Jakou hudbu mate radi?

aponchie
6. bře 2008

co poslouchate ,co mate radi co vam zrovna hraje ve sluchatkach? 😀
u me je to ted Dave Gahan:Hourglass album a vsechny ty pisnicky jsou super...jo a taky porad jeste Depeche Mode... 😀 U2,Moby,Cafe Del Mar,Eat Static,Underworld,Kosheen,Morcheeba.......

kapka
3. zář 2008

nobody moooc hezké akorád obojí je tatáž písnička.......ale hezká.... 🙂

nobody
3. zář 2008

😀 joj , moje chybička

tak tady ta pohodová

https://www.youtube.com/watch?v=Y7RKM32CvIc
aponchie
autor
3. zář 2008
nobody
3. zář 2008

Apinko, Roads miluju ... úžasný song

aponchie
autor
3. zář 2008

ja to taky miluju..jenze po oprave mam vsecky data z pc v cudu a nemam nainstalovane kodeky abych si to opet stahla..hnus toto..dokonce vsecky filmy sou fuc 😀

nobody
3. zář 2008

všechny večerníčky v ha**lu ...to naštve 😀 😉

aponchie
autor
3. zář 2008

no skoda..prisla sem o vsecky fota filmy hudbu a programy takze pohoda 😀

nobody
3. zář 2008

to přežiješ 🙂

kitty68
3. zář 2008
https://www.youtube.com/watch?v=V3Kd7IGPyeg

for nobody 🙂

kdyz to slysim tak si na nej vzpomenu

nobody
3. zář 2008

kitty ... supr song 😉 díky

jabber
4. zář 2008

aponchie 😵

aponchie
autor
4. zář 2008

ja bych sla na koncert sester hned..vlastne bych sla na jakejkoliv koncert ☹ nejlepe Mnaga

kristi
4. zář 2008

ja jdu na Coldplayyyyyyyyyyyyy

mikula
5. zář 2008

vau,tak na Coldplay bych šla takýýýý 😔 ☹

aponchie
autor
6. zář 2008

me se novej Coldplay nelibi 😒 ja bych sla na Stereophonics nebo DM anebo mozna dovezou U2 konecne 😝

mikula
6. zář 2008

No U2 by mohly s novým albem vyrazit o ČR!!

aponchie
autor
6. zář 2008

jj ,ale ja cetla,ze zatim jejich pozadavky jsou neslucitelne s nasima takze je to nejiste..

jabber
7. zář 2008

aponchie - a byla jsi na U2, když byli tehdy na Strahově? Já jsem byla dost zklamaná 😖

kristi
7. zář 2008

ja jsem na nich byla v vzhledem k tomu, ze mi bylo tenkrat asi tak 17, tak se mi to libilo moc.

no Coldplay jdu kvuli tomu,ze to jsou Coldplay, tez se mi vic libila starsi alba, ale videt je bude asi peknej zazitek. Jsem se rozhodla, ze proste zacnu chodit na koncerty.

DM snad pristi rok, Apii. U2 az vydaji nove album a Stereophonics byli tedka na Sazave,ne?

jabber
7. zář 2008

nobody - ten ptáček je famózní 😀 😀 😀

jabber
7. zář 2008

kristi - já jsem byla kromě hudby (protože album Pop bylo úděsný) byla zklamaná ještě i z Bona, protože mi přišlo, že se tam choval jak nějakej úchylák 😀

kristi
7. zář 2008

ja si z toho teda moc nepamatuju, jen vim, ze tam vytahl nakou holku na podium a taky ze jsem u One a With or without you brecela jak zelva. My sedeli naproti podiu, takze mi zdalky jako uchylak nepripadal...

jabber
7. zář 2008

ale šla bych zase, kdyby tu byli, to je jasná zpráva 😵 😵 😵

aponchie
autor
7. zář 2008

no ja byla akorat tak v pr.. 😀 na zadnem velkem koncerte v CR sem nebyla jen v Glastonbury..kristi na DM musim jit at to stoji co to stoji 😀 akorat nevims kym tam pujdu pac nikomu z meho okoli se to nelibi aby za to dal treba litr 😝

jabber ne nebyla..album Pop nevim nevim me se libi Joshua Tree 🙂