Jakou knížku právě čtete?

kukinka
2. kvě 2007

Mate rady knizky a taky za ne utracite majlant jako ja?Co prave ted ctete?

ellise
12. kvě 2010

já dnes koupila poslední díl Milenia od Stiega Larssona, ale mám rozečtenou Od Jeffrryho Deavera Iluze, tak si ještě chvíli musím nechat zajít chuť.

ellise
12. kvě 2010

bella, evidentně je Twilight tvoje oblíbené čtení.. 🙂

linnetka
13. kvě 2010

elise, reagujem na tvoj komentar, ze ak tolkoto citam pr 2 detoch, klbouk dole

ked je dobra lahka knizka, tak to vyzera ako v tom mojom komentare , napr. toho Browna som docitala az minuly tyzden. Teraz citam 3 diel tych Upirskych dennikov, ale tiez ma to az tak strasne nebavi, tak citam pomalsie.
Ale uz sa tesim na novu knihu od Dominika Dana, coskoro ju ma vydat 🙂
Ak este niekto necital jeho detektivky - odporucam.

linnetka
13. kvě 2010

a tiez sa chystam na I.Vransku - Rojkovu - Vakcina alebo Nedovol, aby mi ublizili. Prave to cita manzel a je z tej knihy dost mimo. Tak som zvedava!

ellise
19. kvě 2010

dnes jsem po 10 letech šla do knihovny, a moje úlovky: Jak voní tymián, Všechny řitě světa i ta má, Město jako Alice

strociatka
19. kvě 2010

tak ja sa moje mile zenicky citim prave ako pubertiacka, uz po (radsej sa nepriznam ktory) krat precitala celu sagu twilight, nuz co k tomu dodat, pubertu som si neuzila, tak si ju teraz aspon snivam 😀 😀 😀

petikd
20. kvě 2010

Ahojte,tak ja som si kúpila dnes Slzy púšte od Halimi Bashir,skutočný príbeh,tak som zvedavá 😉

maryanna
20. kvě 2010

ahojte, ja čítam knihu Mág - životopis paula coelha....

ivka2009
20. kvě 2010

Ahojte,
ja prave citam Moja studena vojna- autor Rene Benda. Som na 170 strane a odporucam 🙂

marianka79
20. kvě 2010

Klíče ke štestí a Tajomstvo 😉 a potom sa chystám na Kľúč 😵

parvitas
22. kvě 2010

Metro 2033 od Dmitryho Glukhovskeho

janulka182
23. kvě 2010

ja sa snazim citat myslienky mojho dietata 😀 .

ellise
23. kvě 2010

Město jako Alice Springs - nemůžu se odtrhnout, dnes jsem začala a už mám půlku. kdyby nebyl hokej tak to dnes dočtu

petikd
23. kvě 2010

Ellise a kto to nspísal a o čom to je?Držíme palce v hokeji 😉

alienka24
23. kvě 2010

Dívka, která kopla do vosího hnízda...trilogie milenium...S.Larsson...opravdu velmi doporučuji 😉

ellise
23. kvě 2010

petikd nevil Shute, já už ji četla před x lety, pak jsem ji dlouho hledan a nenašla, aź teď úplně náhodně. je o dívce, angličance která byla zajatkyní v Malajsii a tam se spoznala se zajatcem z austrálie, myslela si že umřel a pak se několik po válce dozvěděla že žije a jela ho hledat do Austrálie, a on ji naopak hledá v Anglii.

@alienka, ta už na mně čeká v knihovně, z celé té trilogie se umístila na jakém místě? podle tebe?

alienka24
23. kvě 2010

ellise....všechny jsou výborné, nepreferuju ani jednu z nich ale tím že jsem jí četla ted jako poslední tak jí mám nejvíc v krvi 😉

ellise
23. kvě 2010

já četla jen první dvě, ale dvojka byla pro mně trošku zklamáním, nebo jsem možná víc očekávala, ta první se mi líbila víc. Uvidíme co trojka

martimarti
26. kvě 2010

Tak mám za sebou prvních 150 stránek 1.části Stiega Larssona...a to mi spadla brada, už dlouho jsem nečetla něco tak dobrého. Ten pán fakt umí zaujmout... 🙂 🙂 Bohužel, už odešel ☹
Budu dělat, že jsem nečetla to, co napsala Ellise o druhém díle 🙂 😉 Jsem fakt zvědavá, jak to bude celé probíhat 🙂

Takže díky, díky, díky za supet tip!!!

Musela jsem vám to napsat a letím číst, noc je ještě mladá 😀

miluska.h
26. kvě 2010

ahojte 🙂 akurat vcera som docitala prvu cast trilogie Stieha Larssona,ale radsej nebudem pisat moje dojmy, aby som nepokazila zazitok z citania martimarti 😉

alienka, chcem sa spytat, tiez dalsie casti na seba nadvazuju? zatial som si ich neobstarala, ale chystam sa.

dnes som zacala citat mojho naoblubenejsieho autora Dan Browna, jeho poslednu knihu Strateny symbol. uz sa tesim 🙂

olivova
26. kvě 2010

atramentove srdce , zacala som citat druhu cast tejto trilogie, a zhabala mi ju dcera, tak zatial to zakryvam hobitom od tolkiena, nahodou, skvela rozrpavka, no a este hadam docitam eragona ...nikdy som neverila, ze ma tento zaner knih tak zaujme, ale musim povedat, ze su vsetky uzasne, kto ma rad rozpravky... 🙂
aha, a celkom dobra bola aj kniha Temne hmoty ...

ani3012
27. kvě 2010

@linnetka presne tak ! Ak je dobrá kniha,tak aj ja ju mám veľmi rýchlo prečítanú 🙂

martimarti
27. kvě 2010

Ahoj čtenářky 🙂

Miluska... 🙂 🙂 🙂 ...ale napiš, jestli se ti to líbilo, klidně...já jsem to toho tak "zažraná" 😀že mě už asi nic neovlivní 😉 Už se těším na večer, až budu pokračovat 🙂

Taky mne zajímá to, co milusku...také se chci zeptat na ty ostatní díly. Jsou to další samostatné příběhy a nebo se váží k zápletce pvního dílu?

medvik
27. kvě 2010

Zrovna jsem dočetla Hru s čísly od Dicka Francise. Špatné to nebylo, ale napsal spousty lepších knih.

parvitas
27. kvě 2010

Sláva môjho otca
Zámok mojej matky
od Marcela Pagnola

petikd
27. kvě 2010

@ivka2009 ako pokračuješ s tou studenou vojnou?Vyzerá to zaujímavo,včera som ju na nete videla a chystám sa ju objednať. 😉 Juuj ja sa už tolko kníh chystám prečítať,že neviem kde začať 😀

ellise
27. kvě 2010

petikd, já mám ze své knihovny asi 2/3 nepřečtených knížek, pořád si říkám že v důchodu, nebo až děti odrostou

petikd
27. kvě 2010

@ellise 😀 noo mne sa nepodarilo prečítať jednu knihu čo mám doma,lebo nech som robila čo som chcela nešlo mi to,nebavila ma 😒

alienka24
27. kvě 2010

ahoj holky, no k tomu larssonovi, každý ten díl má samostatný děj ale vystupují tam furt ty stejné osoby a dalo by se říct že v té dvojce se ten děj hodně připravuje na vyústění ve třetím díle, které je opět vynikající 🙂
já pracuju v knihkupectví a tuhle knihu doporučuju dnas každému a opravdu jsou to výborně napsané knihy 😉 😵

petikd
27. kvě 2010

@alienka24 takže žiješ knihami 😉 taká robota by sa mi páčila 🙂