Jakou knížku právě čtete?

kukinka
2. kvě 2007

Mate rady knizky a taky za ne utracite majlant jako ja?Co prave ted ctete?

moni1412
2. únor 2008

ale uz si viem uplne do detailov predstavit ako sa robi pitva 😒

andy.a
2. únor 2008

áno,moni to je pravda..ja som od fachu a pritom v prvom tehu som ani Pohotovsť nemohla pozerať.. ☹

moni1412
2. únor 2008

andy to som rada, tak to bude fakt tym 😀

biccy
2. únor 2008

Necitate niektora knihu od Philipa Pullmana Temne hmoty?Ja sa na nu chystam,ked docitam HP 7. 😅 🙂

skrecok
2. únor 2008

Ja teraz citam Harryho Pottera 5, lebo este som nevidela film. Ked docitam, tak aj 6. a 7. 😅

biccy
2. únor 2008

Skrecok,ja som citala HP 5 a 6 a teraz citam 7.Kedze som pri pätke zistila,ze film je len "slaby odvar" knihy 😀 ,chystam sa potom si kupit aj 1-4. 🙂

skrecok
2. únor 2008

To by som nepovedala 😕 . Som zvedava aky je film, ked zozeniem film na DVD. Kniha je super 🙂 . Aspon, ze nie som sama dospela, ktora cita H.Pottera 😀 .

biccy
2. únor 2008

Ved aj ja som rada,ze nie som sama. 😅 Tu v mojom okoli vela dospelych Harryho necita. 😅

biccy
2. únor 2008

Potom napis,ako sa ti pacil film. 🙂 Mne sa pacil,len v knihe je toho ovela viac.Ale nemozu vsetko z knihy sfilmovat,lebo potom by bol film strasne dlhy. 🙂

sonisek
2. únor 2008

Já taky čtu Pottera 😀 Baví mě to, je to super...Film HP 5 jsem viděla asi 3x, ale knížku jsem četla před tím...kdybych jí nečetla, tak to vůbec nepochopím...To jsem zvědavá, jaký bude ten šestý díl 😀

sonisek
2. únor 2008

masinka, prečíst HP za 3 noci 😀 Ty jo, mne to bavi, ale za 3 noci bych to asi nedala...Ja dřív byla schopná za den či dva přečíst tak maximálne Lanczovou, na základce 😀

kachne23
2. únor 2008

DBC Pierre: Ludmilina lámaná angličtina. No a HP si čteme s přítelem nahlas, poslední díl (já ho teda četla už aj) máme připravenej, až dočte Sto roků samoty, což jsem mu dala za úkol, p. je o podle mě nejlepší kniha 🙂

skrecok
3. únor 2008

Biccy, ozvem sa ti ked si pozriem aj film HP 5. Ale najprv si precitam celu knihu, je dobre hruba... 😅

petraluk
3. únor 2008

Ahojky, přidávám se k příznivcům HP 😀 Normálně jsem ho vždycky měla za 3 dny přečtenýho, ale tentokrát to s tím prckem v postýlce nestíhám. Zatím jsem na 111 straně, za 3 dny nic moc 😒
Filmy nic moc, hlavně ten poslední díl Fénixův řád mě dost zklamal, knížka je daleko obsáhlejší. Vím, že do filmu se nevejde všechno, ale tady toho bylo tedy opravdu pozkromnu 😒

etuska
8. únor 2008

Ja som pred par dnami docitala Maxim.E.Matkin:"Muzske interriery"-odporúcam 🙂

monkula
8. únor 2008

petrulak, ja mám HP 5 doma, na dvd.ku, ešte som ho nevidela, ale inak tak isto málo bolo aj v trojke, ono, kniha je lepšia...

Ale najviac sa mi páčila asi 4 -Ohnivá čaša, aj film, aj kniha

melory
8. únor 2008

carlos castaneda - druhy kruh sily 😉

ao
8. únor 2008

holky, tak já zrovna dočetla poslední Harry Potter VII - relikvie smrti..
zase jsem to zdloubla za 3 dny, jak přenáším a snažím se už jen odpočívat 😉

masinka
8. únor 2008

vacsinou sfilmovane knihy byvaju pre mna sklamanim - myslim tym ze ked ich po precitani vidim ako film (napriklad take Vtaky v trni alebo Bez dcery neodidem ) - v opacnom poradi som zase milo prekvapena . ale fantasy (Pan prstenov) a HP podla mna treba si najprv precitat aby ste vedeli vobec o co ide a potom si pozriet film cisto kvoli tym efektom. myslim ze keby som to predtym necitala, tak vobec nechapem o co tam islo - fakt bola polovica deja aj postav jednoducho vynechana, nehovoriac o nejakej nadvaznosti jednotlivych scen

inac teraz som docitala Jane utika od Fieldingovej, celkom napinak, takze doporucujem a kto mate radi fantasy, tak je celkom dobry aj Eragon + Eldest (aj ked autor v prvom dieli dost vykradol Carodeja Zememoria, v pokracovani uz zacal naberat vlastny smer, no ale na to ze to napisal pubertak je to dost dobre)

bramburka
9. únor 2008

Já teda jsem velký příznivec HP!!!!!! Libi se mi jak je vychytany, že v 1. díle se stane něco co je pak vysvětlený pořádně v 3. díle... dokonce jsem prvních 20 stran četla i v angličtině - z nouze - ale pak mě to přšlo, pač tolik minulejch časů jsem vedle sebe jaksi neviděla...

lenkazdenek
9. únor 2008

Ao,mě to čtení HArryho trvalo 4 dny,dokonce jsem ho četla malý ,ale ta z něj moc nadšená nebyla 😀

pattie
9. únor 2008

Marquez - 100 roků samoty 🙂 A už se těším na poslední díl Harryho! 😉

blovitc120
9. únor 2008

Harry Potter a dary smrti 🙂

etuska
9. únor 2008

Žienky,mám jeden diel HP v nemčine-nenasla by sa tu nejaka germanistka 🙂 -prípadne mám kopééééc románov v nemčine a potrebujem sa ich "zbavit".

Hmmm,ja zvazujerm zacat citat "Slepaciu polievku pre deduska a babicku",kt. som dala nasim na Vianoce 🙂

juliam
9. únor 2008

ja som čítala knihu, čo som dostala od manžela na Vianoce. Robin Cook - Kríza. odporúčam...

m311293
10. únor 2008

Jeffery Deaver _ Vrahem může být kdokoliv. Četl někdo Marqueze - Láska za časů cholery?

kattum
10. únor 2008

Marqueze - Láska za časů cholery, vyborna kniha, vrelo odporucam, mne sa z Marquezovyh snad pacila najviac.

m311293
10. únor 2008

Kattum není moc těžká? už ji mám koupenou, ale málo přímé řeči, jen samé opisy.

m311293
10. únor 2008

zapomněla jsem. kattum neviděla si film? Mám dilema jestli prvně film nebo knihu. Film u nás dávají za 2 týdny, tak nevím jestli se mám pustit do knihy.

markytkaaa
10. únor 2008

Já čtu Alchymistu od Coelha 😉