Jakou knížku právě čtete?

kukinka
2. kvě 2007

Mate rady knizky a taky za ne utracite majlant jako ja?Co prave ted ctete?

macka01
9. led 2010

no mne Ježíško priniesol od S.Meyerovej Sumrak a Nov dobre čítanie a na nete mám rozčítaného Alchymistu tiež fajn knižka

jonki
9. led 2010

bude to zniet morbidne 😀 ...uz dva tyzdne citam patologicku anatomiu....a ak v pondelok neurobim skusku tak ju budem citat dalsie dva 😝

mirka1308
9. led 2010

Ahojte 😉
ja som pred 2 týždňami dočítala dve knihy od Redfielda-Celestínske proroctvo a Desiate proroctvo 🙂
knihy sú super - odporúčam tým, kto má rád knihy na zamyslenie nad životom a duchovnú tématiku 🤐
Dnes som si kúpila od Urbaníkovej Všetko alebo nič-príbeh pokračuje a už sa na ňu moc teším, lebo prvé dve boli super oddychovky súčastnej doby 😎

jankaat.
9. led 2010

Trinásty príbeh-Diane Setterfieldová..darcek od "jeziska" precitala som ju za jednu noc😅..

helenkaa
9. led 2010

mám rozečtenou knihu Nebezpečná podoba od Sandry Brown a jakoukoli knihu od této spisovatelky mohu jen a jen doporučit. 😉

bora8
9. led 2010

práve som dočítala muchu od dominika dána, a pred tým relikviár, relikvie, pekelná síra, tanec smrti od autorov Douglas Preston, Lincoln Child tieto knihy som stihla prečítať teraz cez vianoce 🙂

mirka1308
9. led 2010

Pred malou chvíľou som dočítala knihu Všetko alebo nič-príbeh pokračuje 😀 bola to rýchlovka a pre mňa príjemné popoludnie strávené s knihou 😀
prekvapil ma koniec, lebo som taký nečakala 😅 odporúčam každému, kto nechce premýšlaľ pri čítaní 😵
skutočné príbehy ľudí súčastnej doby 😉

marinka
9. led 2010

Mirko, Celestýnské proroctví je úžasná knížka 😵 Tu druhou neznám, skusím se po ní mrknout..A ty zkus toho Mnicha, co jsem doporučovala na předchozí stránce.. 🙂

mirka1308
12. led 2010

Marinka - díky, som si hneď poznačila knihu a zajtra pôjdem mrknúť 😀
Tá druhá kniha-Desiate proroctvo je niečo ako pokračovanie Celestínskeho proroctva ale len nepriamo.A ešte je kniha Tajomstvo Shambaly - tiež dosť dobrá kniha, mňa moc zaujala, neskôr by som si ju chcela kúpiť lebo toto som mala požičané z knižnice no rada sa k nim vrátim.
Dnes som dočítala knihu Zdochnuté srdce.Nebola zlá-vystihuje sučastnú dobu ale mňa dosť zaskočil slovník akým bola písaná. Na môj vkus veľa nadávok a niektoré hlášky sa mi zdali dosť pubertálne, tak si podľa toho myslím, že autor je mladý človek.No na zasmiatie dobrá.

luise
12. led 2010

Ahojte, pokiaľ radi čítate, mrknite na portál - http://www.mamtalent.sk/; je tam fakt kopec dobrého čítania.
Určite doporučujem. 😵 😉

akdarka
12. led 2010

ahojte, ja mam rada Joy Fieldingovu - teraz som docitala od nej Zátišie (super - odporucam aj tento lahsi zaner 🙂 ) a dnes zacinam Johna Grishama Spoločník

sendyhubka
12. led 2010

ahojte
tak ja som sa teraz dala na Keleovu-Vasilkovu. Citala som aj tu Evitu /Evu Urbanikovu/ super sucastnost. Pozerala som aj BEZ SERVITKY ked tam varila. 🙂 je bohovska.

renka9
12. led 2010

ahojte 😵
aj ja som docitala Vasilkovu 😉 , momentalne studujem vyplatnu pasku 😀

domika007
12. led 2010

ahojte 🙂
ja prave citam noveho draculu, zatial je ok, lebo som precitala asi 5 stran 😀

ellise
12. led 2010

dočetla jsem Irvinga a hned se pustila do Jeffreyho Deavera - Kříže u cesty

marelica
12. led 2010

Práve som dočítala "Jak zabít manžela a další skvělé tipy pro domácnosť" od Kathy Letheovej.... môžem len odporučiť - super kniha, skvele napísaná....

claudee
12. led 2010

ja čítam teraz klasiku, danielle steel 😀 mám doma kopu kníh z knižnice od nej 🙂 super sa pri to relaxuje..

misi78
12. led 2010

Ja mam rada Steva Berryho, ted jsem docetla Rasputinovo proroctvi 🙂 Pak miluju knizky od Sophie Kinsella jako Bajecny svet shopaholiku, Bajecne nakupovani pred svatbou atd. 🙂 Tu zhltnu za den. Ted ctu Anglickou intriku, takova detektivka o tapiserii z Bayex.

zuzkalenka
13. led 2010

ahojte ja som skôr na históriu a práve teraz mam rozčítanú kroniku o II sv. vojne
a ešte keď mám kroniky dosť tak si prečítam niečo s knihy z rozprávky do rozprávky. Je to super kniha 😉

johanka.
16. led 2010

luise: dobra stranka, vdaka.
zuzkalenka: ja som tiez strasne na rozpravky, v sobotu aj nedelu rano o osmej zapinam radio, manzel sa zo mna len smeje 😀

johnatanka
16. led 2010

Twilight: Nový Měsíc🙂

popelka
16. led 2010

ahoj,ja niesom velmi knizny typ,takye ja velmi nemusim knihy,ja skor nieco ine...

petruska77
22. led 2010

ja som sa nechala inspirovat v tejto teme a kupila som si svoju prvu knihu od Dominika Dána - Mucha a bola naozaj skvela 🙂 a teraz mam objednanu Lavu ruku Boha, tak na nu netrpezlivo cakam 😉 citala som na nu dobre recenzie, tak hadam nesklame...

rimmel
22. led 2010

no konecne mi prisla kniha od timothy good, UFO, military and intelligence 😵

luise
23. led 2010

Johanka 🙂 , nemáš začo. Dá sa tu nájsť ozaj všeličo... 😉 😉

jabber
27. led 2010

'Válka spermií' od Robina Bakera 🙂

spevacka
27. led 2010

leningradská blokáda ☹ veľmi smutné, ale prestalo mi vadiť, že sa mi dcérka budí x-krát za noc. Som rada, že máme len takéto problémy a nemusím riešiť, čo dať malej papať...

alterna
27. led 2010

Cetla jsem Skleneny pokoj odSimona Mawera
muzu jen doporucit, mela jsem ji prectenou za dva dny

alterna
27. led 2010

Dobre tema kdo tohle založil, smysluplne. Mam kolem sebe plno kamaradek co vubec nectou, jen sledujou serialy

titkovamiriam
27. led 2010

spevacka tak take knihy dnes cita malokto ja teraz citam lava ruka boha no akosi nudny zaciatok cakala som viac