Jakou knížku právě čtete?

kukinka
2. kvě 2007

Mate rady knizky a taky za ne utracite majlant jako ja?Co prave ted ctete?

jabjunka
2. kvě 2007

Jak si na anglické zahrádce vypěstovat českého trpaslíka
Jak se po anglicku vytratit v Anglii,dvě překrásné knížky od Hany Parkánové-Whitton a Ve stádu je vlk od Františka Sahuly.Někdy je to docela záhul,stihnout něco přečíst,ale knížek se vzdát nehodlám.

andik
2. kvě 2007

macanet,já tu knížku už držela v ruce v knihkupectví,ale bála jsem se jí koupit 😀 že bych špatně nesla ty bolesti těch ženských 😀 ale asi si ji koupím 🙂

macanet
2. kvě 2007

Určo si ji kup, možná jí slupnu ještě jednou, některý ženský člověk obdivuje a zároveň nechápe, např. roděj doma jen v přítomnosti manžela a dětí, no to bych teda nemohla ☹ A ještě tam popisovala, jak řvala a holka chudák myslela, že maminka umře, tak to mi docela bralo dech 😒 Ale jinak tam jsou fakt hezký příběhy 😉

andik
2. kvě 2007

lenkabu,Princezna Sultana a její dcery jsem četla taky,moc fajn,ještě jsou dva díly,četla si je?

macanet,já se na ni už chystám 😀 ale nejdřív musím přelouskat 2 knížky co mám doma.Jinak jsem minulý týden dočetla Poprvé a pak pořád znovu,taky pravdivý příběh jedné německé prostitutky,vypravuje zcela otevřeně a upřímně svůj příběh a fakt jsem si početla 😉 Autorka Lisa Moss.

megy
2. kvě 2007

tak já naposeldy Interní ošetřovatelství, nefrologie pro praxi 😀
moc času mi na jiné knihy nezbývá, ale když ano, tak mě zajímá vše o medicíně jako takové, , na oddychovku nějakou harlequine a nejraději - nevěstin bratr z prosluněné andalusie, to se topím v romantice 😅

macanet
2. kvě 2007

Tak to si poznamenám to o tý prostitutce, to by mohlo bejt zajímavý 😉

andik
2. kvě 2007

macanet,je to fakt fajn čtení,mě se líbila ta otevřenost a upřímnost,jak psala o své práci a vlastně o celým životě.Napsala ještě druhý díl,Mužská ruleta,ale ten zatím není v češtině.

macanet
2. kvě 2007

Tak mám to napsaný tak se ve městě kouknu.Na ten druhej díl si počkám radši na tu češtinu 😀

0401
2. kvě 2007

já jsem se teď po dlouhé době dostala do Knihovny, takže louskám Výživa dětí od A do Z, nemám totiž už moc inspiraci, co vařit naší princezně, je nějaká rozmlsaná 😒 a taky Těhotenství pro nezbedný holky 🙂 to jsem v těhu hrozně ráda četla
no a mému manželovi udělám vždy radost Čtyřlístkem 😉

biccy
2. kvě 2007

Ja knihy milujem. 😀 Len teraz na nich vobec nemam cas. ☹ Uz sa tesim,ked mala trosku podrastie a opat sa do nich pustim. 😀 Chystam sa na-LABYRINT.
Knihy si kupujem a dostavam na sviatky a Vianoce.A uz sa ich fakt nemozem dockat. 🙂

kukinka
autor
2. kvě 2007

ja jsem se zacetla do knihy Ctyri dohody,zajimave,ale asi se to bude tezko v zivote realizovat 🙂

lenkabu
2. kvě 2007

Andik: četla jsem ten první, myslim že se jmenuje Princezna Sultana,ale ten třetí ne. Nevíš jak se jmenuje?

emjee
2. kvě 2007

prave ctu modrykonik.sk 😀 v poslednej dobe som presedlala z knih na noviny, lebo nestiham 😖

tilly
2. kvě 2007

ja mám strašne rada frýbovú, len u nás sa jej knižky dosť ťažko zháňajú... 😒

nenechám si ujsť matkina a wievegha...

také tie romantické veci nemusím, to ma nebaví, mám rada zábavné knihy, z ktorých ide vtip a najlepšie, ak plynú počas nejakých udalostí, revolúcia, 60te roky a tak...

už sa teším na leto, ja stíham čítať len v lete na lehátku, keď drobec spí, alebo na dovolenke

mirko06
2. kvě 2007

ja uplne hltam detektivky, mam celu bibliografiu dicka francisa, ale rada citam aj mayovky. stale dookola, az do omrzenia 🙂
ale momentalne najviac citam ucebnice angliny, oprasujem si vedomosti 🙂

andik
2. kvě 2007

lenkabu,ten třetí se jmenuje Tajemná princezna. 🙂

lenkabu
2. kvě 2007

Díky, zítra pádim do knihovny...mám tam zamluvenou Zničená..o holce co seděla v Dubaji ve vězení az to že byla znásilněná..to bude maso

olianko
2. kvě 2007

ahojte 🙂 tak ja tiez velmi rada citam len toho casu mam teraz menej.Mam rada knihy od Cooka a teraz uz snad docitam Paula Coelho 🙂

andik
2. kvě 2007

to jsem taky četla a moc se mi to nelíbilo.Je to nezáživně napsané.Taková tenčí knížka.Před 14 dny jsem dočetla Zapoměnte,že jste měli dceru a to bylo mnohem lepší.Taky pravdivý příběh jedné angličanky uvězněné v Thajsku za pašování drog.To byl moc hezký napsaný příběh s dobrým koncem.Doporučuji 😉

consti
2. kvě 2007

Já čtu státnicové otázky, takže nic moc 😀 .A upřímně se těším na mateřskou až si přečtu vše, co jsem po celou dobu studia zanedbávala kvůli povinné četbě 😀 😉

lenkabu
2. kvě 2007

To jsem viděla v knihkupectví, píšu si 🙂
Olianko: Paula Coelha čtu taky moc ráda, nejvíc se mi líbilo Na břehu ředy Piedro jsem usedla a plakala a Jedenáct minut. Teď shánim Zlou hodinu

andik
2. kvě 2007

lenkabu,pokud máš ráda pravdivé příběhy z muslimského života,můžu doporučit Hrdinka pouště.To je moc hezká knížka 🙂

lenkabu
2. kvě 2007

Trefila jsi, mám je moc ráda 🙂 Určitě to seženu. Doporučuju Phúlan Déví, královna banditů...to je z Indie, dost drsný životní příběh členky nízké kasty

novako
2. kvě 2007

Kukinko, nemáš něco společného s Čičuvičkou? Ta také neustále zakládá nějaké ankety. 😀
Knížky mám moc ráda, ale teď nějak nestíhám číst. Nevím jak vám, ale nejlíp se mi čte tak od října do února. Déšť, dobrá knížka a horký čajík. Lepší podmínky si člověk nemůže přát. 🙂

olianko
2. kvě 2007

lenkabu ja teraz uz snad docitam tych 11minut a potom sa chcem pustit do Veronika sa rozhodla zomriet.A tiez sa mi celkom pacilo Upalena zaziva/ teda bolo to hrozne, lebo to bolo podla skutocnej udalsoti a clovek nemoze uverit , ze este stale sa deju take hrozne veci 😔 /

lenkabu
2. kvě 2007

Olianko:Veronika se rozhodla zemřít je nádherná! Já četla Kladivo na čarodějnice, drsnýýý....

sisstin
2. kvě 2007

já dřív četla pořád..no teď jsem ráda, že otevřu časák 😔 😔

olianko
2. kvě 2007

sisstin 🙂 tak ked sa ti narodi babatko tak nebude cas ani na ten casak 😉

sisstin
2. kvě 2007

jinak jsem zjistila, že moje četba, co mám doma...mě už vůůůůůůbec nebaví 😅 a dřív jsem to hltala ....tak nějak nevím, co bych si teď vybrala 😕

balsiger
2. kvě 2007

moje nej knizka je od ericha segala - doktori, tu jsem zkousla snad 5x 😉 fakt super...no a desna sranda je i super zena (nemecky roman),ted nevim od koho, dokonce to i zfilmovali...

jinak mimo tehu i robina cooka,ale na toho ted nemam zaludek 😲