnici pak ani nevzpomenu.

paja
30. lis 2006

No, já bych si na to asi taky v porodnici nevzpomněla, ale dám to za úkol manžílkovi 🙂 . Ještě jednou díky... 😉

eleanor911
21. pro 2006

Ahoj my jsme to oznámili rodině takto:

Ahoj, nejsem hvězda jako Orlando Bloom,ale dnešní den je ten můj.
Mé jméno je Lukáš Blum. Mám 55cm a 3550g. Jsme v pořádku..... 😉

tesa
26. pro 2006

Ahojky,taky přidám veršík,který jsme posílali při narození našeho miminka: Milí přátelé a známí, tak už jsem mezi vámi! Jmenuji se ..... ,moje míry jsou......a narodil jsem se v..... a už teď se na vás moc těším.