Jako oznámit narození miminka?

emko
24. dub 2006

Ahoj, přemýšleli jsme doma jak oznámit nějak hezky všem kamarádům a známým narození našeho miminka. Hledáme nějakou pěknou, vtipnou a ne moc dlouhou SMS zprávičku. Jsem moc zvědavá na vaše typy 🙂 🙂

sue
26. pro 2006

Mne kamarátka napísala - dieťatko sa narodilo v noci : Dnes ráno prišla ku mne na balkón hviezda, volá sa... a meria... 😵

hanka274
1. led 2007

ahojte, mne poslala kamoska tiez peknu:
Ahoj, tak som tu! Pise za mna mamicka, bo ja som este malicka. volam sa ...., narodila som sa dnes o ...., meriam...., vazim.... A mamina aj ja sme v poriadku.
Alebo take daco, daju sa vsetky pomenit komu ako sa paci.
A my? Nas tato poslal....Po nekonecnych 18-tich hodinach moja krasna manzelka porodila zdrave dievcatko Hanku......a uz si nepametam co dalej. ale to je take, ze sa to hodilo asi len nam. To hore je fajn.
papa!

stripi
2. únor 2007

AHOJ.....

Je tady nekde eleanor911???..mam jen malicky dotazeeek🙂))
JSem tu nasel,ze se nekdo jmenuje Lukas Blum...🙂)) no jo ale to jsem ja..
Vu jste z chomutova??? ja jsem z Ostravy...mozna jen nejaka schoda jmen,ale Bloom(u) je v v CR malo🙂)mozna jsme rodinka🙂)) hmmmm
tak zatim papapaaaaa muj mailik je stripi@senam.cz

emjee
2. únor 2007

stripi napis jej internu postu - najdes ju hore na stranke - bude to rychlejsie a urcite to najde, tu sa tvoj odkaz strati v zaplave inych prispevkov

zonja
19. únor 2007

Včera večer v 19.41 jsem otevřel očička,
52 cm a 3,450 kilíčka.
Kdo jsem? Nemáš zdání?
Lukášek se vám klaní!

melory
1. bře 2007

skoda ze vetky co stoja za to su cesky ☹

anamor
1. bře 2007

veru melory ☹ po slovensky sa nic tak pekne nerymuje, aspon mna nic nenapada...

melory
1. bře 2007

prosime slovenske mamicky, ktore radi skladaju basne, nech nam pomozu... 😵

macanet
2. bře 2007

My dostali při narození synovečka toto:Ahoj teto a strejdo, doposud jsem měl možnost poslouchat jen váš hlas zevnitř. Už se na vás těším, máma říká, že jsem moc hezkej, vážím..., atd,, váš Matěj

kosicanka1
2. bře 2007

a ja sice rymovat neviem, ale som si basnicku z predoslej strany upravila z cestiny takto:
Dar najkrajší život dáva do kočiara.
A v tom našom tíško dýcha našej šťastie, naša pýcha ...

melory
2. bře 2007

kosicanka aspon jedno, mozno sa to uchyti a baby chyti rymovanie a basnicke crevo sa vyuzije.

melory
17. bře 2007

co holky s jarou neprisla jarna basnicka inspiracia???

andulkaavetrelec
17. bře 2007

ahoj melory, já jsem dnes jen přišla na to, jak vůbec oznámím svému otci, že čekám, protože je chudák poslední, kdo to asi neví...
v pondělí se doufám dozvím pohlaví a pak už jen pošlu z čísla, které nezná: dobrý den, pane ...., jmenuji se.....a narodím se v srpnu, hádejte, kdo jsem?

andulkaavetrelec
17. bře 2007

mělo tam být "budu se jmenovat",
mrzí mne, že to tady až na jeden příspěvek nikdo neřešil,tedy to, jak oznamovat jenom ten fakt, že něco bude, ještě než je zcela zjevné, že to bude

baruna
18. bře 2007

My máme připraveno asi tohle: Bouchejte šampaňské - konečně je to tady. Dnes se nám narodila......

morusa
18. bře 2007

Holky, taky si tím lámu hlavu od rána do večera, neb chceme být originální, ale pořád jsem na nic nepřišla. 😒

1980mat
19. bře 2007

Myslím, že nakonec stejně všichni sklouznou k tomu, že příbuzným a známým oznámí narození miminka telefonátem nebo SMSkou, případně mailem. Ostatní formy oznámení jsou dlouhé a většina lidí nevydrží čekat tak dlouho a neříci nejbližším, že mají miminko. Myslím, že vtipná SMS je to nejlepší a nejrychlejší, jak narození miminka oznámit. 🙂

morusa
19. bře 2007

1980mat: NO, o to tady právě celou dobu jde.....vymyslet tu originální,vtipnou smsku.

melory
19. bře 2007

a kde je ta rychla a vtipna forma??? ja to tu rychlostou blesku otvaram ze do porodu stihnem odpisat a nic.
ale moj muz bol originalny ked napisal: hugo 4800g a 28cm...tak to sa vsetci pobavili malo to byt totiz naopak

dacey
2. kvě 2007

bože, tety... no, takto.
1. ocko ide chlastať, mamka fučí od bolesti, takže sa musím predstaviť sám... volám sa ....., vážim .... g, meriam .. cm a fandím slovenskuuuu
p.s. všetci traja sme o.k.

dacey
2. kvě 2007

opa... som to skoro odoslala.
2. čosi som tu komusi trocha upravila...
Dnes ráno nám, mamke a tatkovi, nebo poslalo svoju najkrajšiu hviezdu.
nášho syna (dcérku) ...... a miery, meno...

3.a konečne môžem začať chodiť s tatinom na hokej! meno, miery....

4. asi som tu zase niečo niekomu zmenila... 😝
dnes vydalo bruško mojej mamky najkrajšie tajomstvo sveta! MŇA! meno, miery...

5. Dnes moja maminka vytlačila najkrajšie chlapčiatko (dievčatko) na svete. MŇA! meno, miery...

6.a opäť zmena... hehe
huráá! tak už konečne viem, ako vyzerá maminka zvonku. Aj tatinko sa mi lúbi... volám sa.... miery, meno...

hoci to nie sú básničky, isto poteší aspoň trocha... a s tou mms je tiež super.

anettt
7. kvě 2007

ahoj vsem 🙂)) ja nevim jestli jsem to oznameni pojala originalne, kazdopadne manzilek mel zrovna kdyz jsem se to dozvedela narozky, tak jsem mu hezky do krabicky zabalila test s maslickou 🙂 😵

morusa
7. kvě 2007

Anett: holky ale řeší, jak oznámit už narození miminka, nějakou spešl smskou, třeba vtipně, ne oznámení o těhotenství. 😉

dacey
16. kvě 2007

a viete ako t nakoniec dopadlo? muž všetkých obvolal a už teraz sa hrozím jeho účtu... 😀

herminka
1. čer 2007

Nám přišla takováto SMS:
Ahoj, 9 měsíců jsemse skrýval v utajení, ale dnes v ... hod. je čas, abych odkryl svou pravou identitu: jsem .... (jméno), ... kg, ... cm a pořádně to tu roztočím!

skaredka
19. čer 2007

Ahoj, jen chci podekovat iwet za tu basnicku o nejkrasnejsim darku. Mam polovinu rodiny v cech, [polovinu na slovensku tak jsem ji jeste upravila do slovenstiny, jestli to nekomu pomuze 🙂

Najkrajsi darcek dava,
zivot ludom do kociara.
V tom nasom teraz tisko dycha,
nase stastie, nasa pycha.

S Laskou Vitame

Meno

Datum
Miery

podpis rodicov

mnamka
20. čer 2007

Ahojte, ked sa mi narodila druhá dcérka, tak sme poslali takúto SMS:

S poradovým číslom 2 sa Vám predstavuje ďalšia krásavica: Volá sa ....., je narodená v znamení..... (o ... hod) a jej miery sú opäť ideálne: .... cm a .... g 🙂

No a teraz čakám ďalšiu fešandu, ale keďže sa nezvyknem opakovať, musím ešte rýchlo do 2 mesiacov niečo vymyslieť 🙂

A ešte na záver: pri prvej dcérke nám ako odpoveď na oznámenie o narodení prišla celkom vtipná SMS od známeho. My sme písali niečo v tom zmysle, že Ahoj, volám sa .... bla bla bla a známy odpísal: dajte si pozor na telefón, Vaša dcéra mi tu vypisuje a míňa Vám kredit, gratulujem 🙂

jejke
19. črc 2007

Dievcatko/Chlapciatko sa cez pusinky dostalo az do perinky
Krasna hlavka nezne vlasky, toto je nas vytvor lasky
Nech ta laska pretrvava, neunavna, naskonala
Narodil/a som sa o....Volam sa.... vazim... meriam...
Tesim sa na Vas

katmi
2. srp 2007

priklanam sa k tese.. staci celkom tak.. 😉

garbage
3. srp 2007

to mnamka: tak ten váš známej mě fakt pobavil 😀 😀 😀