Jakou hudbu mate radi?

aponchie
6. bře 2008

co poslouchate ,co mate radi co vam zrovna hraje ve sluchatkach? 😀
u me je to ted Dave Gahan:Hourglass album a vsechny ty pisnicky jsou super...jo a taky porad jeste Depeche Mode... 😀 U2,Moby,Cafe Del Mar,Eat Static,Underworld,Kosheen,Morcheeba.......

aponchie
autor
7. zář 2008
kristi
7. zář 2008

apii, kdyby jen litr, tak jsem happy.

aponchie
autor
7. zář 2008

no ja jsem asi blba ,ale koli stoji listek na koncerty? 😀 😝

kristi
7. zář 2008

treba na ty Coldplay od 1100-1475. A to si myslim,ze DM budou mit vyssi cenu

aponchie
autor
7. zář 2008

hm je to dost,ale ja na ne pudu 😀 i za 2taci ,ale porad musim nekoho zlakat a hlavne by me zajimalo jak rychle se vyprodavaji listky pripadne ty dopredu k podiu jestli maji cenu jestli ti lidi te neutlacej a tak ja si chci na nej sahnout 😀 😀 😀

kristi
7. zář 2008

musim kupovat rychle, ja uz na stani nejdu, je to na hovno - radsi si pekne sednu v klidku, koupim drink a vis jak. Na DM bylo minule vyprodano strasne rychle. Ja s tebou pujdu, klidne s tim pocitej.

aponchie
autor
7. zář 2008

no dobre a to jako na DM listek na sednuti je??ja myslela ,ze se to mele vsecko dohromady si nejak neumim predstavit jak tam lidi zpusobne sedi s drinkem a pak pod nema poskakuji to tak je?? 😀

kristi
7. zář 2008

tak v Sazce je to tak, ze ty mista na sezeni jsou ve zvysenem prizemi, takze dole se skace a nahore sedi nebo stoji

aponchie
autor
7. zář 2008

tak jo nahore bude lepsi vyhled tak az to bude pamatuj na me a kdyztak mi dej vedet at mi to neunikne ja pudu na 100% 😉

kristi
7. zář 2008

ja myslim,ze by to v r. 2009 melo vyjit, doufam teda

jabber
7. zář 2008

Nechystáte se někdo na Queen?

nobody
7. zář 2008

U2 už nedojedou nikdy 🙂

kristi
7. zář 2008

proc myslis?

nobody
7. zář 2008

kristi, myslím .. důvod nevím, s Bonem nechodím do baru 😀
myslím, že ne .. možná až Praha bude hostit olympijský hry ...a to už tady nebudem asi
hotovo

jabber
7. zář 2008

nobody - hele, nevěšti laskavě, jo....to už tady bylo 😀 😀

nobody
7. zář 2008

jabber ... kdo by se táhnul do "blbý" Prahy 😀
hups 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐

jabber
7. zář 2008

nobody - tak když můžou Floydi nebo Stouni.... 😝

aponchie
autor
7. zář 2008

ja to cetla v MF dnes nejakej clanek o chlapkovi co zajistuje ty koncerty tak prej U2 hned tak nedojedou pac jejich naroky jsou dost velke 😝

aponchie
autor
7. zář 2008

ale napada kdyz Bono je takovej aktivista za chudobu s Bobem Geldofem tak by to moh udelat ne?vsak ty prasule muze dat nekam chudejm 😝

jabber
7. zář 2008

aponchie - tak tak, mohl by to tady pojmout jako charitativní akci 😀

aponchie
autor
7. zář 2008

no jasne u nas je chudaku kam se podivas ..chudaci lidi si berou ivery i na ty nakupy uz a o dovolenych ani nemluvim 😀

jabber
8. zář 2008

aponchie 😀 😀 😀 jo

Jdete někdo na Slet bubeníků? 🙂

aponchie
autor
8. zář 2008

jabber ja urcite ne pac mi dela zle jakakoliv hlasita hudba a svetlo takze smula a ted bejt koncert depesaku tak me asi odvezou vzteky apc bych na nej asi nesla s tema bolestma hlavy 😀

matobp
8. zář 2008

May ‘09:
Athens, Sofia, Bucharest, Belgrade, Budapest, Bratislava, London

June ‘09:
Werchter, Warsaw, Prague, Paris sa to blizi 😎

matobp
8. zář 2008

vstupenky se budou prodávat příští měsíc, tedy říjen/oktober 2008! to zasa bude bitka o tikety 😝

jabber
8. zář 2008

matobp - a na co to je?

matobp
8. zář 2008

Depeche Mode “Summer” Tour 2009 😉

jabber
8. zář 2008

acháááá, tak to nic pro mně 🙂