Jakou knížku právě čtete?

kukinka
2. kvě 2007

Mate rady knizky a taky za ne utracite majlant jako ja?Co prave ted ctete?

kulenka
22. led 2012

@parvitas Jsem zatím asi na stránce 20, takže nemůžu hodnotit 😉
A my máme v užším výběru mmj. Emmu a Ellu 😵

ellise
22. led 2012

noah Gordon - Šaman, četla jsem od něj Ranhojiče, ten se mi líbil víc. Viděla jsem Lovce hlav podle Nesba, film se mi líbil, ale tipla bych že kniha bude ještě lepší.

kulenka
2. únor 2012

Kathryn Stockettová - Černobílý svět a zatím se mi to moc líbí 🙂

ivett1
4. únor 2012

Dočítala som od Freda Vargasa -Muž s modrými kruhmi...celkom dobré čítanie...taká oddychovka s miernym napätím🙂

ivett1
4. únor 2012

Teraz čítam od Sidney Sheldon - Majstrovská hra....a myslím, že ju aj dnes dočítam, lebo je super a nemôžem sa od nej "odtrhnúť"...

gumimaci
4. únor 2012

john irving- svet podla Garpa. A "chytil" nas doma Dominik Dan 🙂

berynka
9. únor 2012

já mám za sebou dalšího Dava Barryho 😉 ... Dave Barry si na to musí sednout 😀 . A taky moc hezky napsanou knihu, co se čte jedním dechem, Útěk z Berlína s židovskou hvězdou v kapse.
Těšim na se Pokoj od Emmy Donoghue 😵

ellise
9. únor 2012

Martina Cole - Maniak. fakt drsný až nechutný

jarunka111
9. únor 2012

Ivo Toman - Debordelizace hlavy - Zprimitivnite k úspechu

kulenka
13. únor 2012

Četl jste někdo Chuť jablečných jadýrek od Katharina Hagena? 😕

ellise
24. únor 2012

Jo Nesbo - Pentagram

ianitka
25. únor 2012

@ellise
ja tiez 🙂

ellise
28. únor 2012

@ianitka já už jsem dočetla 😉

ianitka
28. únor 2012

@ellise ja tiez 🙂 dnes rano... 😀

ellise
29. únor 2012

@ianitka , podle mně je lepší než Nemesis

ianitka
29. únor 2012

@ellise
toto bola prva od Nesba, ktoru som citala - aj ked v cestine 🙂 , ale isto este nejake precitam, mas tip?

ellise
29. únor 2012

@ianitka ještě napsal Lovci hlav, a potom zkus Hans Kepler _ Hypnotizér

ianitka
29. únor 2012

@ellise
Hypnotizera mam precitaneho 😉
este zo "severskych" bola celkom zaujimava Ladova princezna od Camilly Lackberg

zabka88
2. bře 2012

baby poraďte, potrebujem si prečítať niečo čo ma psychicky nakopne... cítim sa psychicky vyčerpaná aj keď de facto neni z čoho, detičky ešte nemám a nedarí sa nám akosi ich mať (zatiaľ), nejako som zle psychicky nastavená, veľa vecí beriem skôr negatívne ako pozitívne a to sa na mna zarytú optimistku vôbec nepodobá ☹ už som z toho smutná, nemám energie do ničoho..

medvik
2. bře 2012

Hypnotizér i Debordelizace hlavy existují jako e-knihy zdarma. 😉

ianitka
2. bře 2012

@zabka88
nieco ligth optimisticke na zabitie casu? alebo nieco, co " Ta zasiahne"?

zabka88
2. bře 2012

@medvik prosím ťa kde to nájdem?

zabka88
2. bře 2012

@ianitka niečo čo mi vstúpi domysle a svedomia a začnem sa viac tešiť zo života, verím že aj prichádzajaúca jar urobí svoje ale v minulosti mi vždy dobrá kniha pomohla.. som akosi duševne unavená až prázdna prídem domov a jediné čo zvládnem je urobiť večeru a zasadnem k nablblým serialom pri ktorých prudko klesá IQ .. mám doma super knihy zo žánru ktorý milujem ale chýba mi energia a chuť ich otvoriť.. ja neviem, mávate takéto stavy?

ianitka
3. bře 2012

@zabka88
nic take mi nenapada - ja okrem "krvavych detektivok" milujem Segala

kulenka
3. bře 2012

@zabka88 A co myslíš tím psychicky nakopne? 😉 Něco na zasmání? Na zamyšlení?

ellise
3. bře 2012

@zabka88 jestli se chceš smát, tak Patrick Ryan - Jak jsem vyhrál válku, jestli chceš něco nenáročného, pohodového James Herriot - Zvěrolékař..( cokoliv o něm), ale zkus Noah Gordon - Ranhojič, o překonávání překážek, o tom že nic není zadarmo ale stojí si jít za svým. navíc je tam dostatek dobrodružství, přiměřeně napětí, něco málo lásky.

kulenka
3. bře 2012

Patricka Ryana neznám ... ale Herriota a Ranhojiče od Gordona můžu taky doporučit 🙂 @ellise díky, na některé knížky jsem už mámel zapomněla a byla by to škoda 😉

ellise
3. bře 2012

@kulenka četla si Malevil?

kulenka
3. bře 2012

@ellise Vůbec nic mi to neříká ... to je taky od Gordona? Ranhojiče jsem měla půjčeného od kamarádky, ale jinak nic ...

ellise
3. bře 2012

@zabka88, ještě mně napadlo
Ilona Borská - Doktorka z domu Trubačů napsáno dle skutečných událostí o české doktorrce která si otevřela ve 20. letech minulého století ordinaci v Afganistánu.

Marcel Pagnol - Jak voní tymián
František Kožík - Pod maskou smích