Jakou knížku právě čtete?

kukinka
2. kvě 2007

Mate rady knizky a taky za ne utracite majlant jako ja?Co prave ted ctete?

lenkabu
2. kvě 2007

Doktory jsem taky cetla..jedním dechem..

balsiger
2. kvě 2007

no ja je poprve mela za 2noci🙂

lenkabu
2. kvě 2007

já asi za 3 dny na plaveckým kurzu...četla jsem jen co jsem vylezla z bazénu, v noci, u autobusu..pořád 🙂 Takhle jsem přečetla ještě Pod africkým sluncem od Barbary Wood..je to příběh asi 3 generací rodiny, která přijela jako první bílí osadníci do Afriky...hrozně silnej příběh

balsiger
2. kvě 2007

ja ziju v zahranici a vzdy kdyz jsem v CZ,nakoupim knizek,az to boli... 😝 sotva je unesu...

no apokazde se z naprosto neznameho autora vykope super pribeh🙂

lenkabu
2. kvě 2007

Já chodim do knihovny, jinak bych za knížky utratila celou výplatu...a doma to neni kam dávat 😀
Jdu spát, přeju dobrou noc

carlisse
3. kvě 2007

Ahojky, já právě čtu Drakula a syn, zároveň s tím se vzdělávám Vzhůru do jináče od Kaz Cook a dneska jsem zakoupila Deník špatné matky od Stephanie Calman🙂

titkovamiriam
3. kvě 2007

ahoj,ja mam rozcitanu knihu od vasilkovej manzelky a marekovi citam vecer buvirozpravky od heviera.

govinda
3. kvě 2007

no tiež chodievam do knižnice, lebo na knihy by som minula inak všetky prachy. Včera som dočítala od Petry Nagyovej-Džerengovej - Za to mi zaplatíš. Super kniha.

svetluska.p
3. kvě 2007

Ahojte. Ja citam asi uz po 20x knihu od Zdeny Frybovej - Z neznamych dovodov. Uzasne nieco. Aj si poplacete, aj sa zasmejete. Milujem knizky, ktore ma takto vyburcuju.

govinda
3. kvě 2007

svetluška, niečo som od zdeny frýbovej čítala, ale túto knihu určite nie 😒

carlisse
3. kvě 2007

Jinak pokud se chcete pobavit a zároveň si říct - jo tahle to opravdu chodí, tak si kupte nebo půjčte knížku Nicole De Buron - Posloucháš mě, miláčku? Opravdu skvělá, četla jsem ji minimálně 3x!

binki
3. kvě 2007

Istanbul - autor Orhan Pamuk a mám to z knihovny

remor
3. kvě 2007

Já čtu právě Fukse - Pan Theodor Mundstock.

kukinka
autor
3. kvě 2007

tak vidim,ze je tady hodne ctenarek,taky knihy miluji 🙂

vavka33
3. kvě 2007

ja dnes citam od Miriam Stoppardovej-Zdrave dieťa,kedze mam chore obe babizne,tak cerpam vedomosti 😀
a este od svatavy Poncovej-Sladku hrncekovu kucharku,lebo mam na nieco chut,tak chcem nieco upiect.

Inak citavam Robina Cooka,ale uz dlho nevyslo nic nove a vsetky knihy uz mam a aj ich mam par krat precitane 😉

evi3
3. kvě 2007

Momentalne mam rozcitane Kocici pyzamo od Ray Bradburyho - to super poviedky. Inak mam rada Terryho Pratcheta, Jane Austen, Agathu Christie,

eleanor911
3. kvě 2007

ahojky,já dřív hodně četla,ale čím je prcek větší,tím je míň času a hlavně trávím dost volného času tu 😅 jinak jsem si půjčovala z knihovny,ale letos jsem tam ještě nestihla dojít a to je knihovna tak 3min od baráku 🤐 😅

momentálně čtu tak akorát časopis Maminka a knížku Vaříme dětem 😀 ale určitě tu je několik super tipů,které knížky bych si ráda přečetla 🙂

sarkaa
3. kvě 2007

Tak já jsem se právě pustila do čtení knížky Deník šílené manželky od Ireny Obermannové .Už jsem od ni četla Deník šílené milenky a bylo to supr 🙂)

jojojo
3. kvě 2007

Zdarec - odebírám časopis Maminka, mám rozečtenou knížku - Znovuzrozený porod, Co čekat v radostném očekávání a ještě Fit maminka - do L. Výborné..... 😀 je toho trošku víc, prostě po chvilkách 😵

josefa
3. kvě 2007

jsem četla "Anketa - co právě chcete" 😀 😀 😀
momentálně nečtu nic, málo času 😉

deina
3. kvě 2007

Po VS som dlhsiu dobu nemohla citat, vtedy sme museli citat 3-4 knizky tyzdenne, takze som sa toho akosi prejedla. Ale teraz uz citam zase, hoci nie az tak vela ako kedysi - mam velmi rada napriklad Vonneguta, Margaret Atwood a zboznujem Harryho Pottera 😀 a naposledy som citala "The God Delusion" od Richarda Dawnkinsa (biolog), skvela knizka. A chcela by som si precitat "Origin of Species" od Darwina.

hanah_2002
3. kvě 2007

Ahoj, já jedním dechem přečetla knížku od Betty Mahmoodyové Bez dcerky neodejdu a teď čtu volné pokračování Z lásky k dítěti.Je to opravdu hodně zajímavé čtení

andik
3. kvě 2007

hanah_2002 Bez dcerky neodejdu je krásná knížka,druhý díl jsem taky četla,bylo to moc hezký. 🙂

hanah_2002
3. kvě 2007

Andik souhlasím s Tebou, je to krásná knížka, ale dost šokující 😲

andik
3. kvě 2007

já ji měla přečtenou za 2 dny 😀 byla jsem těhotná,času bylo dost a tak se mi líbila,že jsem ji hltala a četla jak divá.Prý je i film,ale nebyl tak fajn jako knížka.Viděla jsi ho?

Četla si ještě něco podobného?Ještě je moc hezká knížka Hrdinka pouště.

brundik
3. kvě 2007

Ja jsem precetla jednim dechem tri knizky od Dana Browna: Sifru mistra Leonarda, Andele a Demoni a Pavucina lzi. Je to tak napinave, ze nemuzete prestat. 🙂 A ma oblibena knizka od Ephraima Kishona Zustane to v rodine. Smala jsem se u toho nahlas. Shanim od tohodle autora dalsi knihy, ale nejak se mi nedari.

hanah_2002
3. kvě 2007

Andik film jsem neviděla.Taky jsem četla supr knihu Co dlužím svému synovy od Anne Lemottové. U toho jsem se fakt nasmála a úplně jsem v tom viděla svého prcka.Já to vždy prokládám nějaký nervák a pak něco uklidňujícího.
Něco podobného jako Bez dcerky neodejdu jsem četla od Fieldingové-Dej mamce pusu, ale to zdaleka nebylo tak dobré

andik
3. kvě 2007

hanah_2002 Já jsem si všimla v knihkupectví knížky Co dlužím své dceři.Je to nějaké volné pokračování nebo jde o něco úplně jiného? 😲

petty
4. kvě 2007

Čtu moc ráda. Přes "školní rok" mám čas jen na četbu knížek, které potřebuji ke studiu (momentálně čtu Kombinované vady od Ludíkové) a nebo knížek, které nějak souvisí s mojí profesí (teď čtu Jak se žije dětem s postižením od Chvátalové). No a o letních prázdninách, kdy nemusim ani do práce, ani do školy, tak doháním "resty" ve čtení ostatních knížek. Čtu všechno, co mě nějak zaujme. Nebráním se žádnému žánru.

marie_m
4. kvě 2007

tak ja jsem prave docetla Omerta od M. Puza a super, mocmocmoc, i kdyz, Kmotr je proste Kmotr, no 🙂