Jakou knížku právě čtete?

kukinka
2. kvě 2007

Mate rady knizky a taky za ne utracite majlant jako ja?Co prave ted ctete?

spevacka
27. led 2010

miriam, prečo myslíš, že málokto? ale ja som aj v minulosti bola dosť nekonformná 😉

desszi
28. led 2010

momentalne citam knihu od Stana Lauryssenssa - Dali a ja (a citam ked sa mi da, co je vacsinou pri kojeni, na zachode a vecer, ked maly pri mne zaspava 🙂 )

petruska77
29. led 2010

ja teraz citam Mladi v hajzlu, celkom pohodove a vtipne citanie 🙂

fiallinka
30. led 2010

Skleněný pokoj, výborné

parvitas
30. led 2010

novú bondovku Diabol sa postará

kakulienka
30. led 2010

minuly tyzden som citala Modry dom od Vasilkovej a vcera som docitala Hostitela od Mayerovej. obe knihy mozem len odporucit. bolo to uzasne citanie.

rimmel
30. led 2010

vasilkovu som tiez citala, je to take prijemne citanie na relax 🙂

petruska77
31. led 2010

ja som dnes zacala citat Lavu ruku Boha a vyzera to velmi nadejne 🙂

ellise
5. dub 2010

už tady dlouho nikdo nebyl

Stieg Larsson - Dívka která si hrála s ohněm

janneke
5. dub 2010

John Irving - Last Night in Twisted River

linnetka
5. dub 2010

Minuly tyzden: Tom Rob Smith - Dieta 44,
predvcerom Eva Urbanikova - Stalo sa mi vsetko
a vcera som zacala Dan Brown - Strateny symbol.
Citam vecer pri telke a pred spanim, inak snad ani nezaspim 😉

martimarti
5. dub 2010

Já akorát dočetla Andělskou hru od Carlose Ruize Zafóna a jsem naprosto nadšená. Už minulá kniha Stín větru se mi strašně líbila a tohle mi jen potvrdilo, že Zafón je úžasný spisovatel. Navíc se postavy z minulé knihy objevují v Andělské hře, znovu se tam objevuje pohřebiště zapomenutých knih a závěr vlastně předchází Stínu větru. Prý autor ještě napíše jednu nebo dvě knihy z mystické Barcelony a tak se už nemůžu dočkat 🙂 🙂

Ztracený symbol od Dana Browna jsem přečetla jedním dechem, on je fakt mistr poutavého čtení 🙂 jen mi hodně vadila neznalost reálií /Washingtonu, Kapitolu, atp./, je blbý číst o budovách, sochách a freskách a nemít možnost si je prohlédnout a na netu jsem moc úspěšná nebyla, nebo spíš jsem nebyla důsledná 😒

martimarti
5. dub 2010

Ellise...na Stiega Larssona jsem slyšela samou chválu, ale vím jen, že je to vícedílná detektivka /?/...doporučuješ?

janica...
5. dub 2010

Muriel Barbery/ S eleganci jezka.
Zatial super 🙂

kathynka
5. dub 2010

Joseph Heller - Hlava XXII

ellise
6. dub 2010

marti je to třídílná detektivka, první díl byl výborný, druhý už méně, ale možná jsem se jen namlsala tím prvním, a teď čekám na třetí, měl by vyjít někdy v květnu, už jsem zapsaná v pořadníku. I přes mírné sklamání, doporučuji.

Já zase na Ztracený symbol četla hroznou kritiku, ale koukám že kritici a čtenáři mají rozdílný vkus

janica, budeš překvapená koncem 🙂

linetka, jestli při dvou dětech takhle čteš tak klobouk dolů

petikd
6. dub 2010

Ahojte.Ja momentálne sprievodcu New Yorkom 🙂 a ešte mám rozčítaného Milana Lasicu-Bodka 😉
Kathynka a aký máš dojem z tej knihy,chystám sa ju objednať aj ja 😉

vanish1
6. dub 2010

Vakcína, alebo Nedovoľ, aby mi ublížili - od Ivy Vranskej Rojkovej.

kathynka
6. dub 2010

petikd...kedze ma ta kniha dost postav a ja zlu pamat a nemam cas precitat za den viac ako jednu kapitolu, tak som obcas pomotana...ale co sa tyka hlasok a pobavenia sa, tak to stoji fakt za to...(yossarian siel do nemocnice, lebo videl dvojmo...doktor mu ukazuje 1 prst: kolko prstov vidite? - dva...doktor mu ukazuje 2 prsty: kolko prstov vidite? - dva...doktor mu ukazuje 10 prstov: kolko prstov vidite? - dva...)

egyptanka
6. dub 2010

momentalne kona 🙂 ... ale inac som si chcela pripomenut casy dievcenske a tak citam pribehy Anny zo Zeleneho domu (momentalne uz 4 diel ... Anna v Summerside) 🙂

petikd
7. dub 2010

Kathynka dakujem za názor,už nad nou dlho rozmýšľam a mám veľmi rada knihy na ktorých sa nasmejem 😀 určite si ju objednám 🙂

ellise
7. dub 2010

petikd jestli se hceš opravdu smát, tak si přečti "Pan Kaplan má třídu rád" nebo "Jak jsem vyhrál válku"

petikd
7. dub 2010

Dakujem ellise za tip 😉

ivanka85
7. dub 2010

Opiove vojny 2.diel

ellise
23. dub 2010

Barbara Woodová - Pod africkým sluncem

lalus
23. dub 2010

tiež nostalgia: C. Aubryová - Sebastiam a Mary-Morgan....posledný diel trilogie o Belle a Sebastiánovi 😉

petikd
23. dub 2010

Ja som včera začala Markusa Zusaka-Zlodejka kníh a ešte čítam Louise L. Hayováú-Miluj svoj život 😉

petruska77
12. kvě 2010

ja som docitala pred par dnami Zlodejku knih, bola vyborna... a teraz citam Tien vetra...
mozem tiez odporucit knihy co som precitala len nedavno a to od Stiega Larssona - Muzi ktori nenavidia zeny a od Tom Rob Smitha - Dieta 44...
A zacala som citat aj Mapu mojich snov ale odlozila som ju, lebo ma to nejak nechytilo... cital to niekto z vas? Rozbehne sa ten dej trochu?

petikd
12. kvě 2010

Petruska aj mne sa Zlodejka kníh veľmi páčila,teraz čítam od slovenskej autorky,ale stále mám pocit,že to nieje ona,lebo ešte vo mne doznieva tá Zlodejka 😉
Mapu mojich snov som videla,ale nečítala

bella.cullen.
12. kvě 2010

já dočetla Twilight sagu, všechny čtyři díly, fakt super, uplně mě to dostalo 😀