Jakou knížku právě čtete?

kukinka
2. kvě 2007

Mate rady knizky a taky za ne utracite majlant jako ja?Co prave ted ctete?

cirrusa
30. kvě 2009

Od Viewegha Krátké pohádky pro unavené rodiče 🙂 (doporučuji!!)

http://knihy.abz.cz/prodej/kratke-pohadky-pro-u...

Jinak teď Marketing služeb od Vaštíkové ☹ Holt zkouškové, no 😠

Ale už se těším na prádzniny, zabrousím do "normální četby"

mikalove
6. čer 2009

začala som Stephen King Geraldova hra-napínavé od začiatku

aponchie
6. čer 2009

William Styron Sophiina Volba nyni a jeste soucasne jinej zanr Matylda od Roald Dahl..

btw znate nekdo knihu ktera autenticky popisuje deji v Osvetimi?cela ta era a prubeh?dikes..

kisska
6. čer 2009

Ahojte, kto mate zaujem o sagu Twilight od Stephenie Meyer (http://www.martinus.sk/?uItem=63835), poslite mi mail do IP, verim, ze vacsine ani nebude vadit, ze je v cestine 😉 Viem, ze piratstvo sa nema podporovat, ale hard copy knih si kupim az ked opadne bestsellerove sialenstvo a daju kniham normalnu cenu 😒
Mate niekto dobry tip na rozpravky pre dospelych? a teraz nemyslim ziadnu erotiku 😀 😉

shaden
8. čer 2009

Na samotu sa nezomiera ( Anna Adamova )
Biela Masajka (Corinne Hofmannova)

hasleerka
8. čer 2009

ja mám momentálne rozčítanú La Vyrle Spencerová - Staré krivdy ... a potom sa chystám na najnovšiu Vasilkovú, síce ešte neviem ako sa volá, lebomi to má požičať susedka

cica13
8. čer 2009

ja momentalne citam Deti z planety DS, nakolko moje dieta ma DS.

kubaka
8. čer 2009

Já čtu Harryho Pottera - to je jediné, o čem se mi v noci nezdá . 😀 Se starším synem už ho známe zpaměti .
Proložila jsem ho Hugh Lauriem - dr Housem - co napsal Obchodníka se smrtí. Dobré čtivo, neošoupané vyjadřování...

miroslava89
7. črc 2009

Imogen Edwards Jonesova - Hotel Babylon...
uzasna kniha pisana sice velmi hovorovym stylom co mi dost na nej prekaza- ale mozno prave preto je taka realna... je obohatena viacerymi "trapnymi" pribehmi ci uz znamych alebo obycajnejsich ludi.. veselo odporucam🙂

andzi
6. srp 2009

Ahojte, pridávam sa ku knihomaniačkám. Čítali ste niekto knihu Tisíc žiarivých sĺnk? Chcela by som si ju kúpiť, čítala som na ňu veľmi dobré referencie.

pikino
6. srp 2009

paul coelho - Vitaz je sam. zvlastna kniha, ale typicka prenho.

mracik
6. srp 2009

andzi, ja som ju čítala, očarila ma, dokonca som autorovi odpustila aj na mňa priveľký happyend 😅

ellise
6. srp 2009

Noah Gordon - ranjohič a vřele doporučuji Stieg Larsson - Muži kteří nenávidí ženy - to čtete jedním dechem

martimarti
6. srp 2009

Elisabeth Kostova: Historička. Čtu jí už podruhé a zase jedním dechem. Jen mi to jde s malou pomaleji, čtu po večerech a hůř se mi hledá návaznost.

bihan
6. srp 2009

Kundera: Nesnesitelná lehkost bytí... zbožňujem ako všetko, čo som doteraz od neho čítala.

aadrii
6. srp 2009

Ja čítam Bod klamu od Dana Browna,ale že by som bola veľmi unesená to sa nedá povedať 😖 😖

beruska2x
6. srp 2009

doporucuju Nedele jako stvorena pro vrazdu... to se zasmejete, cetla jsem to nekolikrat a pokazde se smeju 😉

titkovamiriam
6. srp 2009
mikalove
6. srp 2009

miriam ja som to už čítala a páčilo sa mi to,ja teraz Matkina-láska je chyba v programe,predtým životopis veštice Giny,veľmi dobrá kniha

jindri
6. srp 2009

Já si zatím o knížkách můžu nechat zdát, není čas, zatím stíhám číst pouze Reflex, občas noviny. Ale až bude malá větší opět se ke knížkám vrátím a budu číst o sto šest. Zatím si dělám pořadí ... 😀

astrane
6. srp 2009

nic ☹ ...nějak nevím,co číst a kde to brát,tady v knihově je taky nic moc...ještě bych chtěla přečíst třeba Orwellovu Farmu zvířat...

beruska2x
6. srp 2009

jindri ja ctu i vecer na WC 😅

lucia375
6. srp 2009

Silmarillion od J.R.R.Tolkiena uz druhy raz. Uzasne pribehy aj ked sa obcas zamotam v menach a nazvoch preto postupujem dost pomaly. Ja citam vsetko od Tolkiena stale dookola.

martimarti
6. srp 2009

Já noviny moc nestíhám, čtu jen titulky, jen občas podrobněji, taky "čtu" Reflex - lépe řečeno mám skluz asi 3 týdny, tak si je střádám, že snad možná, i když v aktuálním čísle se JXD žení, tak na to se móóóc těším.

Na televizi moc nekoukám a tak večer před spaním se snažím dát alespoň kousek každý večer, jedu knihovnu znovu, vybírám si ověřené kousky a lebedím si.

jindri
6. srp 2009

Beruska: záchodové čtení též provozuji, tam právě jede Reflex 😀 plus zbožňuji procházky, kdy malá usne a poblíž je lavička 😀 ... to jsou ovšem vyjímečné stavy.

Martimarti: to mě JXD překvapil, není to tak dlouho, co psal článek, jaké vyhlídky na stáří má osamocený, bezdětný chlap.
My máme tv v ložnici a běží pouze na zprávy, ale stejně mi večer čas na knížku nevychází. Malá usíná po 20h,pak pouklízím a podobně, šup je půl desáté a ve 22h na mě padá neúprosně spánek.

Děsně se mi stýká po tom, že jsem si třeba na 4h někam zalezla, obložila se pitím a četla a četla a málem se u toho počůrala, protože se nešlo odtrhnout 😀 Mě nebaví a ani nedokážu číst pár stránek, navíc novinami a Reflexem se udržuji tak nějak v obraze, ne každého totiž baví tlachání o dětičkách, i když já bych o nich tlachala do aleluja 😀

martimarti
6. srp 2009

Jindri, proto já teď čtu knihy už jednou přečtené a oblíbené, protože nějaký neznámý kousek číst před spaním po kouskách, to je na pytel 😒 . Takže až přelouskám Historičku, a to bude za dlouho, tak se chystám znovu do Provence s Petrem Maylem, kterého zbožňuji, navíc jsou to povídky, což je ideální.
Já jsem taky velký čtenář a vydržím u knihy dlouho, ale hodně si vybírám, už se mi nechce ztrácet čas u knih, které třeba nestojí za to. Ideální dovolená pro mne byla u moře s taškou knížek, ležet na lehátku, střídavě koukat na mořské vlny a pak do knihy. Ale s tím mám na pár let utrum při temperamentu své dcery. Ale doufám, že lásku ke knihám po nás podědí. 😉 😉 😉

jindri
6. srp 2009

marti: můžeme si podat virtuální ruku 😀 ... s tím rozdílem, že já radši než na vlnky se koukám na zelené kopce 😀
Taky doufám, že malá bude čtenářka, po sobě mám schovanou celou knihovnu dětských knížek, tak už se přímo tetelím na své oblíbené - Honzíkova cesta, Letadélko Káně, Medvídek Pů, pohádky od Čapka, Cibulkova dobrodružství, Heidy děvčátko z hor, Neználek 😀 ... těch je, že si ani už nevzpomínám 😵 Jo ještě mě moc bavily od Steklače o Boříkovi a Kája Mařík taky nebyl špatný 😀

barborkau
6. srp 2009

Tisíc žiarivých sĺnk - smutné, ale veľmi pekné. Človek sa zamyslí nad svojim životom, čomu prikladá váhu a zmysel mu pritom uniká. Odporúčam!!!

etuska
6. srp 2009

"Božie volanie"-za den som zhltla 90 stran 😅 -velmi zaujimave citanie (aj o pasovani Biblii do byvaleho Ceskoslovenska v r.1968)

veronikahel
7. srp 2009

znova harry potter 6, boli sme v kine, ale film teda nic moc. a uz som si nevedela na vela veci spomenut ako to bolo v knihe, tak citam znova 🙂