Jako oznámit narození miminka?

emko
24. dub 2006

Ahoj, přemýšleli jsme doma jak oznámit nějak hezky všem kamarádům a známým narození našeho miminka. Hledáme nějakou pěknou, vtipnou a ne moc dlouhou SMS zprávičku. Jsem moc zvědavá na vaše typy 🙂 🙂

martina646
21. bře 2012

Mne sa páči toto:
Po 9 mesiacoch v mamičkinom brušku som sa už nevedela dočkať tatinkovej náruče. Tak som tu! Volám sa .....
Alebo som dostala takuto: Krasne ocka, maly nostek, roztomila papulka, tak sa nam dnes narodila nasa mala bambulka (meno, miery)

pitruskaskarolinkou
21. bře 2012

My posílali tuto krásnou Zprávu, kterou když teď čtu, tak se mi vše opětovne vybaví a mám nakrajicku 🙂Bříško dnes opustilo miminko, protože místa už tam mělo malinko, od 9.39hod tiše spinká v náruči u tatínka Štěpánek, který vazí 3660g a měří 52cm 🙂

ladenka
23. bře 2012

Nevím, jestli už jsem to tu nepsala, ale my posílali: Všichni slyšte novinku, máme větší rodinku, v 15:06h byl ten čas, kdy Leontýnka přišla mezi nás. 🙂

ee.liska
26. bře 2012

Tak my jsme psali: Dnes k nám přiletěl čáp a přinesl krásného chlapečka. Matyáš měří... a váží.... a máme z něj velikou radost.

kasparci
27. bře 2012

My jsme psali: Dnes ...... v ...h se ve šternberské porodnici stavil čáp a přinesl nám ten nejkrásnější uzlíček na Světě. Jmenuje se....., váží ... a měří...

136136
17. črc 2014

celkem zaujímavé je i tohle 🙂 Bocian vysadkar pocas svojej operacie s krycim menom Daniel uspesne dorucil 47 cm dlhu a 2800 g tazku zasielku