Jakou knížku právě čtete?

kukinka
2. kvě 2007

Mate rady knizky a taky za ne utracite majlant jako ja?Co prave ted ctete?

papty
7. srp 2009

Teraz Jackie Collins - Na smrť krásna - je taká ako všetky ostatné od Collins 😉 , inak všetko, čo mi príde pod ruku. Naj knihy pre mňa William Styron - Sophiina voľba, Simmel - Láska je len slovo, a Pavel Hirax Baricak - vsetky.

kaczka
7. srp 2009

Já právě čtu druhý díl Harryho Pottera,ale moc času není 🙂

jabjunka
7. srp 2009

Já jsem snad po 100 letech vytáha na čtení k bazénu všechny knížky od Vlasty Javořické a od Švandrlíka Neuvěřitelná dobrodružství žáků Kopyta a Mňouka a Kopyto,Mňouk a lesní netvor. 😀 Neuvěřitelná prča.

peroli
15. srp 2009

moc hezká byla Bílá masajka 😉 ale jinak... jsem uvízla v "mládí" a zůstala u Lanczové 😅 😀 je to pro mě strašněj relax a pohodička 😵 u které si člověk nemusí nijak namáhat hlavu ani se nervovat, prostě jen přečtu a jdu dál... nejsem moc na takové ty "težké" knížky jako třeba "Vojna a mír" a jim podobné 😅 😀

ikke
25. srp 2009

momka • 2d • Dnes o 14:56
Prosím vás mohli by ste mi poradiť nejakú knihu pre kamošku ako darček k 40-tke. Rada číta, tak som myslela na nejakú knihu, ktorú by ste vedeli poradiť, ktorá vás najviac upútala. Viem, že je tu už téma o knihách-anketa-čo práve čítate, ale ja som myslela na knihy, ktoré boli pre Vás NAJ. Môže to byť spojejné aj s históriou, aj krimi, romantické knihy už menej.
Vďaka. 😉

marianka79 • 1d • Dnes o 16:05
knihy od Petry Nagyovej Džerengovej-Za to mi zaplatíš, Chcem len tvoje dobro, Pozri sa na seba----knihy zo života žiadna romantika ale tvrdá realita a sú fakt dobré všetky

danulicek • Dnes o 16:07
ja som zrovna vcera docitala knihu od marie duranovej-uz sa nebojim... je to super, ziadna tazka romantika, ale realita.

saska73 • 27tt • Dnes o 16:15
Mňa zaujala podľa recenzií táto kniha ale ešte som ju nečítala
http://www.martinus.sk/?uItem=65177&z=fb&utm_so...

angelik • 3d • Dnes o 16:31
Chalil Dzibran- Prorok
Herman Hesse- Sidhartha
ale aj ine, podla toho, co ju zaujima

papty
25. srp 2009

William Styron - Sophiina volba

kikatko
25. srp 2009

prave som dočitala ja malkáč a chystám sa na .... ette neviem čo ma zaujme v knihkupectve 😀

peppapig
25. srp 2009

The Da Vinci Code (Dan Brown), uz druhe kolo, pac mi pri premistovani veci v obyvaku prisel pod ruku.

Sophiina volba je moje oblibena knizka od doby gymplu, kdy jsem na ni mela referat (tenkrat se mi hrozne nechtelo do cteni a pak jsem ji nemohla pustit z ruky). Videla jsem filmove zpracovani a velice me zklamalo.

Jak jste na tom vy holky, nadchne vas vetsinou filmove zpracovani knihy nebo naopak?

kikatko
25. srp 2009

ja si osobne robim zbierky- film, kniha a hudbe s filmu. ešte som nevidela sfilmovanú knihu, ktorá by bola lepšia ako kniha. ked je to opačne, tak sa to ette da.

papty
25. srp 2009

Ja som film Sophiina volba ani nedopozerala do konca 😒 , ale kniha bola naozaj fajn. Ale inak citam vsetko co mi pride pod ruku. Teraz som docitala Mal to byt pekny zivot od Andrey Coddington - tiez super 😉

duska1122
26. srp 2009

ja citam teraz od rudyarda kiplinga knihu kim. 😝

parvitas
5. zář 2009

Hugh Laurie: Obchodník so smrťou

bika
5. zář 2009

Pohodoví rodičia - pohodové deti /kniha o výchove - veľmi dobrá/

lisounek
5. zář 2009

Denik šílene manzelky 😀

luciusek
6. zář 2009

Ahojky,já jsem právě dočetla od Marie Poledňákové Líbáš jako Bůh. 😀 😀 😀 Film jsem neviděla,ale knížka dobrý.Mám ráda takovou odpočinkovou četbu.A nejraději čtu ve vaně. 😅

lenka132
6. zář 2009

tak já teď pročítám zákoník práce ☹ 😠 😝

marianka79
6. zář 2009

ja čítam Modrého koníka 😀 😉

momka
13. zář 2009

Pred pár týždňami som si pýtala od vás radu, akú knižku kúpiť pre kamošku na 40-te narodky, lebo veľmi rada číta. Po mnohých úvahách a čítaniach recenzií na internete som jej kúpila : Coelho-Veronika sa rozhodla zomrieť a od Dominika Dána-Noc temných klamstiev. Včera som jej to dala, bola veľmi nadšená, že sa obe chystala prečítať. Tak som to dobre odhadla, som moc rada.

teodorka
13. zář 2009

Pros a dostanes od Ester a Jerry Hicks

alienka24
13. zář 2009

kniha Muži, kteří nenávidí ženy od S.Larssona

suki
13. zář 2009

Z pohádky do pohádky 😀 😎

jabjunka
13. zář 2009

Od dr.Ireny Sehnerové-Mami, já nechci umřít..., Tak ať!, JAK KRMIT PSY aneb Vraž do toho osm kostí
Jen škoda,že spoustu knih nestihla dopsat. ☹

nikollette
13. zář 2009

Pozerám že kopec ludí dnes stále číta,...
ja na to nejak nemám čas...
tiež ma skôr zaujímajú časopisy 😀

lyly
13. zář 2009

od evity- stalo sa mi vsetko, faaaakt dobre

inkinka
15. zář 2009

neviem, ci to tu uz nebolo, necitala som celu temu, ale mate knihu, ktora vas nejako mimoriadne oslovila? Ja napriklad ich mam viac, ale ked som mala 12 rokov, tak sa mi velmi pacilo Odviate vetrom a odvtedy som ju citala viac krat, je to naozaj klasika. Teraz som docitala Hesseho Stepneho vlka.

miroslava89
15. zář 2009

Dominik Dán- Noc temnych klamstiev..a vsetky knihy od neho 😉

petikd
15. zář 2009

Ahojte.Ja čítam Žena na pokraji nervového zrútenia od Lorny Martinovej 🙂

tinesa
15. zář 2009

ja prave citam velkaca od dobrovodu

inkinka
15. zář 2009

miroslava, dobry tip, skusim si to zohnat, vraj je to slovensky Ed McBain

momka
15. zář 2009

Ja čítam Srdce v tme od Keleovej Vasilkovej.