Jakou knížku právě čtete?

kukinka
2. kvě 2007

Mate rady knizky a taky za ne utracite majlant jako ja?Co prave ted ctete?

blumka
18. led 2008

mihanka aj ja po slovensky po anglicky, prve tri diely dokonca po 3x...no sibe mi 😀...a neprezradim..vychutnaj si to 😉
a inak vsetko v poriadku 😉 mala sa drzi, este sa jej von nechce ale sa jej necudujem ked je v takom teplucku 😉

katusha
18. led 2008

ja zacinam citat HP7 dnes 😀 tiez som maniak. vsetky diely som citala snad 4krat 😅

pipisek
18. led 2008

knížku od Ježíška ....Trojdílné plavky od Martiny Formanové

graziela
19. led 2008

Ahojte, aj sa pridavam k HP maniackam, vcera nam dorazila najnovsia 7.cast, ktr. sme si predobjednali cez martinus, pre istotu 😉 A s manzelom sme si uz vopred dohodli terminy, kedy kto bude moct citat, ja po veceroch, on cez noc v praci 🙂 🙂 🙂

zany
19. led 2008

Já mám momentálně rozečteno od Kamily Velikovské Svobodná i když za mřížemi a mám i další pokračování - Odsouzená 🙂
Je to podle skutečnosti...

m311293
20. led 2008

kdo se chce zasmát doporučuji: Patrick Ryan - Jak jsem vyhrál válku, Leo Rosten - Pan Kaplan má třídu rád. Vtáky v trní - jedině ve slovenčině, v češtině to není ono. A potom Robert Merle -Malevil, úžasná kniha. Za HP se stydím máme 4 doma a ni jednu jsem nečetla aani neviděla film. Četla ste některá Marqueze :Láska za časů cholery? Jaké to je?

musko
20. led 2008

Marquez - suoer, ale náročné....
Ja som sa vrhla na české spisovateľky - Ivu Hercíkovú - prečítala som poviedky rady mladému muži, Simona Monyová - má úžasný štýl a píše o živote, ohromne sa bavím - Manželky na odpis, Konkurs na milence, Utrhnout se z řetězu a Jednou nohou v blázinci, t.č. čítam On o voze já o koze 😀 . (No a stále kontinuálne Koncept kontinua a Respektovat a být respektován) 😉

luuciee83
20. led 2008

Tak já se také hlásím k fanouškům HP - nějak jsem mu propadla... 😀 😝 😎 a sedmičku už mám také přečtenou...

kdybyste měl někdo zájem tady jsou fanfiction stránky k HP 😉
http://fanfiction.potterharry.net/cze/

etuska
21. led 2008

necitate niektora knihy v nemcine?Mam ich doma ozaj vela,v pripade zaujmu poslem zoznam.Mam Aj 1.diel HP v nemcine,len si nepamatam ktory diel 🙂

m311293
22. led 2008

já si včera koupila Simonu Monyovou( inspirace tady u vás), už ji mám skoro přečtenou, a pak Láska za časů cholery a to teda bude počtení

nasticka
22. led 2008

já jsem dostala na Vánoce pár knih, u nihž mne pobavil už jen název .... Proč prařka žere ponožky, Jak (ne)přežít manželství, Jak zabít manžela .... No první dvě už jsem slupla a na třetí se chystám..jsme s manželem oba čtivci, leč já poslední půlrok nemám mnoho času si něco přečíst..tak max jednou denně 20 minut sednu na koňa 😉

sonisek
22. led 2008

Tak já teď čtu už asi podruhý HP 6 a mám předobjednanou sedmičku z netu, tak snad to stihnu dočíst, než přijde...Aspon si oživím, co v šestce je 😀

weroni
22. led 2008

nuz odkedy som tehu sa pomer beletrie k odbornej literature zmenil z 50:50 na 100:0 😀 😀 😀 takze ficim na detskych casopisoch, knihach a internete 🙂 zhanam infosky 🙂
ale posledna kniha ktoru som precitala bola tusim Vsetko alebo nic od Urbanikovej, po nej Catch 22

luuciee83
23. led 2008

sonisek, tak to Tě obdivuju, žes vydržela na překlad od Medka... 😉 🙂 já sedmičku četla na netu - ten neoficiální... 😀 😎

musa
23. led 2008

ja by som si rada precitala HP,ale teraz pri malej by mi to trvalo asi rok.Stale si hovorim ze sa do toho pustim.Kym som nemala malu,velmi vela som citala,bola som schopna precitat knihu aj za jeden den.Chodila som do kniznice a pisala som si zoznam precitanych knih,lebo sa mi stalo,ze som si pozicala uz precitanu knihu.A to mna uz druhy krat nebavi. 😉 Mam rada Andrewsovu,Fieldingovu,Cook,Bradfordovu,Edmonds,Brown....

mexx
24. led 2008

Tak hlasi sa dalsia knihomaniacka... 😀 😀 😀
Ja som zatazena napriklad na Matkina, mam rada Heviera a Mitanu, som schopna citat aj "braky" cervenej kniznice, ale to skor z recesie a vyslovene oddychovo... A mam rada rusku literaturu, americku, anglicku, skratka hocico, co je dobre. V poslednej dobe je velmi vela mladych autorov, najma polskych a ruskych, su skveli... Medzi moje srdcovky patri napriklad aj Hermann Hesse...a uz klasicky Maly Princ...a uzasna kniha je "Kamenni ludia" od Keri Hulme - trosku zvlastne citanie, ale uzasne...
A momentalne v tychto dnoch opat luskam Harryho Pottera, lebo si chcem precitat sedmicku, tak nech to mam cerstve... 🙂

andy.a
1. únor 2008

Bol tu spomínaný Michael Palmer ako autor thrillerov z lekárskeho prostredia?? 😕
má skvelé knihy.. 😉

konečne som sa dostala k Tess Geritssenovej -Mefistov klub.. 😉
veľmi dobré..

sonisek
1. únor 2008

Tak to já si radši počkala, až vyjde HP 7 knižně, po netu mě to nebavilo číst 😀 Takže včera přišla, tak už louskám 😀 😀 Zatím se to čte dobře, tak uvidíme, jak se to bude vyvíjet 😀 😀

vesi
1. únor 2008

tiež číta, Mefistov klub, je to super 😀
a Palmera , toho ja môžem 🙂

luckaa
1. únor 2008

Ahoj,já jsem si tu několikrát přečetla chválu na knihu Ericha Segala Doktoři a už mám v sobě asi 120 stránek,vypadá zajímavě.Akorát ted není tolik času jako v těhu.

katynaa
1. únor 2008

ja ctu Annu Frankovou - denik.

abbi
1. únor 2008

ja som docitala novu knihu od Petry Nagyovej Dzerengovej - Nepytaj sa kde som.
velmi dobre... a teraz sme sa s muzom vratili ku starej klasike Zagorke a citame celu seriu Gricskych carodejnic.

schnek
1. únor 2008

Ahoj,
my jsme doma maniaci na Jiřího Kulhánka. Přečetla jsem Stroncium. Není špatná, líbila se mi. Skončí to úplně jinak, než by člověk čekal. I celkově podle začátku jsem odhadovala, že bude naprosto o něčem jiném. Začátek je vypadá mizerně, moc mě nebavil, ale pak se to rozběhlo v klasickým kulhánkovským stylu - krve po kolena 😀 Ale určitě má lepší knížky. Noční klub je Noční klub, ta se mi asi líbila nejvíc 😉

masinka
1. únor 2008

tak ja mam HP 7 uspesne precitanu (trvalo mi to 3 noci), teraz citam Klub putovnych dzinsov - ako film to bolo dost o nicom, ale kniha je dobra

sylviiik
2. únor 2008

Petra Procházková - Frišta - život mladé ruské ženy, která se provdala do Afghánistánu... Bála jsem se, že mě to nechytí, ale... Můžu vřele doporučit, jen je škoda těch hrubek 😒

andy.a
2. únor 2008

abbi,tvoj muž číta Gričskú čarodejnicu ?? 😕 🙂

moni1412
2. únor 2008

ja momentalne koncim Tess Gerritsenova - Dvojnicka. Je to o patologicke a na zaciatku su tie opisy dost presne ohladom pitvy, ani by nemuseli 🙂 Ale chytila ma, velmi dobra, odporucam 🙂

andy.a
2. únor 2008

tie opisy zo súdnej pitvy sú práve najzaujímavejšie.. 😕

andy.a
2. únor 2008

forenzná patológia je veľmi zaujímavá.. 🙂

moni1412
2. únor 2008

andy je, to uznavam....ja som tuzila stat sa lekarkou, cize mi podobne veci nevadili....to len teraz, asi je to tym tehu 😉