Jakou hudbu mate radi?

aponchie
6. bře 2008

co poslouchate ,co mate radi co vam zrovna hraje ve sluchatkach? 😀
u me je to ted Dave Gahan:Hourglass album a vsechny ty pisnicky jsou super...jo a taky porad jeste Depeche Mode... 😀 U2,Moby,Cafe Del Mar,Eat Static,Underworld,Kosheen,Morcheeba.......

kristi
2. dub 2008

na Kosheen uz jsem byla 2x...je miluju, teda jako ona ma bozi hlas 😉

aponchie
autor
2. dub 2008

ma nadherny hlas!i ta zpevacka z Portishead to je fakt uzasne kam az to chce vytahnout 🙂

aponchie
autor
2. dub 2008

ellianka.skvelej vyber,jak jsem ja husa hloupa mohla zapomenout na Modjo.. 😀 vzdyt to hralo ve vsech klubech kde jsem se ocitla v te dobe 😀 a Eric to je kapitola sama o sobe.ja muzu jeste Bruce 😀

kajule
2. dub 2008

Tears in Heaven miluju stejne tak jak Street Of Philadephia nebo Imagine, i kdyz ty teda nejsou ani jedna od Erica.
A Modjo, tak tuhle pisnicku jsem driv milovala, ale ted bych si ji uz poustet asi nemusela.

aponchie
autor
2. dub 2008

jeste mam rada Madonnu ,ale jen nektere pisnicky 😀 ale diskous nejsem 😝 jen ji obdivuji,ze cvici yogu jako ja 😀 nebo ja jako ona?ted nevim no 😀

kristi
2. dub 2008

Madonnu taky muzu, spis ta posledni alba, je to obdivuhodna baba na svuj vek je proste dobra a pritom hlas ma o nicem

aponchie
autor
2. dub 2008

me se ten jeji hlas celkem libi ale je to prave takovej tuctovej hlas ,ze jo,jenze za ni mluvi vsecko kolem,ja obdivuju jak musi mit vsecko pintlich,kazda show je vyjimecna,denne cvici ashtanga a power jogu a jeste ma deti kolem sebe,letos ma 50let a nevypada na to ani nahodou,ja jsem ji videla jednou jak sla po Trafalgar sq.v Londyne a ona sla do nejakeho baru,tuny lidi kolem ni,ale nepoznas ji!je malicka a je uplne tuctova,na ulici ji nepoznas plet ma stejne vrascitou jako kdekoliv ,ale ne tak moc spis je bleda ale ma paradni telo,samej sval,pruzna je a tak no hehe hned bych sla cvicit s ni 😀

kajule
2. dub 2008
aponchie
autor
2. dub 2008

jako kdokoliv jsem mysela🙂

kristi
2. dub 2008

no to jo, to je videt v klipech, svaly vsude....na muj vkus az trosku moc, mne se libi vyrysovany zensky, ne svalnaty...je to perfekcionistka,ma svuj styl a zna svou cenu. Budiz ji to prano. Sere me, ze jsem nebyla na koncerte, myslim,ze jsem byla zrovna tehu.....

ellianka
2. dub 2008

kajule 😉 ja som si tiež musela dať pauzu od Modjo lebo sa tak strašne valilo zo všetkých strán, že sa to už nedalo vydržať 😝
ale keď to počujem teraz...raz za čas...vždy ma to veselo nabudí 😀

kajule
2. dub 2008

Jj, taky mam takovy pisnicky, ktery se mi driv hodne libily, ale pak se ohrali a kdyz si je poslechnu ted, tak mi to vubec nevadi...spis naopak vzpominam u toho na spoustu veci. 🙂

m311293
2. dub 2008

Aponchie, bomba tip, ty Kosheen, znala jsem tu písničku ale nevěděla kdo ji zpívá. jsem se do ní zamilovala 😀
Díky!

ellianka
2. dub 2008

kajuš 😵

aponchie
autor
2. dub 2008

kristi:to mas pravdu ty svaly sou az moc,ale ona cvici denne min.2hodky power joga a ashtanga a to je jak posilovani proste silova joga..ja nebyla na koncerte ani DM 😢

aponchie
autor
2. dub 2008

krasne 😵

draga
2. dub 2008

kristi jj byly jsme těhu a já navíc na dovče 🙂) bylo to v září 2006 😀

kajule
2. dub 2008

Jj souhlasim, vazne krasna. 😉 😵

nobody
2. dub 2008
aponchie
autor
2. dub 2008

1000ty prispevek ziskava cenu 😀

neeve
2. dub 2008

nemáte tam pro změnu nějakou ukolébavku pro moje dítě? 😠 nechce se jí dnes spát 🙄 už jsem zkoušela i wet wet wet a furt nic 😀 se tlemí... 😅

aponchie
autor
2. dub 2008

duran duran

aponchie
autor
2. dub 2008

takze neeve co chces za cenu?

kajule
2. dub 2008

Pro Patu je ukolebavka High hopes porad dokola nebo jedna pisnicka od Bjork, ale nevzpomenu si jaka.

neeve
2. dub 2008

jé duran duran už jsem uplně zapomněla ... vím že je poslouchali naši 😅 a měli desku... a za boha si teď nevybavím žádnou písničku... 😝

aponchie
autor
2. dub 2008

i wont cry for yesterday...theres an ordinary world..