Jakou knížku právě čtete?

kukinka
2. kvě 2007

Mate rady knizky a taky za ne utracite majlant jako ja?Co prave ted ctete?

maso
17. led 2008

Caute, ja citam Pamati Gejse (podla tej knihy je film) - naprv sa mi to zdalo uplne nudne a vcera som sa zacita, za seom precitala vyse dvesto stran, no a dnes planujem zvysnych dvesto ...

majka07
17. led 2008

já čtu koníka a hlavně říkanky 😀 ty mají úspěch

hanelka
17. led 2008

cus holky, jsem myslela, ze az se prcek narodi, nebudu mit na cteni vubec cas a opak je pravdou 🙂 prvni mesic to bylo hlavne tim, ze mala furt chtela byt u prsu, pospavala u toho 😒 , takze kojeni trvalo fakt dlouho...no a tak jsem u toho cetla a cetla 🙂 ted uz se kojeni radikalne zlepsilo, ale zas jak ted pres den usne, tak ji musim vetsinou drzet na rukach 🙄 🙄 🙄 , jak ji polozim, vzbudi se 🙄 takze spoustu casu travim na gauci s mimcem v naruci a s knizkou v ruce 😉
taaaakze: momentalne ctu povidky od Skvoreckeho, stoji za to... a do toho ctu naprosto oddechovou Simonu Monyovou, kdo ma rad utle ctive vtipne knizecky,tak doporucuju...hlavne Denik citoveho vyderace nebo Roznese te na kopytech nebo Manzelky na odpis 😉
taky jsem cetla par psychologickych romanu od S.Kinga (horory nemusim)

skuli
17. led 2008

Právě čtu knihu Kamily Velikovské Svobodná i když za mřížemi.Na vánoce jsem dostala i druhý díl,tak se těším.Doporučuji.

poleva
17. led 2008

nečíta niektorá z vás knihu dve čiarky nádeje ?

tommik
17. led 2008

Ahoj, já doporučuji knížky od autorky Sophie Kinsella. Knížky pro odpočinek. 🙂

veronika13
17. led 2008

ja čítam bestseller "Každé dieťa sa vie naučiť spať" 😉

hanelka
17. led 2008

...anebo Johna Irvinga, ne vsechno je dobre, ale takova Modlitba za Owena Meanyho je dost dobra a cte se to jednim dechem, i kdyz je to tlusta knizka 😉

etuska
17. led 2008

Poleva-uz som prečítala 🙂 -super kniha 🙂

monkula
17. led 2008

Ja som dočítala Harryho Pottera 6, aj relaxovať treba, no nie?
Etuš, priznám sa Ti, že ani neviem, čo napísal James Joyce, ale sesra bola v knižnici a volala mi, že čo si má požičať, tak som jej navrhla Joyca, tak uvidím, čo mi naň povie...
Aké žánre píše? 😅 😅 😅

etuska
17. led 2008

Veeelmi tazke -hraniciace s filozofiou 🙂 Ale pisal- o zivote ako takom,o kazdodenných bežných veciach,ktore si vsimal. Bol to irsky autor a ked som bola v Dubline v jeho muzeu-to bol len pocit 😀 .Ved som sa s diplomovkou o jeho diele "Portret mladeho umelca" riadne natrapila,no som na to patricne hrda.
Urcite necitaj na zaciatok "Odyseus"-to je az pokracovanie "Portretu..." a je to ozaj tazka a hruba kniha.Ja sa na nu chystam cez Velku noc 🙂
Maju teraz akciu v Martinuse,tak asi objednam🙂Mam doma vsetky jeho diela v krasnej vazbe -samozrejme v originali/v anglictine/."Portret..." som doteraz v slovencine este neprecitala 🙂 -ale Odyseus chcem najprv precitat v slovencine,lebo je veeelmi hruba.

monkula
17. led 2008

Etuš, mne by boli knihy v angličtine tak na dve veci... 😅 😅 😅

etuska
17. led 2008

nastastie existuju aj preklady 🙂 🙂 🙂

A co nemecke?-mam doma dost vela,lenze moja nemcina nie je az taka super 😒 Skusala som citat take jednoduchsie,celkom sa dalo-asi si to necham do dochodku 🙂
Idem spat-zajtra sice posledný,no predsa pracovny den 🙂 Bru noc 🙂

danka1
17. led 2008

Pridavam sa do ankety prave citam od Remarqua Miluj blížneho svojho, ale predtym som citala Vtaky v trni 🙂

gabbi
17. led 2008

Holky tak ja uz se asi po treti vracim ke knize Bila Masajka - je fakt uzasne - vrele doporucuju.
A jak uz tady nekdo vzpominal tak na oddech Simonu Monyovou, ale musim si davat pozor at pak huronskym smichem nebudim prcka 😀

hanelka
18. led 2008

...jeste na oddech povidky od Brabcove Baculky jsou prima 🙂

andy.a
18. led 2008

Biela Masajka sa mi moc nepáčila..videla som aj film.. 😉

teším sa na najnovšiu Joy Fieldingovú-Cesta Šialenej rieky.. 😉 čítala som od nej všetky knihy čo u nás vyšli..a sú skvelé.. 😉

maart
18. led 2008

...NIC...nestiham a usinam i u televizniho programu.....Knizky miluju, takze doufam, ze snad za par tydnu...... 😅

etuska
18. led 2008

Podobne 🙂 ale stale sa utesujem,ze hadam buduci tyzden,mesiac....a citam aspon recenzie na nete a snivam,co zacnem v najblizsej dobe citat 🙂

marya
18. led 2008

Ahojte 🙂 Aj ja som milovníčka knižiek, v poslednej doba sa mi s čítaním akosi nedarí, už dlhší čas mám rozčítanú Chcem len tvoje dobro od Ďžerengovej, taká oddychovka....

Andy, Cestu Šialenej rieky som čítala a fakt to bolo super, napínavé, už som sa nevedela dočkať, čo bude na ďalšej strane 🙂 , aj ja žeriem Fieldingovú 😀

bellablonde
18. led 2008

harry potter maniak je tu niekto? 😉

kalo
18. led 2008

woody allen: čirá anarchie 🙂 🙂 hrozně vtipné

saskarisko
18. led 2008

Ahojte,
bellablonde - prave mi ho mangelik doniesol 😀
a inak prave citam Mikroekonomia dnes 😀

bellablonde
18. led 2008

ej ej povinne studujes alebo popularno-naucna oddyxovka?

saskarisko
18. led 2008

dobrovolne nasilu - slubila som mangelikovi pomoc v robotke, tak studujem nejake grafiky, krivky a tak. ale je zaujimavo napisana, kebyze boli takto pisane aj skripta, tak sa vsetko uci jedna radost 😀

marya
18. led 2008

Aj ja sa hlásim do klubu HP mánie 😀 😀

monkula
18. led 2008

marya, aj ty???? 😀 😀 😀
ja nemám dočítanú päťku, sestra si sľúbila, že si kúpi HP sedmičku, tak potom vymámim, ale aj tak viem, kto zomrie... ☹ ☹

ingola25
18. led 2008

ja som za posledne tyždne prečitala všetky knihy od Tani Keleovej Vasilkovej...strašne fajn sa mi čitaju jej knihy...

blumka
18. led 2008

aj ja sa hlasim do klubu HP 😀 ..uz som stihla aj sedmicku, ale nic neprezradiiiim 🤐 🤐 😉

mihanka
18. led 2008

no ja sa tiez hlasim ako HP maniacka 🙂 precitane vsetky po slovensky po anglicky, okrem posledneho, blumka, povedz aspon nieco... 😀 😝
ako sa inak mas, vsetko v poriadku??? 😉