Jakou hudbu mate radi?

aponchie
6. bře 2008

co poslouchate ,co mate radi co vam zrovna hraje ve sluchatkach? 😀
u me je to ted Dave Gahan:Hourglass album a vsechny ty pisnicky jsou super...jo a taky porad jeste Depeche Mode... 😀 U2,Moby,Cafe Del Mar,Eat Static,Underworld,Kosheen,Morcheeba.......

aponchie
autor
13. čer 2008

ahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa 😀 ja mam zrovna TataBojs 😀

sylviiik
13. čer 2008

a které? to taky můžu

aponchie
autor
13. čer 2008

pitipitipaaaa 😀

sylviiik
13. čer 2008

joooooooooooooooooooooooo, sice to zní, že se na to nedá pařit, ale ono se dá a jak 😀

"Tak do tance, pánové... " "Hrůůůůůza..." 😀 😀 😀

sylviiik
13. čer 2008

jáje miluju v těch obtáhlých trenclích, koule jak štrůdl 😀 😀 😀 😀

aponchie
autor
13. čer 2008

jojojooooooooo do tance panove to je veta 😀 😀 😀 😀 jak by jsi na to tancila to by me teda zajimalo 😀 😀

aponchie
autor
13. čer 2008

ty vogo ja pamatuju,ze jednoho takoveho borca sem videla v klubu tady u nas delal taky takove epilepticke pohyby ja se bavila jak nikdy 😀 ale ten cernoch valiii

sylviiik
13. čer 2008

Já na to tančila a ne jednou 😀 Hlavně doma, když jsme měli nějakou pááárty 😀 A jak jsem tančila? No zběsile 😀 Ale na Mardošu teda nemám 😀

sylviiik
13. čer 2008

To jsou kocooorci 😀

aponchie
autor
13. čer 2008
aponchie
autor
13. čer 2008

no to joooo ja bych sla na ne nekam do klubu 😝 a na Mnagu taky

sylviiik
13. čer 2008

Já jsem jako první jejich desku slyšela zhudebněné básně Josefa Lady 😀 A nemělo to chybu, ale to už je dáááávno a nevím, jestli to jde sehnat.

sylviiik
13. čer 2008

Jeee, Visáči teď budou v sousední obci na motorkářském srazu. Já je balím, na ně bych šla, na sraz ale asi ne...

sylviiik
13. čer 2008

Jo a Mňága, taky srdeční záležitost 😵

aponchie
autor
13. čer 2008
https://www.youtube.com/watch?v=82h2t5Ote04

ja byla na koncerte ve Zline a propotila dve tricka 😀

sylviiik
13. čer 2008

Jee, my zase v Uherském Hradišti a bylo to skvělý. Ty texty... A on je taková sušinka, že by ho člověk pochoval 😅

aponchie
autor
13. čer 2008
https://www.youtube.com/watch?v=5Zfoe98ZT4A

olalalaaa ja ten film miluju a vsecku tu hudbu co tam je 😵

sylviiik
13. čer 2008

Jooo, tak to mě taky dostalo. A kdo mě nejvíc dostal, byl Plíhal 😀 😀 😀 No a pak Jaz, to je charizma...

sylviiik
13. čer 2008

Tak tohle sem asi nepatří, ale chtěla jsem najít jednu písničku od Už jsme doma a našla jsme tohle 😀 😀 😀

https://www.youtube.com/watch?v=B9xvZ1jiB3Y
aponchie
autor
13. čer 2008

no to jo ja to poprve videla na festivalu filmu ve Zline ve stanu u vysoke skoly asi v 10vecer a naprosta parada..cele mesto se smalo fakt uza..v Hradisti sem studovala tam sem nikde nechodila ikdyz jo do jednoho klubu a pak na nejake techno party do kima Mir?ja uz nevim jak se to jmenovalo no kousek od UMPRUM..parada ty akceee a HradHouse to delal nebo jeste dela muj spoluzak 😀

cherub
13. čer 2008

ahoj holky, zháním jednu irskou skladbu, je krásná, rychlá. Neznám název a nemůžuji nikde najít. Nedávno byla na nově upotávka na Indiana Jonse a ta hudba k tomu hrála. Nevíte někdo název? 😅

sylviiik
13. čer 2008

Jo, v Míru byl ten koncert...

sylviiik
13. čer 2008

Ahoj Cherubku, právě jsme se s ebou na červnu rozloučila 😀 😵

cherub
13. čer 2008

sylviii já vííííííííííííííííííííííííííím 😀 ještě jsem kukla sem do tématua třeba mi někdo poradí. Já bych za tu hudbu i dýchala 😅

aponchie
autor
13. čer 2008

cherub toz to nevim 😀 ale vis kdo je na zjistovani takovych veci machr?nobody 😀 ja taky jednou neco slysela v tv a nevedela za boha co to je a zjistil mi to je fakt dobrej 😉

cherub
13. čer 2008

aponchie díky za tip 😉

nobody??????????????????? halooooooooooooooooooooooooooo 😀

aponchie
autor
13. čer 2008

ten nekde chlasta to je marny je patek vecer to akorat takove jak ja a ty tady lapime 😀 😀 😀 ze to neni fer???????????