Jakou hudbu mate radi?

aponchie
6. bře 2008

co poslouchate ,co mate radi co vam zrovna hraje ve sluchatkach? 😀
u me je to ted Dave Gahan:Hourglass album a vsechny ty pisnicky jsou super...jo a taky porad jeste Depeche Mode... 😀 U2,Moby,Cafe Del Mar,Eat Static,Underworld,Kosheen,Morcheeba.......

kukulik30
5. kvě 2008

hm ticho zavidim 😒

kukulik30
5. kvě 2008

no vazeni a mili, ja na dnes koncim, lebo moje oci uz maju dost, tesilo ma 😵 😵 😵 dobru nocku, zase sa stavim niekedy 😵

aponchie
autor
5. kvě 2008
aponchie
autor
5. kvě 2008

Richard i Oasis umej krasne hrat na kytaru proste podl eme 😀

matobp
5. kvě 2008

ale aj doma na dvd ked sa to vypeckuje...len ich zasa mozem pocuvat cely den...len manzelka menej 😨

kukulik30
5. kvě 2008

no ja sa odtial asi nevyhrabem 😀 uz fakt idem, ale ked zazriem dalsi link, neda mi to 😀 strasne 😅

aponchie
autor
5. kvě 2008

libi?na spani a premysleni dost casto a uspavani dcery 🙂

https://www.youtube.com/watch?v=5LeLAELIxKY
matobp
5. kvě 2008

the verve pohodovka 🙂

kukulik30
5. kvě 2008

aponchie, mato tak dobruuuuu, uz naozaj!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😉 😉 😉

matobp
5. kvě 2008

čavik 🙂

aponchie
autor
5. kvě 2008

doporucuji prolizt kluby v Camden Town v Londyne a Glastonbury festival aspon jednou za zivot 😵 poulicni bary v Kodani a Francii ,Irsku a Skotsku vecer v lete ...vino ....letni terasa..hvezdy....hudba pod sirym nebem....kuknes nahoru do tmy a rozzari se cele nebe.............................good night 😵

matobp
5. kvě 2008

no ten new order mam origi cd-len ho vyhrabat-crystal 😎

matobp
5. kvě 2008

začnem davat sportku a potom mozno ten londyn,kodan...atd.zatial len presov 😉 do hokeja daleko...teraz cakat do 1.15...

aponchie
autor
5. kvě 2008

ja nemam origos.. 😀

matobp
5. kvě 2008

akoze mam ich par origo-nemachrujem-ale zhodou okolnosti mam ten new order aj ten radiohead-ok computer a samozrejme vsetky depeche mode aj dvd

aponchie
autor
5. kvě 2008
https://www.youtube.com/watch?v=xjQtMioX6z4

Paradise Lost
zavidim..ja takovej fanousek nemam ani polovinu 😒

aponchie
autor
5. kvě 2008

Jinak po pravde OK Computer je pro me jednoznacne nejlepsi album u Paradise Lost Host..a tvrdsi hudbu dam asi az zitra 😀

matobp
5. kvě 2008

toto je nejak ee-ten paradist
konecne som stiahol video cd portishead-roseland NYC live mal som len audio-toto akoze pecka

aponchie
autor
5. kvě 2008
matobp
5. kvě 2008

ja v puberte iron maiden a depeche-trocha extremy ale fasa kapely-komercne,ale pacia sa mi velmi

matobp
5. kvě 2008

nie je o com pecky

aponchie
autor
5. kvě 2008

hehe ja myslela na Portishead driiiiiv a dala jsem ho pozdeji 😅 Paradise jako ne jo?

matobp
5. kvě 2008

nie velmi

aponchie
autor
5. kvě 2008

ok 🙂

aponchie
autor
5. kvě 2008

ja uz jdu spat dobrou nocku a zitra treba 😵