Jakou knížku právě čtete?

kukinka
2. kvě 2007

Mate rady knizky a taky za ne utracite majlant jako ja?Co prave ted ctete?

kulenka
5. dub 2012

@ellise Vím 😉 Škoda, že se tam nedostanu 😅

Četla jste od něj některá ty jeho dětské knížky? Doktor Proktor ...

berynka
6. dub 2012

Holky, tak já dnes dočetla Zlodějku knih a byla to nádhera 😢 😵 !

A koho by to zajímalo, tak v 2. polovině května je už tradiční knižní veletrh Svět knihy v Praze 😉

barcza
7. dub 2012

Čtu Zpovědi lehkovážného šlechtice - Ernest Kolowrat. Doplněné vydání o doslov. Ten sám o sobě stojí za přečtení. V "devadesátkách" to bylo jistě atraktivní téma samo o sobě. Teď má knížka skoro ozdravný dopad na čtenáře a z mého pohledu i na naši celou společnost.

barcza
7. dub 2012

Jinak teď s prckem louskáme knihu říkadel 😀

kulenka
8. dub 2012

Jennifer Weinerová "Dobrý" v posteli, ke konci jsem si zaslzela 😅 😀

kulenka
20. dub 2012

Ještě další dvě Weinerové - Dobrou noc, Nikdo a Malá zemětřesení 🙂

A teď musím prohrábnout knihovnu, co bych tu tak měla na zopáknutí, už dlouho jsem si nic nekoupila 🤐

kacenkaharris
2. kvě 2012

"Druhe pohlavi" od Simone de Beauvoir, moc odporucam! Je o nas, zenach! (preskocte "predslov" autorky, ten je na zaspanie) 🙂 O tom, preco je zena chapana v spolocnosti ako "druha", ako psychiku a zivot zeny ovplyvnuje vychova, sex, manzelstvo, laska...

domika007
4. kvě 2012

haloo haloo dánofilky, nie je nejaka jeho nova kniha na obzore? nejako uz stracam prehlad 😅 😀

ianitka
4. kvě 2012

@domika007 nie je... 😢 som pozerala pred vcerom - ono ked je na obzore - tak ju hodia do predpredaja

domika007
4. kvě 2012

@ianitka 😢 och, lebo vacsinou v juni a decembri vysli jeho knihy, tak som dufala...

iris
27. kvě 2012

dočetla jsem Kravavé jahody od Kupky a rozečetla Chladnou horu od Fraziera

ellise
11. čer 2012

Robert Crais - Pravidlo 2 minut, a sehnala jsem Zlodějku knih. tak jsme zvědavá

monfat9
12. čer 2012

Jedz, modli sa miluj...ale som ešte len začala...oplatí sa?

domika007
12. čer 2012

ja uz netrpezlivo ocakavam noveho Dana! vychadza 9.jula 😉
teraz nemam rozcitane nic, ale za dva dni som predtym zhltla tieto dve knizky, urcite odporucam 😉
**Joy Fieldingová :Bábika**
** Cody McFadyen : Muž z temnôt**

ustarana
13. čer 2012

Ahoj, veľmi ráda sledujem vašu diskusiu. Som knihomoľ a tu som našla fakt skvelé typy na knižky. Momentálne Zháňam knížku od Zuckoff Mitchell - Naia se smí narodit. Našla som ju len v jednom e-kníhkupectve a keď som ju chcela objednať, tak mi to napísalo, že je nedostupná ☹ 😠 . Bola som aj v malých kamenných obchodoch a vraj také knihy majú len na objednávky a objednať sa nedá. Nemáte niekto typ, kde by sa dala napríklad stiahnuť?

susanne21
27. čer 2012

@domika007 Dominik Dán Kožené srdce vychádza 9. 7. 2012. Akurát teraz mi prišla upútavka na email 🙂

susanne21
27. čer 2012

tiež zaujímavá kniha je Mlčanie od Diane Chamberlainovej

ela2710
27. čer 2012

Ahojte, ja som práve dočítala Hlbšie ako mŕtvi - ja taketo zanre bezne necitam, len ma zaujali recenzie na nu a bola som prekvapena, ako ma dostala, nevedela som sa od nej odtrhnut, tento tyzden mi maju prist knižky z Media klubu, tak sa uz neviem dockat 🙂

domika007
27. čer 2012

@susanne21 ano ano viem, uz ju netrpezlivo ocakavam! 😎

ellise
27. čer 2012

Roberto Saviano - Gomorra

titkovamiriam
27. čer 2012

artur golden-gigolo 😉

iris
1. črc 2012

@titkovamiriam tu si chci také přečíst, ale u nás v knihovně ji nemají 🙂
@susanne21 tu jsem četla - Mlčení, moc pěkná

titkovamiriam
1. črc 2012

@iris ja som teraz za dva dni pri vode precitala:
Súkromné hodiny života -Françoise Giroudová

zuzulienka1973
2. črc 2012

6000 kilometrov tuzby.

zuzulienka1973
2. črc 2012

Baby,dajte mi nejaky typ na citanie.Nieco zo sucastneho zivota,uplne obycajnych ludi.Nie milionarov,modeliek a pod.

petikd
4. črc 2012

@zuzulienka1973 napríklad z evitapresu,tam je veľa skutočných knižiek,alebo Zlodejka kníh,Medzi odtienmi sivej 😉

zuzulienka1973
5. črc 2012

@petikd Dakujem za tip popozeram sa po nich

ellise
13. črc 2012

akorát jsem dočetla Zlodějku knih.

domika007
13. črc 2012

novy dominik dán docitany, u mna velka spokojnost, ale to je vzdy 😉

berynka
13. črc 2012

Četl jste někdo Tajnou knihu od Obermannové? Já nedávno a číst se to docela dalo. A ani nejsem žádný ctitel Havla, tak mě to nepohoršovalo 😀 .
Hlavně bych s někým ráda probrala ty "jinotaje" 😉 ...