Jakou hudbu mate radi?

aponchie
6. bře 2008

co poslouchate ,co mate radi co vam zrovna hraje ve sluchatkach? 😀
u me je to ted Dave Gahan:Hourglass album a vsechny ty pisnicky jsou super...jo a taky porad jeste Depeche Mode... 😀 U2,Moby,Cafe Del Mar,Eat Static,Underworld,Kosheen,Morcheeba.......

aponchie
autor
13. bře 2008

kdo me veme nekam na koncert daleko odsud aspon na 2dny??? 😀

kajule
13. bře 2008

Aponchie, tak ja te muzu vzit na nejakej festival...pac se na nejakej urcite chystam, akorat jeste nevim na jakej. 😀

aponchie
autor
13. bře 2008

ja bych chtela Glastonbury 😀 ale je me to celkem jedno hlavne at to stoji za to 😀

kajule
13. bře 2008

Tak uvidime. 😉 😀 Nekam urcite vyrazime. 😉

aponchie
autor
13. bře 2008

dobre beru te za slovo a jen zenske nebo sbalime cestou nejake fanousky? 😀

kajule
13. bře 2008

No nevim, nevim...pojedeme sami a uvidime jestli nejaky ty fanosci budou stat za to. 😉 😀

aponchie
autor
13. bře 2008

zejo??nekdo kdo si nas zaslouzi 😀

kajule
13. bře 2008

Presne tak...ale nevim, nevim bude to tezky nekoho takovyho najit...navic ja jsem desne narocna. 😀

julova
13. bře 2008

😀 😀

aponchie
autor
13. bře 2008

ty jo ja neskutecne.porad mam nejake vyhrady 😀 ale predbezne navrhy uz mam takze se budu soustredit na detaily 😀 😀

julova:pojed taky

kajule
13. bře 2008

Julova, neco k smichu??? 😠 Pochybujes snad o nas a o nasich kvalitach??? 😀

julova
13. bře 2008

sa smejem na sebe..akoby ste mi z duse rozpravali 😀...takze nepochybujem a pripajam sa - tiez som vysokokvalitna a narocna 😀 😀

aponchie
autor
13. bře 2008

nesnasim prumernost 😀 😀 😀

kajule
13. bře 2008

Aponchie, tak co myslis vezmeme ji s sebou??? 🙂 Ja bych byla pro. 😉
Julova, s tou vysokokvalitni a narocnou jsi to vystihla...presne tak si taky pripadam. 😀 😀 😀 😀 😀

aponchie
autor
13. bře 2008

berem v jednote je sila 😀

julova
13. bře 2008

sila troch.. 😀...trosku pozeravam serial carodejnice 🤐 😀 ...uz parkrat bola ako podmaz hudba DM 😉

aponchie
autor
13. bře 2008

hehe tak to je parada 😀 ja jdu neco delat chvilku a pustim si asiiii co ja vim zkusim nahodne vybrat v rade takze?::::hehe mad season matchbox twenty 😀

aponchie
autor
13. bře 2008

to je hruza!neda se to poslouchat takze zmena:jukebox mi nabidl soundtrack z filmu Philadelphia 😵

kajule
13. bře 2008

Aponchie,jj to je prijemna hudba, vcera jsem to zrovna poslouchala. 😵 Ja jdu na tu cinu. 🙂

julova
13. bře 2008

a ja sa idem odlahcit od par penazi - idem cez net poplatit seky 😖 😀...a pocuvam MLG - Counterfeit 2 😵 😉

aponchie
autor
13. bře 2008

tak sem se neudrzela a usmazila 2kg kurecich rizku jenze nevim kdo to bude jist 😀..ja jsem dnes odevzdala par penez bance ac velmi nerada 😠 mela sem sluchatka a zapomela sem ,ze stojim v bance a tak sem si zpivala..Portishead..cumeli jak osli 😀

koukate nekdo o vikendu na noc s andelem?

kajule
13. bře 2008

Tak ja uz jsem platila v pondeli. 😝 Ja zase udelala cinu z 1,5kg kureciho masa a taky nevim, kdo to bude jist, pac jsem doma akorat s Patou. 😅 Nejak si to neuvedomuju, predevcirem jsem zase udelala bramboraky jak pro min. ctyri osoby a pak jsem je jedla celej vecer. 😝
Jj, na Noc s andelem koukam pokazdy, kdyz jsem doma, coz je ted da se rict porad. 🙂

kajule
13. bře 2008

To s tema sluchatkama, mne se stava celkem casto, ze jdu po ulici a najednou zjistim, ze si zpivam. 😅 😀 Nastesti vetsinou chodim s Patou a to sluchatka nemam. 🙂 I kdyz teda nemyslim si, ze zpivam hrozne, ale i tak to pro ostatni musi byt zazitek. 😀 😀 😀 😀 😀 😀

kajule
13. bře 2008

Taky jsem neodolala, meli u nas v akci bily vino, kze jsem si rekla, neber to. 🙂 Kze si dneska udelam filmovej vecer, kterej se jak se znam protahne az do rana a otevru si k tomu vino a budu jist cinu. 😀 😀 😀

bubba
13. bře 2008

ja pocuvam vsetko okrem techna bavi ma rock,metal,sladaky,oldies a pod....az ku novodobym dokonca aj ludovky sa daju niektore pocuvat,ezoterika,vazna hudba,garrage,milujem cigansku muziku....ale techno....ludia pomooooc tak na to nestaci ani len moja myslienka nieto este ucho

kajule
13. bře 2008

Jestli nekdo chcete, klidne se stavte, mam toho tady dost pro vsechny. 😉

kajule
13. bře 2008

Bubba, tak k tomu technu bych jeste pridala hip-hop, ten jsem zatim taky jeste nejak nepochopila. 😅

aponchie
autor
13. bře 2008

jezisi prijde i k nam to je hruza tolik jidla... 😀 sama s malou to nemam sanci snist..ja vcera jela v aute a mela otevrene okno a poslouchala Portishead opet pro zmenu pisnicku Glory box tak sem stala na krizovatce a rvala to z okna ja jsem uplne v jinem svete kdyz prijd ena hudbu jsem schopna to poslouchat do zblbnuti a texty znam na zpamet. 😀
a nejlepsi je kdyz muzu sama nekde lezet v lete na opustene louce treba pred bourkou z auta naplno hudba a nikdo me nerusi

macanet
13. bře 2008

Tak a tady je máme všechny pohromadě 😉

https://www.youtube.com/watch?v=_TZDIIK-XFM

Jako děti jsme to poslouchali pořád dokola byly dvě desky, Nejhezčí dárek a Mys dobrých nadějí

kajule
13. bře 2008

Aponchie, nj mala si da aspon neco. Ale ja jsem doma akorat s Patou a ten si ve svych deseti mesicich jeste cinu jaksi dat nemuze. 😅 Jinac bych to do nej uz rvala, on je schopnej snist cokoliv, co mu dam. 😎
To ja obcas i udelam, ze se proste sbalim, odjedu na moje oblibeny misto, kde me nikdo nerusi a hlavne nikdo neslysi. 😀