Jakou knížku právě čtete?

kukinka
2. kvě 2007

Mate rady knizky a taky za ne utracite majlant jako ja?Co prave ted ctete?

renda71
15. zář 2009

tak já právě dočetla Čachtickou paní od Jóža Ninánskyho a pustila se do Nebezpečné minulosti od Davida Morrella

binki
15. zář 2009

Rozhovory s T.G.M. od Čapka

hasleerka
15. zář 2009

čachtická bola super, to som velmi rýchlo prečítala ešte na strednej ... ja už asi dva týždne nič nečítam, bo nemám čo ... ale predtým som rýchlo prelúskala dve steelové o vojne

gucz
16. zář 2009

Dominik Dán Nehanebné neviniatko

mirka1308
16. zář 2009

No, ja som vždy mala knihy rada, ale teraz po dosť dlhej dobe som prepadla čítaniu 😀 😀
Keď čítam, tak nevnímam čas a vôbec nič!!proste som celý deň naložená v knihe a robím len to najnutnejšie - vyvenčiť psíka, navariť a najesť sa 😅 , vtedy ani neupratujem, kým nemám prečítanú celú knihu 😉
Čítam dosť rýchlo, tak ma to drží maximálne 2-3 dni, závisí od hrúbky knihy 😵
Pred dvomi dňami som prečítala knihu Pozlátka od Kelyovej-Vasilkovej, dnes som dočítala od Urbaníkovej Všetko alebo nič, zajtra by som chcela začať čítať od nej Stalo sa mi všetko. Okrem toho mám doma kúpenú knížku Secret a Feng-shui.
Momentálne mám obdobie čítanie, tak keď všetko prečítam, pôjdem do knižnice pre ďaľšie... 😀 😀 😀

melania85
25. zář 2009

Neviete, kde by som zohnala knižky od Nicolasa Sparksa - Nezabudnuteľná cesta a Zápistník jednej lásky???
Chcem to kúpiť sesterke na vianoce, ale vo všetkých kníhkupectvách sú tieto knihy vypredané.
Vopred ďakujem za rady :D

katrin21
25. zář 2009

Ja prave citam uz asi dva tyzdne po troske knihu Secret - Tajpomstvo.. odporucam.

macka01
25. zář 2009

no toto bude od veci,ale dam...Čítam že anketa-čo prave chcete?tak žhava že sa rozpíšem čo všetko by som chcela a potom prečítam ešte raz,je mi to jasne. 😀 😀 😀 ale keď som už teda tu tak si so synom čítame Detskú bibliu.Ja stránku,on stránku...

inkinka
25. zář 2009

macka 😀 , možno aj taká téma raz bude

macka01
25. zář 2009

no to by bolo rozsiahle vypisovanie 😀 😀 niečo ako snívajte s nami 🙂

janapavlik
25. zář 2009

Bílou masajku, dobře se to čte, doporučuju 🙂

ianitka
25. zář 2009

mirka1308 Ty si ako ja... niekedy som citala strasne moc - tych 7-8 do tyzdna, potom na VS som mala trocha pauzu,
niektoe knihy mam precitane aj 30 krat
teraz som sa nanovo prihlasila do kniznice, lenze ja ked dojdem domov, svet neexistuje, precitam dve knihy naraz za par dni vybavene a kym sa znova do kniznie dostanem tak ma abstak nastastie, to by som nic nespravila
😀 pocas najvacsich abstakov citam MK 😀

takze k teme co citam ? vsetko !

inkinka
9. lis 2009

chystám sa prečítať si knihu od Jeana Giono, "Muž, který sázel stromy"

tu je link na film:

http://video.google.com/videoplay?docid=3951088...

binki
9. lis 2009

dočetla jsem Namydlená šikmá plocha a je to pěkná kniha, ne veselá, ale vtipná a zajímavá

simlenka
17. lis 2009

Ctu od Ericha Segala Doktory - doporucuju uplne vsem,neznam nikoho,komu by se nelibila - je takova jina nez dnesni knizky z dr.prostredi,taky teda neni uplne soucasna,ale je fakt nadherna!

bobulle
19. lis 2009

Já čtu Baumana, Globalizace - důsledky pro člověka... jako čte se to příšerně a je to hrozný opruz, ale přečíst to musím bléééé 😝 😝 😀

dvojka
19. lis 2009

Tak zrovna čtu od Sophie Kinsella-Báječné nakupování se sestrou 😀 .

babula90
19. lis 2009

dvojka a dobré to je,??

dvojka
19. lis 2009

no jo,je to fakt sranda...Ještě je báječné nakupování před svatbou a bjn do kočárku....
Jen jsem to vzala od zadu a jako první četla právě to nakupování do kočárku a můžu říct,že překladatelka odvedla dobrou práci 😀

martimarti
19. lis 2009

Dvojka, Rebeccu já miluju, je to super relax...čtu jí tak 2-3x ročně pořád dokola, vždycky to vezmu od 1.dílu a jedu všech pět za sebou. Fakt doporučuju všem, komu se líbil Deník Bridget Jonesové, mě se tohle líbí ještě trochu víc 😉 🙂

mirka1308
19. lis 2009

Ja som dnes začala čítať knihu Tajomstvo sambhaly, začína dosť zaujímavo, tak som zvedavá či ma chytí za srdce 😉 Potom napíšem aké dojmy zanechala 😅

andu
19. lis 2009

Don Miguel Ruiz Čtyři dohody 😉 Už asi po 160té 🙂 😀

lesnamacicka
19. lis 2009

andu, jee Štyri dohody som čítala, chystám sa ešte raz. Super knižka. 🙂

babatko88
19. lis 2009

ahojte, ja som včera dočítala Moji priatelia, moje lásky od Marc Levy, -celkom dobré
predtým som zhlta Caffe Angeli od Nicky Pellegrinovej -pár strán nezáživných, ale inak skvelé
a predtým Návod na manželstvo od Gustáva Murína -treba sa aj trochu zasmiať 😀
a teraz čítam Môj sused je božský! od Meg Cabottovej... je to písané formou mailov, vôbec ma to nebaví... 😖

lesnamacicka
19. lis 2009

inak, práve sa chystám začať čítať knihu od Paula Dohertyho - Pred tvárou Amonovou. Tak ešte vôbec netuším, aké to bude, bol to náhodný tip v knižnici 😕

a ešte, niektoré knihy môžem čítať aj x-krát a neomrzia ma, medzi také patria:
Betty MacDonaldová - Vajce a ja
Ja to zvládnem (v knižnici ju mám v češtine a tam sa volá Morová rána)
Roberts - Hoblit
Hoblita som dostala k narodeninám, lebo som fanúšička Tolkiena, a Hoblit je paródia na Hobita, a je naozaj super, tak dobre som sa dlho nenasmiala 😀 Je to jednoducho dávka dobrej nálady 😀

dvojka
20. lis 2009

Martimarti-a ta bohyně domácnosti a dokážete udržet tajemství to na sebe nějak taky navazuje?To jsou úplně první díly? 😅 😕

martimarti
20. lis 2009

Dvojka: to jsou úplně jiné příběhy, opět hlavní hrdinkou mladá žena...obě se mi také líbily, styl stejný jako u Rebeccy, oddychovky😉 Koukala jsem, že obě knihy prodávají v Levných knihách v paperbacku za nějakých 59 Kč 😉

martimarti
20. lis 2009

Jinak jsem nedávno viděla film Báječný svět shopholiků podle knihy...a těžké zklamání 😒 Nedoporučuju, akorát si pokazíš dojem z knihy. Amíci se knihu samozřejně přizpůsobili sobě, už se neodehrává v Londýně, ale v NY, z modrého šátku od Dennyho a George udělali hnusnej zelenej šál, postavy nesympatický, děj někde jinde, prostě paskvil 😒
Takže pro milovníky knížek o Rebecce - nekoukat 😉

jabber
20. lis 2009

Já čtu povídky od Guy de Maupassanta Matka zrůd 🙂 😎

kaci1
20. lis 2009

Od Larssona Milenium 1,2. Těšim se na 3 díl, který vychází až v březnu.
Jinak jsem se konečně přihlásila do knihovny, protože ty ceny za knížky jsou mazec.-(

Teď jsem si půjčila Madame de Pompadour, Toulky českou minulostí a nááádhernou knihu o zahradě "Praktická zahrada" (zakládáme zahradu a tolik nás ta kniha uchvátila, že si jí koupíme).

Jinak nejvíc miluju historické romány a historii vůbec.