Jakou knížku právě čtete?

kukinka
2. kvě 2007

Mate rady knizky a taky za ne utracite majlant jako ja?Co prave ted ctete?

adelaida33
27. zář 2011

Teraz som dočítala: Robin Cook - Intervencia. A idem sa pustiť do - Invázia z Galaxie, tiež od neho.

petruska77
2. říj 2011

ja teraz citam knizku Kacir od S.J Parrisovej

mart.s.
15. říj 2011

včera jsem dočetla -Lars Kepler- Paganiniho smlouva

liz_lemon
15. říj 2011

ja som za poslednu dobu precitala Vezmi ma na mesiac od Alyson Noel, cakala som teda viac, hlavne ked som si precitala tolko pozitivnych reakcii na tuto knihu, a to iste aj pri knihe Problem na kazde riesenie od Kerstin Gierovej, ale obe su to oddychovky, ktore clovek precita za den, ale v podstate ani nevie o com boli

petruska77
18. říj 2011

@liz_lemon tie dve knihy som citala v lete a mala som z nich rovnaky pocit... sice oddychove knihy, ale aj tak som od nich cakala trochu viac...

mart.s.
21. říj 2011

Ahoj, přečetla jsem Jo Nesbo - Pentagram. A doporučuji. Docela dobrá detektivka 🙂

dvojka
21. říj 2011

Dočetla jsem knížku Nádherně tlustá čili Buchty nejsou řešení - Lancasterová Jen 😀 😀 😀 😀

kulenka
22. říj 2011

@dvojka Narazila jsem na ni náhodou, ale je bezvadná 😀

kulenka
5. lis 2011

Milovníci Pratchetta - už jste asi zjistili, že vyšla další Zeměplocha, co? 🙂

bubelko
5. lis 2011

ken follett: Piliere zeme 🙂 nevyhoda: vela, prevela stran 😀 ale dobre citatelne, super pribeh, takze sa to mnozstvo papiera rychlo mina 😉

kulenka
13. lis 2011

Ian Rankin, Stížnosti - ale nějak se do toho nemůžu začíst, Malcolm Fox je po Johnu Rebusovi nějak moc kladný hrdina 😅 😀

titkovamiriam
13. lis 2011

po rokoch-robinson crusoe 😉

ivett1
14. lis 2011

No, horko- ťažko som dočítala Frýbovú-Neděle jako stvořená pro vraždu...a teraz čítam takú oddychovku David Lodge-Svet je malý...(konečne sa aj trošku zasmejem...)

kulenka
14. lis 2011

@ivett1 Mně se Neděle ... docela líbila 😕 🙂 Ale lepší je Robin nebo Otcem a matkou proti své vůli 🙂

ivett1
14. lis 2011

@kulenka aj mne sa páčila...len to bolo dosť dlhé.... Frýbová je moja obľúbená autorka...len akosi už nemám toľko času na čítanie... 😉 ...preto to "horko-ťažko"...obsah bol dobrý...ako vždy🙂

kulenka
14. lis 2011

@ivett1 Jasně, nedošlo mi, že se dvěma dětma je to s časem krapet horší 😅 😉

sylvia11
14. lis 2011

Nečtu, právě jsem dočetla🙂 Triologii - Muži, kteří nenávidí ženy; Dívka, která si hrála s ohněm; Dívka, která kopla do vosího hnízka. Skvělé počtení. Jsou natočené i filmy, ale ty mě velmi zklamaly! Teď to ale amíci s němci natočili znovu a vypadá to mnohem líp. 12. ledna 2012 je u nás premiéra prvního dílu.

berynka
14. lis 2011

Dočítám Robina Cooka - Slepota 😉

mart.s.
15. lis 2011

Včera jsem dočetla Mlhy Olandu- Johan Theorin

liz_lemon
15. lis 2011

@sylvia11 ja som z toho videla len prvy film, a bolo to hrozne, myslim ako desive, nechapem, ze toto sa moze pacit zenam, ved je to plne brutality, nasilia a bezpravia
mala som z toho traumu este dlho

parvitas
15. lis 2011

Ken Follett - Piliere zeme... nieco uuuchvatne. sice je hrubocizna, takze niekoho to mozno odradi, ale ja mam taketo rozsiahle knihy rada 🙂 a tato je jedinecna. je tam vsetko - je o historii, o stavbe katedral, o obycajnych ludoch, ale aj o duchovenstve a o panoch... este som len na zaciatku, ale nechce ma to pustit. kazdopadne odporucam.

parvitas
15. lis 2011

@sylvia11 mne sa to praveze pacilo, ako to bolo natocene.. typicky seversky. akurat Mikael bol bez charizmy, ale americky "Bond" to napravi 😉
ale aj suhlasim s @liz_lemon, ze vsetky knihy aj filmy boli brutalne. tiez som sa z nich dlhsie spamatavala... ☹

ukana
16. lis 2011

@kulenka ,@ivett1 ja Frýbovú milujem, už mám Robina novú knihu, lebo tá predchádzajuca bola už šalátové vydanie 🙂 ..a Robin 2 je tiež super, asi najlepší 😉

teraz čítam A. Christie a jej staré detektívky.. 😉

kulenka
16. lis 2011

@ukana Dvojka Robin už není úplně to ono 😅 A jestli se chceš fakt zasmát, tak doproučuju to Otcem a matkou proti své vůli 😀
Já jsem teď vytáhla po dlouhé době zase P. D. Jamesovou, takže trávím večery s Adamem Dalglishem 😀

@liz_lemon @sylvia11 Četla jsem celé Millenium, viděla jsem i dva filmy a mně se to líbilo, i když mám pocit, že to bylo místy dost překombinované, jak se autor snažil uplatnit všechny nápady a témata. Na americkou verzi filmu se ani netěším, tohle mi sedlo víc.
Brutální na tom není ani téma, ale spíš to, že se takové věci opravdu dějí, Larsson se tímto tématem jako novinář skutečně zabýval.

@mart.s. Jaké to je? Četla jsem na to poměrně kladnou recenzi, takže uvažuju, že bych si to koupila ...

mart.s.
17. lis 2011

@kulenka mně se to líbilo. Pěkně se to čte. Řekla bych , že se mi to četlo i líp než Nesbo. Takže doporučuji. Pokud máš ráda detektivky, tak ti ale doporučím ještě jednu. Právě ji mám rozečtenou - a zatím se mi zdá skvělá. tak doufám, že bude tak dobrá až do konce 😉 .Jmenuje se Číňan a napsal ji Henning Mankell.

kulenka
17. lis 2011

@mart.s. Nečetla jsem ani Nesbo 😅 Ale jak na knížky od Nesbo, tak na Číňana jsem koukala ... u nás se dává hodně knížek k vánocům, takže už mlsně obcházím knihkupectví a přemýšlím co bych tak komu 😀 Takže díky za tip 😉
Ještě jsem koukala na Paganiniho smlouvu, ale tam váhám ... Hypnotizéra jsem četla těsně po Larssonovi, takže jsem měla tendence srovnávat a nevyšlo mi to až tak skvělé 😅

elzu
17. lis 2011

@binki Malý princ, Pravidla moštárny, Souostroví GULAG, Spalovač mtrvol, 11 minut

irasek
17. lis 2011

dočetla jsem Rittu Hayworthovou od S. Kinga a byla jsem nadšená. Od Kinga jsem toto nečekala 😀 Je podle toho natočený film Vykoupení z věznice Shawshank a ten je taky moc pěkný.

zuzkalenka
17. lis 2011

ja som akurát začala čítať Vášnivá milenka a napísala to Tracy Anne Warrenová je super 😉

mart.s.
17. lis 2011

@kulenka já jsem taky četla Hypnotizéra a- není to špatné, le podle mě nic moc. Ale je pravda, že jsem ho četla taky hned po Larssonovi.Ta Paganiniho smlouva mi přišla lepší.
Ale - teď mě fakt nadchnul ten Číňan 🙂 .Až ho dočtu, tak napíšu. Zatím jsem od včerejška přečetla asi 150 stránek a nemůžu se od toho odtrhnout. Fakt se mi to čte moc dobře. Vydalo to nakladatelství Host.Myslím, že na jejich stránkách je i ukázka, tak se tam mrkni. četla jsem, že ho srovnávají s Larssonem. Někdo tvrdí, že je to lepší , někdo ne. Určitě je to ale podobně čtivé. Aspoň pro mě - a zatím 🙂