Jakou knížku právě čtete?

kukinka
2. kvě 2007

Mate rady knizky a taky za ne utracite majlant jako ja?Co prave ted ctete?

julia225
30. bře 2008

dr.ross campbell ako milovat svoje dieta....super vec...citam furt dookola a este 90dnova dieta...to tiez kazdy den 😀

kisska
30. bře 2008

julia - citala som na tohto uja dobre referencie, chystam sa na "Proc jsou stastne deti stastne" nevies aka je?

kisska
30. bře 2008

Prave som si od 14 rocnej susedy pozicala HP 7, tak nemozem citat vase prispevky 😀 😀 😀
Inak v poslednej dobe som citala dobre veci od Zdeny Frybovej - Den ako stvoreny pre vaznu znamost a Z neznamej priciny... a kedysi som od nej zhltla Robin-a, vrelo odporucam, vyborne vecicky. A ako oddychovku Ctihodnu zenu. Ale to som citala, ked som bola PN pred porodom, teraz asi nehrozi... aj HP asi vratim az ked moj syn bude mat 14rokov 😒

martinadt
31. bře 2008

etuška a moni zistila som vám to s tým harrym potterom 😅 😀
tak je to pravda, ale nebolo to povedané priamo že to tak bolo ale že to bolo tak 😀 a že aj meno mal som si ho nezapamätala nejako na G tuším 😀

moni ako si to potom čítala ked o tom nevieš 😠 😠 😀 😀

neeve
31. bře 2008

Erich Segal - Doktoři

pepino1
12. dub 2008

ahojte - Erich Segal - Lekari je vyborna kniha citala som ju ked som bola este na strednej skole. A co si myslite o Catch 22 - Joseph Heller? Oplati sa citat?

andy.a
12. dub 2008

pepino,áno,aj J.Heller je dobrý 😝
Lekári-super-čítala som ich opakovane minimálne 10 x 😝 😅

Frýbová-Robin,Robin II,Malinkatý kretén,Z neznámých duvodu,Pripravte operačnú sálu..super knihy 😵 😵 😵 tie novšie už sa mi tak nepáčili 😉

a už vyšla aj tá spomínaná Nataša od Keleovej-Vasilkovej 😝

mausi
12. dub 2008

Ja nadhernou knizku "Jit krast kone" od norskeho spisovatele Pera Pettersona. 😉

tinusi
12. dub 2008

Hlava 22 od Hellera je super - pri ziadnej knihe som sa tak nenasmiala - az mi slzy tiekli...
Teraz citam Dr.Zivago - B.Pasternak - ale to je narocnejsie citanie...
A osobne odporucam Schienkiewicza - Quo vadis.

etuska
12. dub 2008

...ja docitavam "Jedy" od Denisy Fulmekovej-fajn oddychove citanie 😉

lu777
12. dub 2008

"how to stop worrying and start living" od D. Carnegieho.. taková typická americká knížka (styl deset tipů které změní váš život během pěti dní 😀 ) ale je tam hodně věcí, které se fakt hodí

skuli
12. dub 2008

Já teď čtu cestopisně-biografický fejeton herečky Jany Paulové Jak běžet do kopce.Jsou to její poznatky a zážitky z cest,které sama podnikla.

oskarka
13. dub 2008

právě jsem ponořena do další knihy od Iana McEwana, a to Sobota.

aniska
15. dub 2008

ja momenrtalne- koncept kontinua

etuska
15. dub 2008

Aniska-o tejto knihe pisalo vela bab...Je taka dobra? 😉

aniska
16. dub 2008

ahoj etuska, noo ... je hodne drsna. pani tam popisuje co zazila medzi indianmi v pralese- vsimla si, ze su nejak podozrivo "stastni", sledovala ako ziju, a zistla ze to suvisi s tym, ako sa spravaju k detom. Este som ju nedocitala, chyba mi tu nejaka rada ako to aplikovat na nase podmienky, ked vacsina ludizije v izolacii(tam ziju v kmeni, spolu robia vela cinnosti, o babo sa staraju bratia sestry- ja som na mimco sama/ obcasne navstevy kamosiek ked pridu pohraju sa pochvalia odidu neratam). Neviem ci je az taka dobra, chcelo by to aj nejaku radu, co teda mame robit my, moderni ludia, lebo takto je to fest depresivne. v kazdom pripade je to iny nazor, a to sa hodi

ukana
16. dub 2008

andy.a, frybova je aj moja srdcovka 🙂

este sa mi od nej pacila aj Noc ako stvorena pro vrazdu 😉

Mam rada aj Hitchcocka, jeho strasidelne poviedky : Moje oblubene strasidla, ale to citam len cez den 😀 , v noci sa bojim 😔

poninka
21. dub 2008

já teď nejvíce čtu diskuse na koníkovi 😀 😀 😀 😀

deina
21. dub 2008

Akurat citam Pokanie od Ian McIwana. Veeelmi zaujimave. 🙂

A HP som precitala vsetky casti. To s tym Dumbledorom je pravda, ale JKR to potvrdila v rozhovore, nie priamo v knizke, tam su len take naznaky. 😉

poninka
21. dub 2008

taky čtu mcbeina detektivky, ty mě fakt baví 🙂

etuska
10. kvě 2008

Citali ste niektora knihu pre rodicov"Maly tyran"??? 🙂 -hmm,ja si ju asi zaobstaram,lebo dcerka ma tendenciu s nim stat 😀

achalteke
10. kvě 2008

ahoj, já zrovna Modřínová duše od P. Brzákové, kámošky diplomku a pravidelně Instinkt a Jezdectví 😉

etuska
10. kvě 2008

o com je ta prva kniha???-dufam,ze nie o tyrani 😒

elise
10. kvě 2008

my práve s malým čítame knižočku ovečka beluška 😀 😀 a stále dookola 😀 😵 🙄

etuska
10. kvě 2008

Elise-my zase "Sova Agata" 😀 😀 😀 -dcerka ju uz vie skoro naspamat

achalteke
10. kvě 2008

etuska myslíš tu Modřínovou duši?....to je cestopis ze Sibiře 😉

elise
10. kvě 2008

etuska tak to máme dopredu určené ešte raz bábetkovské knižočky potom rozprávky a znova základná škola za pár rokov 😖 😀 😀

etuska
10. kvě 2008

Achalteke 🙂 -zaujimava????-lebo ja cestopisy tiez rada,len akosi nestiham ☹
Elise-no medzitym treba aj nieco dospelacke,aby sme nerozpravali iba v zdrobnelinach 🙂

etuska
10. kvě 2008

citate aj knihy "pre rodicov" o výchove a pod.???-ktore sa Vam osvedcili?

achalteke
10. kvě 2008

etuska Modřínová duše je super je to dost "syrově" napsaný a strašně dobře se to čte - fakt doporučuju!...navíc já jsem na Sibiř a severské státy vysloveně zatížená 😉