Jakou hudbu mate radi?

aponchie
6. bře 2008

co poslouchate ,co mate radi co vam zrovna hraje ve sluchatkach? 😀
u me je to ted Dave Gahan:Hourglass album a vsechny ty pisnicky jsou super...jo a taky porad jeste Depeche Mode... 😀 U2,Moby,Cafe Del Mar,Eat Static,Underworld,Kosheen,Morcheeba.......

aponchie
autor
4. dub 2008

tak a ted sem na to prisla 😀 lzi jsou jako dest ..heeeec mam vsecky jeho alba

kajule
4. dub 2008

...a uz zase prsi...jj, taky bych nejaky nasla. 😀 😀 😀

neeve
4. dub 2008

kecáš apon! 😀

kajule
4. dub 2008

Ty jo, ja bych ale doma vazne nasla neco na kazete...pac jsem to dostala uz ani nevim od koho k narozeninam, i kdyz to teda vubec nebylo moje prani. 😀

kajule
4. dub 2008

Jestli chcete, prodam...ale nepocitejte s tim, ze bude levny. 😉 😀

neeve
4. dub 2008

kazetu? 😀 já ji nemám na čem pustit 😀

kajule
4. dub 2008

Prave, ja uz taky ne...proto vam ji klidne prodam. 😀

kajule
4. dub 2008

Zrovna dneska jsem probirala igelitky s kazetama, co jsem driv poslouchala...mam tam desitky kazet s pisnickama, ktery jsem si nahravala z radia. 😀 Si vzpominam, ze kolikrat jsem to zapomnela vypnout a mela jsem tam i kousek reklamy treba a pak jsem to nas.ana musela pretacet. 😠 😀

neeve
4. dub 2008

jo tak to jsem taky dělala. akorát, že už to asi nemám 😀

kajule
4. dub 2008

Tak to ja jo, prave jsem dneska delala nahore poradek v tech vsech svejch kramech a ze jich je, pac ja jsem jak vetesnice a vzdycky jsem vsechno skladovala...nevis, kdy se ti to muze hodit. 😀

aponchie
autor
4. dub 2008

neeve ja mam tolik hudby i tu kterou neposloucham bys koukala 😉 studijni material 😀

neeve
4. dub 2008

fakt? a co na tom studuješ? 😅

aponchie
autor
4. dub 2008

no vsecko jsem muzikofil 😀 hlavne teda texty

neeve
4. dub 2008

obaly? 😀

kajule
4. dub 2008

Ja toho mam doma taky spoustu, mam to vsechno v pocitaci rozdeleno podle zanru, pac kdyz vzdycky kdyz se slavili nejaky narozeniny, tak ja jako odbornice jsem vzdycky mela na starosti hudbu. 😀 Timpadem jsem tam mela vsechno, aby byli vsichni spokojeni. 🙂 Ale priznam se, ze toho hopu moc ne. 😝

aponchie
autor
4. dub 2008

no to taky ja si celkem ujizdim na sountracku,singlovkach a vubec vsak se dojed podivat co toho mam 😀

kajule
4. dub 2008

Aponchie, koukam jsme na tom dost podobne...taky si pripadam nebo ne, ja jsem muzikofil. 😎 Musim mit porad neco pustenyho jinac nejsem ve svy kuzi a kdyz mam naladu totalne na nic, jakoze to je v posledni dobe casto, tak si proste neco pustim bud strasne smutnyho a hezky se u toho vybulim, pac me to jeste vic dostane nebo neco poradnyho u ceho zacnu zpivat, tancovat proste chovat se jako blazen, ale pak je dobre. 🙂

aponchie
autor
4. dub 2008

jj presne tak kaji..a hlavne se nachazim v nekterych textech celkem casto 😒 😝

kitty68
4. dub 2008

APONCHIE nemuzu stahnout audio codec, ale diky moc ☹

kajule
4. dub 2008

To ja prave taky. ☹ Zrovna dneska si ale poustim porad dokola zase High hopes. Tahle pisnicka se mi proste nikdy neoposloucha, jsem do ni proste blazen. Akorat me u ni vzdycky chyta takova nalada. ☹

aponchie
autor
4. dub 2008

bez codecu to nepojede ale rano a budu ready ti nejake poslu odkazy a stahbes si tooo

kajule
4. dub 2008

A japak ten festak, kam teda pojedeme??? 😀 😉

aponchie
autor
4. dub 2008

juj no kam nas auto odveze nebo vlak nebo bus co ja vim me je to jedno hlavne at je krasne,at prsi obcas at je vedro a dusno at s enam lepi saty na telo

aponchie
autor
4. dub 2008

pisnicka Chces me chci te..znas??

kajule
4. dub 2008

Jj Aponchie, to je skvela predstava, uz se tesim. 😉
Myslis tu od Mnagy a Zdorp???

aponchie
autor
4. dub 2008

jj myslim sem byla na koncerte v jedne zaplivane hospode a byl to nej koncert co jsem zazila zatim

kitty68
4. dub 2008

musim vam sem prihodit moje oblibence

https://www.youtube.com/watch?v=3eUSsbd9924
kitty68
4. dub 2008
aponchie
autor
5. dub 2008

kitty ty nespis???? 😀 ja jsem zhava svezi a na pohodu po tom vcerejsku a dnes mam chut znova 😀

nobody
5. dub 2008

vstávat a cvičit!!!

a já jdu ještě spát 😀