Jakou knížku právě čtete?

kukinka
2. kvě 2007

Mate rady knizky a taky za ne utracite majlant jako ja?Co prave ted ctete?

vodniicka
14. únor 2008

ja prave Hlavu XXII 😀 ale citam to uz asi mesiac a este nie som v polke ale je to dobre..trosku meskam s povinnou literaturou..

pe3cka
14. únor 2008

Právě jsem dočetla Pět jazyků lásky...

rusovcanka
14. únor 2008

Ja citam Zeny ktore behali s vlkmi, uz som to mala dva krat rozcitane,ale nedocitala som...nebolo casu 😒 Tak som si teraz povedala,ze na treti raz to musim konecne precitat cele 😀

pattie
14. únor 2008

m311293: Marqueze mám ráda, ale Lásku za časů cholery jsem ještě nečetla. Asi před 14 dny jsem v Týdnu četla recenzi na film a tak to tam zdrbli, že mě přešla chuť na to jít.... Ale rozhodně si to přečtu! Ten závěr v recenzi byl, že raději knihu než film 😉

betka007
14. únor 2008

Tak ja citam knihu Causa Karel a Vendula 🙂 . Najprv som si myslela, ze co za blba je to kniha, hlavne co som citala v Blesku uryvky.... 😀 . No Blesk toho napise, ze? Kupila som si vcera tuto knihu a paci sa mi ako je napisana. Cela story o karlovi Svobodovi a Vendule. Onedlho budem citat knihy na prijimacky do skoly 😠 .... Do tych sa mi ale vobec nechce 😒

klbikes
14. únor 2008

citam akurat Vilmu Jamnicku....lahke a prijemne citanie 🙂
A krasna kniha je Smad o zivote........zivotopis van Gogha

klbikes
14. únor 2008

pardon....smad po zivote 😅

poleva
14. únor 2008

ja začínam čítať knihu dve čiarky nádeje

klbikes
14. únor 2008

to je o snazilkach?

poleva
14. únor 2008

je to román aj o snažilkách ale aj o problémoch v bežnom živote
to len čo som na nete čítala, ale už sa musím dostať aj k čítaniu 😀

alcatko.j
14. únor 2008

Ahoj holky, ja ted nectu, furt se vymlouvam na nedostatek casu, to uz je blbost 😅
Nicmene muz par knizek doporucit 🙂

Kdo si chcete cist knizku a u toho se rezat a plakat smichy, sezente si od Zdeny Frybove ROBINA a pak ROBINA DRUHEHo 😵 Autorka popisuje fakt humorne svuj zivot se psem 😀 Ale jak!! 😀 😀 Ja to cetla uz nekolikrat a vzdy jsem upadla smichy do komatu 😅

Pak je vyborna autorka psychologickych romanu Joy Fieldingova - jeji knizky jsem precetla vsechny, za ty nej povazjuju POPRVE, DAMY Z GRAND AVENUE, TED NEPLAC a jine 😵

A kdo ma rad napeti a rad spolecne s vysetrovateli napomaha k polapeni zlocince 😅 tomu doporucuju JONATHANA KELLERMANA a JAFREYHO DAEVERA 😵

alcatko.j
14. únor 2008

A jeste jednu knizku muzu fakt vrele doporucit..Ranhojice od Noaha Gordona 😵

aponchie
14. únor 2008

budu si kupovat dalsi knihy s tematem kralovna a princezna o lady di

maja22
14. únor 2008

Ja práve čítam diskusie na MK 😀 Ale k veci... Mám pred sebou posledné strany knihy Divoký v srdci (John Eldredge) a som asi v 1/3 zaujímavej knižky Radostná zvesť o sexe a manželstve. A okrem toho čítam rôzne časopisy, ale to sem asi už nepatrí...

markytkaaa
14. únor 2008

Dneska jsem se začetla do životopisu Hany Hegerové 🙂 Na název si teda za boha nevzpomenu 😉 Ale je to super 🙂

mausi
14. únor 2008

Tak ja ctu taky zivotopis - norskeho malire Edvarda Muncha. Moc zajimavy, je v tom hodne trapeni a vysvetluje se tim spousta jeho obrazu.

andy.a
15. únor 2008

alcatko,Ranhojič od Noaha Gordona je Liečiteľ,že ?? 😉
a od neho ešte aj Lekárka,Šaman a ďalšie knihy..tiež môžem doporučiť.. 😉

moni1412
15. únor 2008

andy.a Liecitel bol naozaj super kniha. Nemusim velmi historicke, ale tato ma dost zaujala. Tie dalsie od neho som este necitala, ale Liecitela tiez odporucam.

rova
15. únor 2008

Čtení miluju odmalička. (Občas jsem někomu nakecala, že nemůžu ven a utíkala domů ke knížce 😀 ) My to máme v rodině. Přítel občas nechápe, když mu po dvou dnech oznámím, že jsem dočetla další knížku. Ale čtu akorát tak v době, kdy malá spí, jindy není čas. Majlant neutrácím, na to co přečtu by mi peníze zdaleka nestačili. 😒 Chodím do městské knihovny, kde je opravdu obrovskej výběr. Nedávno jsem přečetla Kořeny (Kunta Kinte) a to se mi strašně líbilo, protože z dob, kdy to dávali v telce jsem si to už moc nepamatovala. 😉

mmmk
15. únor 2008

Prave ctu Bile zuby od Zadie Smith a zatim se mi to hodne líbi. Zadie je hodne mlada autorka, ale kniha je velice dobre propracovana 😉

binki
15. únor 2008

Nekonvenční myšlení : 17 pravidel pro vítězství v businessu plus Ženu a život

daniela1983
15. únor 2008

maja22: co hovoris na tu knihhu, ktru si citala?

petkakrutik
15. únor 2008

ahoj, holky, můžu se přidat do vaší diskuze?

petkakrutik
15. únor 2008

Já jsem poslední dobou četla hodně os Sidney Sheldona, ty jeho knihy mají neuvěřitelné napětí, člověka to vcucne a čte a čte, dokud není na konci. JInak se mi taky líbila Hodina čarodějnic od Anne Rice. je toho sice trochu více, 3 knihy, ale super. Nebo taky Fantom opery, shanim muzikal na dvd, nevite, kde by ho mohli mit?

anamor
16. únor 2008

ja prave citam /nakolko mam kludovy rezim/: Spoved zlej matky od Stephanie Calmanovej, je to take citanie lahucke

penelope2066
16. únor 2008

ja sa tera tesim na koniec marca,ma vyjst nova kniha od Tani Keleovej-Vasilkovej.inac citam vzdy ked sa da,som knihomol.knihy co mam doma som precitla uz hadam 5x

moni1412
16. únor 2008

penelope aj ja uz na nu netrpezlivo cakam, myslim ze sa ma volat Natasa.... 🙂

maca793
16. únor 2008

ja nič, nemám ku tomu nejaký vzťah a ani v mojom byte by ste knižku pre dospelého ani nenašli len pre deti

charlinka
16. únor 2008

anamor, to jsem četla, je to docelá zábavné 🙂
Já ted čtu knihu Ty jsi moja bolest, od Hanife Gashiovej, je to pravdivý příběh o domácím násilí apod. Fakt dobrá knížka, rychle se přečte.

ufka
16. únor 2008

maca si moj človek ja tiež nečítam a ked tak nieo psychologické alebo o zdravý..ale málo len časopis mamaaja a stále sedím pri nete 😀