Jakou knížku právě čtete?

kukinka
2. kvě 2007

Mate rady knizky a taky za ne utracite majlant jako ja?Co prave ted ctete?

etuska
24. čer 2008

no ja v poslednej dobe len ponuky prace a MK 🙂
..ale cez vikend sa chystam docitat "Maly tyran"-Jirina Prekop-zaujimave citanie pre vsetkých rodicov 🙂

gucz
24. čer 2008

ja som čítala takmer všetko doradu, z lekárskeho prostredia, slovenských autorov, historické, romantické, konšpiračné. Hlavne ak ma tá knižka začala hneď baviť, tak som ju prečítala aj za jeden deň. Čítam rada, ale odkedy mám malú sa moc čítať nedá, akurát jeden týždenník a mamaaja. Keď večer zaspí, klipkajú oči aj mne. Som rada ak nezaspím pri telke

jabber
24. čer 2008

etuska - Malý tyran je dobrej, taky čtu 🙂 . Jinak teď zrovna čtu ještě 'Grandhotel' 🙂

lefika
24. čer 2008

no, ja mam najradsej horory 😉 ked dlhy cas necitam nejaku kingovinu alebo nieco podobne, zacnu sa mi tie horory snivat...takze vlastne si tak zabezpecujem kludny spanok 😔

andy.a
24. čer 2008

spomínaná Historička je úžasná kniha 🙂 😉
ale tiež som sa pri nej dosť bála 😕 😒

manka76
24. čer 2008

odkedy mam malu tak nemam cas si ani poriadne precitat mamaaja ale inak mam rada knihy od slovenskej spisovatelky-Tana Keleova Vasilkova je super! 🙂

ivee
24. čer 2008

Paolo Coelho - Brida

Coelho je můj oblíbenec 🙂

saskarisko
24. čer 2008

Vcera som docitala Stephena Kinga - Mobil (Puls), a bol vyborny. Vyborny je aj slovensky aj cesky preklad.
A 30.6. vychadza novy Dominik Dan - dostala som ho ako darcek, tak cakam, kedy sa po 30.6. objavi postarka, a donesie mi knizku 😀

m311293
24. čer 2008

ivee . četla si čarodějka z Portobella ?

melory
24. čer 2008

ja som ju citala... 🙂

lefika
24. čer 2008

saska, ja som po par velmi zlych skusenostiach uz slovensky preklad kinga ani nechytila do ruky. nevadi, aspon sa zdokonalim v anglictine 😉 teraz cakam, kym mi pride duma key...tesim, tesim 😵

m311293
25. čer 2008

melory, jaký to je?

filipa
25. čer 2008

docitala som "Evitu" - Evu Urbanikovu, obidve jej knizky, su super, nenarocne a pohodove citane a zaroven plne pravdy a reality. teraz sa tesim na Keleovu-Vasilkovu...nieco si od nej vyhrabem...

malaskoricka
25. čer 2008

Margaret Evansova Corterova-Sladka levandula

monkula
25. čer 2008

lefika, mne sa od Kinga najviac páčila Carrie... Jeho knihy, aj sfilmované diela sú vždy také komorné, že ani nemusím čítať titulky a viem, že je to podľa jeho knihy... 🙂
Naposledy som pozerala film, tuším sa volal Dom v ružiach... 🙂

mokuska
25. čer 2008

mila rusovcanka autorka knihy je TOVE JANSSON a uz mame doma 5 knih o mumintroloch najnovsia sa vola Neviditelne dieta,neviem ci sa ti podari nejaku este najst lebo ich robia v malych nakladoch,ale drzim palce pri hladani,naozaj su velmi pekne

lefika
25. čer 2008

monkula, mne sa nejviac pacila rose madder: je to od neho jedna z tych menej znamych, navyse od kritikov dostala riadnu nakladacku, ale ja ju mam velmi rada 😵
a sfilmovane veci moc nemusim 😒 nikdy totiz nesplnia moje ocakavania. totiz ked sfilmujes 800stranovy roman, nutne musis vela veci vypustit a nikdy sa nepodari tak dobre vykreslit psychiku postav. ale ako oddychovka pred spanim pri pohari vina sa daju aj filmy 😉

zuzkafuny
25. čer 2008

Haryho Potera 4časť 😀 😀 😀

rusovcanka
26. čer 2008

Mokuska veeeľmi pekne ďakujem,idem presliediť netové kníhkupectvá 😀 Ešte raz vďaka.

moniqe3
26. čer 2008

rodinný domček... ☹

ilijanka
26. čer 2008

Vraždy podľa Shakespeara od Jennifer Lee Carrel

mata.mata
26. čer 2008

strategie a strategická analýza ☹ uz druhy tyden cekam na zapletku a nic 😀 😀 😀

mokuska
26. čer 2008

mila rusovcanka este sa pozri na kni hu Emil alebo Emil z lonebergu ,je to tiež svedska spisovatelka a je velmi zábavna pre deti.

alififi
26. čer 2008

lefika Rose Madder je aj moja naj + Draci oci

eraserhead
28. čer 2008

No, já zrovna čtu "Historii celibátu" od Elizabeth Abbottové a je to nadmíru zajímavé.
lefika: Jo, King je skvělej, teda aspoň jeho starší knihy, Rose Madder je dobrá, ještě mám hodně rád Pytel Kostí, TO je samozřejmost a hodně se mi líbí ještě Temná půle, to jsou ty méně známý (až na TO samozřejmě) knihy....
Jinak jsem strašnej knihomol a v podstatě čtu všechno...

penelope2066
28. čer 2008

no uz som videla na trhu novu knizku od Evy Urbanikovej tak sa ju chystam kupit.uz sa tesim

asitka
28. čer 2008

byť zdravá ☹

kacamar
28. čer 2008

modryho konika 🙂

nanyka
28. čer 2008

paulo coelho: like the flowing river

pd900bo
28. čer 2008

Osho-vsetko od neho co mi pride pod ruku