Jakou knížku právě čtete?

kukinka
2. kvě 2007

Mate rady knizky a taky za ne utracite majlant jako ja?Co prave ted ctete?

mikejlamm
2. kvě 2007

Knížky ráda nemám - čtu raději časopisy a poslední 2roky jen časopisy o bydlení. Kupuju je jak vzteklá a stojí to majlant. Právě stavíme,tak proto jen o bydlení. Hledám tam inspiraci 😉

kristi
2. kvě 2007

Na knížky nějak není čas, což mě mrzí,ale z prstu si ho nevycucám..

paska
2. kvě 2007

😀

kukinka
autor
2. kvě 2007

PASKA nejaky problemek? 😎

nathalie111
2. kvě 2007

akurat tak casopis Mama a ja si pri malej stiham precitat... 😉

elliana
2. kvě 2007

vsetko, hlavne ze to ma aky taky dej, beletria, lit. faktu, casopisy, noviny, inet, milujem citanie

gedren
2. kvě 2007

Ja jsem si rekla, ze nebudu kupovat knizky, dokud neprectu vsechny, co mam doma, a snazim se to dodrzovat 🙂 Ale ted s mimcem da praci precist i jenom ty, co davam a dostavam k vanocum 🙂

Casopisy nectu vubec, to se da vsechno najit na webu - o bydleni zvlast 🙂 Kdyz potrebuju neco konkretniho vedet, je lepsi si procist par diskusi, pripadne i zalozit, clanky v casopisech muzou vzdycky bejt nekym podplaceny a tedy neobjektivni.

len
2. kvě 2007

Hm, já zdědila po babičce tisíce knih 😀 Ale jinak čtu všecko, co mi pod ruku přijde - pro příklad teď louskám dvacetidílný námořní historický román Patricka O´Briana (v angličtině), do toho jednu fantazy od Pratchetta, no a při úklidu mi padla do ruky detektivka od Agáty Christie a moje zamilovaná, snad miloónkrát přečtená, To snad nemyslíte vážně? od Feynmana, takže tak 😀

kristi
2. kvě 2007

jediny,co jsem cetla asi 20x je Vejce a já od Betty McDonaldové... 😉

len
2. kvě 2007

Hm, tak já toho Feynmana, Čapkovy povídky z první a druhé kapsy, McDonaldovou pochopitelně taky... Ach jo, na světě je tolik krásných knih a já se stejně pořád vracím k tomu samýmu 😀

myschka
2. kvě 2007

já čtu hrozně moc ale poslední dobou mám problém narazit na něco pěkného. Bohužel Dan Brown teď nic nenapsal a všechny jeho dosavadní knížky jsem už četla pak mam ráda detektivky od Karin Slaughter ale to jsou fakt krváky a naposledy se mi líbila vzpoura oceánů od Schatzinga.

myschka
2. kvě 2007

No jasně Betty je skvělá! tu čtu v depresy.

lapinka
2. kvě 2007

Svobodnej národ od Pratchetta,Deník postarší prvorodičky od Newmanové,Jako řeka jež plyne od Coelho, Co jsem to proboha udělal od Fulghuma a Na východ od ráje od Steinbecka....mám fakt hodné dítě 😀

andik
2. kvě 2007

Tak já čtu docela často a moc ráda.Malej hodně spí 😀 tak je na čtení času dost.Momentálně louskám knihu Bílá Čarodějka,pravdivý příběh od Ilony Marii Hilligesové (moc fajn) a dnes jsem si koupila Dítě z džungle od Sabine Kueglerové.Taky skutečný příběh,tak už se na ni těším 😉

len,tak to tě obdivuji,tolik dílů 😀 a ještě v angličtině,super!

Vejce a já jsem četla taky,pohodové čteníčko 😉

olinel
2. kvě 2007

Kristi:Kniha Vejce a já sa aj mne velmi páči a čítala si aj Mary a ja?

romana27
2. kvě 2007

ahojky, já za knížky majlant neutrácím, když tak si koupím jen ty, který nemají u nás v knihovně nebo ty, který prostě chci mít pořád a nemuset se bát, že je musím vrátit.
Čtu hlavně takový ty romantický blbůstky 🙂, mám ráda knížky, které vycházejí z nějaké skutečné události nebo tak. I když tady místní knihovna je na to docela chudá, ale něco se najít dá...

A poslední dobou se mi hodně líbí historicko-romantické knížky od Jean Plaidy, protože tam jsou skutečné historické osobnosti a to já ráda.

Jinak samozřejmě pořád hltám info o těhotenství a péči o dítě, jako asi většina 🙂

alcatko.j
2. kvě 2007

Boze, kdeze ty proctene vecery jsou 😵 😵 😵 🙄 Ted si procitam ockovaci prukaz nasi Nelky a dubnovou mamu a ja 😕 Na nic jinak neni cas i ten casak je uz tyden otevren na te same strance 😔

Ale driv jsem cetla porad a moc. 😵 Za knizky jsem utracela strasne moc penez.
A co ctu? Joy Fieldingovou, Sidneyho Sheldona, Zdenu Frýbovou.Od techto autoru ctu jednu knizku klidne i nekolikrat 😵

ilci
2. kvě 2007

tak ja se snazim casopisy o bydleni pujcovat v knihovne, ale nekdy proste neodolam 😀
jinak se v nakupovani knih musim brzdit, neni to uz kam davat
ctu Christie, Vankovou, Frybovou a posledni dobou jsem se zacetla do Davisove - ted to bylo Posledni dejstvi v Palmyre

alcatko.j
2. kvě 2007

vejce a ja jsem cetla taky 🙂

romana27
2. kvě 2007

Betty umí prima psát i Co život dal a vzal je super. Dá se otevřít kdekoliv a kdykoliv a číst po xté 🙂

ramzesa
2. kvě 2007

Ja som vzdy velmi rada citala, ale posledne min. tri roky citam len casopisy, hlavne Mama a ja, a skriptá 😀 . No a clanky na nete. Posledne, co som vo velkom citala boli knizky od Jeana Jacqa (neni som si ista ci som to spravne napisala) s egyptskou tematikou. Ale asi najviac sa mi do pamäte vryla knizka Pribeh ozajstneho cloveka, zial autora si nepamätam, ale myslim, ze moja mamka ju ma doma. No a detektivky od Agathy Christie. 🙂 Uz sa tesim, ked budem na dochodku a budem moct citat, citat a citat... 😉 len ci este budem vidiet ☹ 😅

andik
2. kvě 2007

Vejce a já snad četla každá 😀 😀 😀

oliverka
2. kvě 2007

Jeeej, super, ze sa mozeme podelit o nazory na knizky. Teraz mam rozcitany Istanbul od Orhana Pamuka. Vyzera to fajn knizka, aj recenzie som citala vyborne, ale akosi sa mi nedari sustredit sa nanu... Inak, za najlepsie knizky, ktore som kedy citala, povazujem: Parfum od Suskinda (uzasna kniha, ktoru zboznujem cca 18 rokov), Dom duchov a Paula od Isabely Allende a najnovsie sa do mojho top rebricka dostali Dejiny lasky od Americanky Nicol Kraussovej. No a okrem toho mam rada biografie a autobiografie, a to aj o ludoch, o existencii ktorych som vobec ani netusila 🙂
Ak mate aj vy dobry tip, podelte sa!

hanulee
2. kvě 2007

Ahojte, taky si rada prectu knizky, ktere vychazi ze skutecnych udalosti. Prave ted ctu na doporuceni jedne kamosky Bilou masajku od Corinne Hofmann a je to super! Po knizce Dite z dzungle od od Sabine Kueglerove jsem taky dlouho posilhavala, ale zatim zvitezila Bila masajka.

Andik, az prectes Dite z dzungle, dej vedet, jake to je, jestli stoji za to si to koupit. 😉

ilci
2. kvě 2007

Ty dobre knihy jsou vetsinou v knihovne rozebrane 😀
Me se jeste libila Mesto jako Alice, Dum duchu je taky moje oblibena, pak jeste muzu M.H.Clarkovou

macanet
2. kvě 2007

Tak já zatím čtu, i když knížky vystřídala četba Betynky, Maminky, Family star, atd... Celý měsíc nic a ke konci měsíce udělám trafikářce radost. Jinak jedinou knížku, kterou jsem teď četla byla Bílá Masajka viz. Hanulee a to všechny tři díly, byla moc hezká.Pak jsem zkoukla film a ten se nedá s knížkama srovnat, natočili to tak nějak jednodušeji ☹ Jinak jsem přečetla jedním dechem Porodní příběhy, taky dobrá knížka 😉

kath
2. kvě 2007

Ahoj, taky ráda čtu, akorát na to nemám teď moc času. Studuji a při tom pracuji, takže na oblíbené knihy mám čas pouze večer před spaním. Oblíbená autorka je Jane Austenová - dočetla jsem Pýchu a předsudek jedním dechem, mám ji po babičce. Viděla jsem i zfilmovaná její díla - např. právě Pýchu a předsudek (super stejně jako kniha), Rozum a cit, Emma. Teď mám rozečtenou knihu od Joosteina Gaardera Dívka s pomeranči. Četla jsem od něho Sofiin svět, ale nedočetla jsem to. Z časopisů ráda čtu, no teda spíš projíždím očima, Katku a Ženu a život.

andik
2. kvě 2007

hanule,Bílou masajku jsem nečetla,ale je i film,tak jsem si říkala,že mrknu radši na filmeček 😉 Knihu si taky hodně chválí.Určitě dám vědět,jak se mi líbila ta kniha Dítě z džungle. 😉

macanet,Poporodní příběhy bych si taky chtěla koupit,jak se Ti to líbilo?

macanet
2. kvě 2007

andik porodní příběhy moc hezká knížka, byla jsem spokojená, na konci knížky jsou i vysvětlivky, co je např.Hamilton, a různý pojmy 😉 Příběhy jsou od nás i z ciziny a různý porody alternativní, domácí, porod do vody a srovnávání porodů, prostě jsem ráda, že jsem si ji koupila, rozhodně to není přibarvený a každá ženská, co tam ten porod popisuje je tam většinou vyfocená i s dětma.

lenkabu
2. kvě 2007

Čtení miluju, knížky nekupuju, chodim do knihovny. Nejradši mám biografie nebo pravdivý příběhy. Moc se mi líbila Princezna Sultána a její dcery ..o člence královské rodiny v Saúdské Arábii nebo Devět částí touhy, Závoj a džíny..jako oddychovku beru Barbaru Wood a Stephena Kinga(doporučuju Svědectví). A miluju thrillery z lékařského prostředí, takže Cook, Goldberg, Denker...Měla jsem ráda i povinnou četbu 🙂 Hemingwaye (teda Stařec a moře nee..), Remarqua mám moc ráda, nejvíc Nebe nezná vyvolených...