Jako oznámit narození miminka?

emko
24. dub 2006

Ahoj, přemýšleli jsme doma jak oznámit nějak hezky všem kamarádům a známým narození našeho miminka. Hledáme nějakou pěknou, vtipnou a ne moc dlouhou SMS zprávičku. Jsem moc zvědavá na vaše typy 🙂 🙂

leela
6. srp 2007

mnamka - perfektní reakce známého. 😀

mirka21
6. srp 2007

ahoj babenky už sa neviem dočkať kedy porodím svoju dcérku a čo sa tíka oznámenia svetu, že som práve porodila tak túto novinku nechám na manžela pretože práve po porode budem mať plnú hlavu malej a hlavne si budem chcieť oddíchnuť kedže asi budem dosť unavenáa ubolená a pravdu povediac vyvolávať a esemeskovať celej mojej rodine a komoškám v tom momente nebudem mať chuť pa 😒

nyky
8. srp 2007

morusa: nevím proč bychom se tu nemohly zeptat na to JAK oznámit rodičům(partnerovi), že jsme v očekávání...zakládat kvůli tomu nové téma?
Taky se to přece týká narození miminka, hm? 😉
Já osobně bych to chtěla oznámi tchánům co nejpozději, jsou posedlí po vnoučeti už teď a jak si představím tu jejich přemíru péče, běhá mě mráz po zádech...ale zase, když bych jim to řekla až třeba ve 4-5 měsíci, budou naštvaní ☹
Jinak se mi líbí ta sms "konečně vidím maminku z venku..."
fajn den

mirka21
8. srp 2007

čo sa tíka svokrovcov vlasne celej mužovej rodiny nemala som to u nich vždy na ružiach ustlané muž si ma vždy zastával hlavne čo sa tíka jeho babky a krsnej tie dve si zomna robily stále posmech niektoré návštevy boli príšerne a niektoré noci aj preplakané ale keď sa im oznámilo že čakáme bábetko tak po tej správe sa úplne zmenili sú také vysmiate a doslovne starostlivé tiež som im to chcela oznámiť čo najneskor pretože som si myslela že nezareagujú čo nalepšie

paja
9. srp 2007

Já jsem se inspirovala tady na koníku a rozesílali jsme tyto SMS (ještě musím podotknout, že máme přezdívku "Rybky"):
30.3.2007 ve 21:53 vykoukla na svět rybička, která měří 53 cm a váží 4,150 kilíčka. A jaké jméno je té ryby? Je to Honzík, bezpochyby!

Mělo to velký úspěch 🙂

jajaalf
13. srp 2007

to ked sa mne maly narodil tak sme poslali par sms blizkej rodine a potom sa to rozkryklo..a co sa tyka susedou tu sa pouziva ze sa zavesi z vonku dvery maslicka.ked je dievca ruzova a ked chlapec modra.aj v nemocnici ked sa narodilpo dieta tak sa zasvietilo bud modre alebo cervene svetlo

majina
2. říj 2007

Někdo měl v ablíku hezký text:

Únavou mi klesla víčka, o světě si nechám zdát, slaně složím do srdíčka, máno, táto, mám vás rád.

K tomu bych přidala: První světlo světa jsem spatřil/a dne 2.10. vážím 9999g, měřím 99cm a jmenuji se...... já i maminka jsme zdraví a v naprostém pořádku, tatínek byl celou dobu s námi!

Něco takového nám jednou přišlo a mě se to moc líbí

bambulik
2. říj 2007

mě v neděli přišla smska od kamarádky Veroniky a moc se mi líbí, co vy na to?

Tak Vam musim oznamit novinu, dnes v 6,30 jsem se stala stastnou maminkou male Berenicky, jsme obe v poradku, malicka meri 50 cm a vazi 3,60, je to můj andílek.

lucie.safrankova
7. lis 2007

Naše dcerka už je tady,vedle táty,vedle mámy.Všichni tři jsme v pořádku,dovyprávím pohádku.Její míry tady jsou (3,5kg - 51 cm),krásné jméno ponesou.Je to Verunka

evule
7. lis 2007

Mě napadlo jak oznámit narození, když to třeba některá mamina zjistí před Vánocemi. Občas nechám udělat jako dárek kalendář na další rok s našimi fotkami, takže by tam byli fotky, ale místo jedné fotky v měsíci, kdy by měl být porod, by byla fotka z ultrazvuku 🙂

evule
7. lis 2007

jéé pardon, to jsem trochu popletla, ne narození ale očekávání, spletla jsem si název diskuze 😅 takže se omlouvám

lenihor
14. lis 2007

Ode dneška mě konečně může pohlídat i tatínek. Janička Nováková 3000g a 50cm.
nebo
Od teď už mě maminka nemá jen pro sebe. U tatínka v náručí je to totit taky moc fajn. Janička Nováková 3000g a 50cm.
nebo
Teď už vás poznám nejenom po hlase, ale jen když se mi budou chtít otevřít oči. Moc ráda totiž spím, což rodiče vítají. Janička Nováková 3000g a 50cm.

A dá se s tím pracovat i dál - třeba nechat jen tu první větu o "poznání nejen po hlase" a další nedodávat nebo vymyslet něco na podobný způsob.

mickyla
14. lis 2007

Zkuste :
Vysledek nasich amaterských genetických pokusu se narodil dnes v ..jmenuje se...a miry jsou...s pozdravem..... 😲

evina2008
21. únor 2008

skuste :MOJI PRIATELIA A ZNAMY UZ SOM MEDZI VAMI.VOLAM SA...VAZIM...MERIAM... 🙂

jasumat
30. dub 2008

My sme napísali pri narodení štvrtého dieťaťa- tretieho syna- "Chlapský tím našej rodiny dostal dnes o 04.47 novú posilu. Je ňou Tomáško s mierami 3640/57cm.Obaja s maminkou sú v poriadku a tešíme sa na stretnutie s vami🙂) podpis ocka

dasty
14. kvě 2008

Tak u nás vymyslel tatínek originalitu-rodila jsem císařem.
Tak sms zněla-Dle císařských králů,císařským řezem spatřil poprvé tento svět-náš prvorozenný syn Patrik-3750g a 52cm,oba dva mamča i syn jsou v pořádku. 😉 jenom já mám nervy v pr.... 😝
hrozně mě to dojalo,že zapřemýšlel a vyšlo mu s toho po 12hodinnovém těžkém porodu zrovna tohle 😉

krista
14. kvě 2008

Ahojky, my jsme vymýšleli taky vlastní nic světoborného 😀
"Ahoj, jmenuju se Kristýnka, narodila jsem se Tereze a Martinovi ....(příjmení) 8.3.2008 v 6:00. Všichni jsme v pořádku. Za gratulace předem děkujeme"

zajo79
17. kvě 2008

My sme od znamych dostali nieco taketo: volam sa ..... narodila som sa.... moj tata je moj tata. inak som cela mama 😀

emjee
13. čer 2008

lukia • Dnes o 19:06
Chcela by som sa spytat, ci mate pripravene specialne SMS, co budete posielat z porodnice ked sa vam narodi babetko.Ja mam ulozene od kamaratok taketo, ale chcela by som aj nieco ine, aby to nevyzeralo, ze opakujem.Viete aj o inych?

Brusko dneska opustilo miminko,
lebo miesta tam uz malo malinko.
Od 18.30 sladko spinka,
u maminky u tatinka,
XY,kt.vazi...,meria....

Prijmite zvest ludia mili,
vsetci dobri znami,
ze nas syncek XY,
je uz medzi nami.

Vsetci cujte novinu,
mame vacsiu rodinu!
Dnes o 15.35 bol ten cas,
kedy Janka prisla medzi nas.

Dnes do sveta posielame
tieto stastne slova,
prekrasneho syna mame (krasnu zdravu dcerku mame),
prisla radost nova.

mirrinka • 1d • Dnes o 19:11
pekné 🙂 🙂

noangel
13. čer 2008

ja napsala: Od 20.03.2008 18:35 hod je na svete o chlapa vic: Tadeas R. - 4000 g a 54 cm. Vsichni jsme to prezily ve zdravi.

hary
13. čer 2008

Posíláme celému světu, pro nás tu nejkrásnější větu. Už nejsme dva, ale tři!! Dnes se nám narodil(a) ..., s mírami princezny (prince) ......, všichni tři s tatínkem jsme v pořádku 🙂.

rejata
14. čer 2008

Ahoj holky, jsem tu dnes úplně poprvé a hned bych Vám chtěla poradit, jak oznámit narození miminka. Též jsem mamčou čekatelkou a v mobilu máme s mužíčkem připraveno : Za komínem klapy klap, stavil se dnes u nás čáp a přinesl nám uzlíček, v němž byl malý hošíček. Dostal jméno XY, XYg, XYcm a je jenom nas. TaReJa
Nebo mám připravené oznámení na rozeslání poštou s fotečkou : Přestože měří jen pár centimetrů: xy a váží jen pár kilo: xy je pro nás tím největším pokladem na světě.
Doufám, že si třeba vyberete a nějakou básničku použijete. Já už se také teším a věřím, že už to nebude dlouho trvat. Termín máme 21.6., tak uvidíme. Mějte se krásně a někdy zase pa Renda

pipisek
15. čer 2008

já jsem tady někde vloni viděla tohle a jelikož se nám narodila další holka, tak to pasovalo přesně 😝 😝 😝

Takže doporučuju těm z vás, kterým se narodí další baba 😀 protože se příbuzní a známí celkem pobavili 😀

Údaje jsem doplnila podle mojí holčičky.....

"S pořadovým číslem dva přivítejme další dívku! Jmenuje se Anetka a její míry jsou opět dokonalé : 3,67kg a 51cm.....narodila se dnes 30.7.2007 v 11,55h v porodnici U Apolináře. Je zdravá, maminka to zvládla, tatínek taky.

prasiatko30
15. čer 2008

jeje dobra tema - ja sice nemam ziadnu origos sms ale sa pamatam, ze raz moj muz bol uplne zmagoreny - poslali mu smsku z mobilu, ktory nepoznal a on - asi pozera vela kriminalok - to rozcifroval spolu s dalsim kamaratom tak, ze skoro bezali na policiu ze im nejaky narkotrafikanti omylom poslali oznam o tom ze uz dosiel naklad drogy - pritom mu posielal smsku kamos, ze sa mu prave narodil syn aj s mierami a so vsetkym 😀 😀 - este dlho potom som sa pytala ako sa ma tych 2,80kg kokainu 😀 😀

xsuzzi
15. čer 2008

My napsali🙂

Jupíííí,tak už vím jak vypadá maminka a tatínek z venku🙂jmenuju se Petříček,mám 3.290 kilíček.Jsem 50cm dlouhý a já i s maminkou a tatínkem jsme v pořádku 🙂

tak nějak to bylo 😀

fazuliatko
21. čer 2008

ahojte babulky,my mame termin 13.7.,takze sa nam to tiez chvalabohu krati a sms som si vymyslela sama,kedze tatinko bude rodit s nami,tak bude rozposielat on... 😀

ahojte vsetci,volam sa Adamko Hluško a dnes o ... som opustil maminkine bruško.vazim ...g a meriam ...cm.som vraj ako anjelik malicky,v rukach tatinka a mamicky.

berynka
21. čer 2008

Já posílala přímo z porodního boxu SMSku, kterou jsem dopředu vůbec promyšlenou neměla a to:

Jmenuji se H.B. a právě jsem se narodila! Jsem pěkná holčička - měřím ...cm a vážím ...kg 🙂 .

Co posílal tatínek netuším 😅 , ale asi něco v tom smyslu: Máme holku! nebo něco ještě stručnějšího 😀.

kasli
21. čer 2008

Tak já posílala z JIP po císaři toto :

Ahojky, jmenuji se Vojta F. a dnes v tolik a tolik mě vytáhli mamince z bříška! měří ... a vážím..... 😉

Co posílal manža fakt netuší 😀

bibianna
20. črc 2008

Po deviatich mesiacoch v maminom brušku som už zatúžil po ockovom náručí. Volám sa ........

bibianna
20. črc 2008

Ja som zázrak všetkých čias, rád som prišiel medzi vás. Volám sa ...........