Jakou knížku právě čtete?

kukinka
2. kvě 2007

Mate rady knizky a taky za ne utracite majlant jako ja?Co prave ted ctete?

kladno
30. čer 2010

@martimarti Jo,jo, Předčítač je i film, úžasný.

sjuzi
30. čer 2010

Dominik Dán - Mucholapka... zatiaľ sa neviem odtrhnúť... 😉

domika007
30. čer 2010

@sjuzi ani sa ti necudujem, ja to mam tak pri vsetkych "danovkach" 😀 😝

parvitas
1. črc 2010

Meno vetra (Patrick Rothfuss)
Urobíme všetko, čo sa dá (Eva Borušovičová)

janka_a
7. črc 2010

Jana Benková- Lekcia od princeznej..

uzasna kniha🙂 pripada mi taka "pubertiacka" ale plynie z nej uzasne poucenie..

ellise
8. črc 2010

tak jsem se překousala " Tymiánem" a teď Chevalier - Zvonokosy

petruska77
22. črc 2010

Ahojte,
ja som dnes docitala knihu Pustny kvet, ale mam z nej zmiesane dojmy... Pribeh zaujimavy ale zle napisany... Predtym som citala knihu Metro 2033 od D. Glukhovskeho... Je to ruske scifi o tom ako ludia zili v moskovskom metre po apokalypse na zemi... Bolo to moje prve scifi, takyto zaner vobec necitam, ale celkom ma to zaujalo...

Teraz som zalovila v kniznici a zacitala som sa do knihy Šaman od Noah Gordon, dufam ze bude taka dobra ako ma recenzie...

ivanka85
22. črc 2010

prave som si precitala knizku Guernseyska literarna a kolacova spolocnost, prijemne oddychove citranie

ivanka85
22. črc 2010

@petruska77 Saman je super🙂

petikd
22. črc 2010

Ahojte
Ja som tiež včera dočítala Púštny kvet,ja rada skutočné 😉 Teraz čítam od slovenskej autorky a chystám sa ešte na jeden skutočný a potom Chatrč 🙂

petikd
22. črc 2010

@alienka24 ten atlas vyzerá zaujímavo 😉

luppita
22. črc 2010

Aj ja sa pridam, na dovolenke som precitala 3 knizky od Urbanikovej ,, vsetko alebo nic, stalo sa mi vsetko a vsetko alebo nic pokracuje,, velmi prijemne citanie, take naozaj oddychove 🙂 jednu som zhltla za dva dni a to som sa stihala este aj venovat malemu aj vekemu 😀

petikd
22. črc 2010

@luppita no z evitinho kníhkupectva sú super knihy,práve teraz čítam jednu a predtým som čátala novú od evity a ešte jedna ma čaká 😉

luppita
22. črc 2010

ja sa uz tesim na tu novu, moja mamca ju teraz cita a potom mi ju posunie 🙂

seve_ranka
24. črc 2010

Ahojte, cital niekto Uhryznutie anjela?

ellise
2. srp 2010

tak na dovolené jsem byla " plodná" a přečetla jsem Haruki Murakami - Kafka na pobřeží ( malá depreska) a Stig Larsson - Dívka, která kopla do vosího hnízda - poslední část trilógie Milénium, stejně dobrá jako první část série.

petruska77
8. srp 2010

tak ja som prave docitala Dievca, ktore sa hralo s ohnom - 2.cast z trilogie Millennium a bolo to uchvatne citanie... Uz sa tesim na treti diel, ktory este nemam kupeny... Teraz som otvorila knihu od Clary Kramerovej - Klarina vojna, dufam ze to bude dobre...

michaela.neb
8. srp 2010

Paulo Coelho - Záhir, Alois Jirásek - Proti všetkým

myara
8. srp 2010

Eva Urbanikova - Svet mi je dlzny, Rafaele Germain - Gintonic a uhorka, Emire Khidayer - Arabsky svet ina planeta?

ellise
8. srp 2010

@petruska77, třetí díl je vynikající, knížka má 680 stránek a přečetla jsem ji za 3 dny!

zuzi82
8. srp 2010

Já teď čtu Ohněm a mečem
@petruska77 Klařinu válku jsem dočetla těsně před porodem a bylo to úchvatné. Doslova jsem to hltala a nedokázala se odtrhnout. Ještě, že Matěj v té době nepotřeboval mojí péči. 😀

petruska77
10. srp 2010

@ellise normalne odkladam kupu toho tretieho dielu, lebo takto sa mam stale naco tesit... skoda, ze uz Larsson nic nenapise, ta trilogia sa mu fakt podarila 🙂

@zuzi82 Klarina vojna je fakt vyborne citanie aj ked velmi smutne... citala si Zlodejku knih? Je to podobna tema, aj ked pribeh je o nemeckom dievcati...

petikd
10. srp 2010

@petruska77 ja som čítala Zlodejku kníh,veľmi sa mi páčila 😉
Teraz čítam Majstra šarkanov 🙂

petruska77
10. srp 2010

@petikd Majster sarkanov je vyborny, ale Hosseini uz svojich Tisic ziarivych slnk asi nema sancu prekonat 🙂 napriek tomu dufam, ze este nieco od neho vyjde, urcite to kupim 😉

petikd
10. srp 2010

@petruska77 ,presne ako píšeš,tisíc žiaryvých sln je lepšia 😉

janka_a
10. srp 2010

Kate Mortonová- Dom pri jazere...prva knizka nad 400stran ktoru som zacala pisat je pisana takym zvlastnym stylom ale zatial po 150stranach sa mi zda celkom zaujimava🙂
len mi svojim stylom hrozne pripomina tvorbu filmu titanic..

mirka907
10. srp 2010

Odviate vetrom,....uz som to citala ale je to moj najoblubenejsi pribeh zo vsetkych tak este raz 😉 .... a potom sa pustim do Scarlet a Rhetta Butlera. Rhetta som este necitala, tak som zvedava.

janka_a
10. srp 2010

@mirka907 stara dobra klasika🙂

mirka907
10. srp 2010

@janka_a vyborne napisana knizka, len ma prekvapilo, ze Scarlet aj Rhetta napisali ini spisovatelia. Pri citani Scarlet som vobec nemala pocit, ze to pisal niekto iny.