Jakou knížku právě čtete?

kukinka
2. kvě 2007

Mate rady knizky a taky za ne utracite majlant jako ja?Co prave ted ctete?

etuska
24. bře 2008

😀 😀 😀

mimakro
24. bře 2008

Ja už čítam poslednú časť. Aj pána prsteňov a hobbita mám prečítaného. Len keby bolo viac času. Pri deťoch sa to veľmi nedá. A večer som rada, že som rada. A aj manželovi sa treba trošku povenovať 😀

etuska
24. bře 2008

presne tak 🙂 Citam "per partes" 🙂 Je sice pravda,ze keby som namiesto tukania do klavesnice citala,tak to aj stihnem 🙂 ....

monkula
24. bře 2008

Ja som prečítala všetky HP,ale päťku len do polovice...
A baby, sestra sa so mnou hádala, že v sedmičke sa odhalí, že Dumledore bol homosexuál, ona sedmičku nečítala, ja hej, ale tento fakt som nepostrehla, vy áno? 😕 😕 😕

etuska
24. bře 2008

mon,necitala som,len ma zaujima,ako k tomu dosla? 🙂

mimakro
24. bře 2008

Neprezrádzajte! Ja som ešte len na 150 strane.

monkula
24. bře 2008

mimakro, neboj, neprezradím...
Etuš, "niekde to počula alebo čítala" 😀 😀 😀

martinadt
24. bře 2008

ja vám to s tým homosexuálom skúsim zistiť 😀 😅

etuska
24. bře 2008

O.K 😉

monkula
24. bře 2008

maťka, ja som to čítala a nebolo to tam, len sestrra mudrovala 😖 😖 😀 😀

etuska
24. bře 2008

mozno citala medzi riadkami 😀

monkula
24. bře 2008

Ota nečítala knihu, ale nejakú diskusiu, či čo to...

martinadt
24. bře 2008

etus 😀 😀 😀

etuska
24. bře 2008

no som zvedava,ci tam niekto nieco take najde 🙂

monkula
24. bře 2008

Aj ja...

etuska
29. bře 2008

Zacinam citat "Jedy" od Denisy Fulmekovej-celkom fajn 😉

monkula
29. bře 2008

ja nečítam nič... 😀 😀 😀

maja22
29. bře 2008

baby, kedy stíhate čítať? Odkedy chodím sem, stíham akurát časopis Mama a ja - aj to na wécku.... 😀 😀 😀

monkula
29. bře 2008

maja, asi tak..
Ale ani tam nemám pokoj, pretože pred dverami leží Chiarka, ruku má strčenú pod dverami a ja ju musím držať a hladkať... 🙄 🙄 😀 😀
Príjemná poloha...

etuska
29. bře 2008

Ahoooj Moni 😉
Majka 😀 😀 😀
Ja citam tak raz za cas po 5-10 stranok,tak mi to potom aj trva.

etuska
29. bře 2008

no a uz musim koncit,lebo manzel ide pracovat na diplomovke 😢 😢 😢

maja22
29. bře 2008

mon 😀 😀 😀 😀 normálne sa nahlas rehocem... Mareka tiež niekedy musím trepať so sebou.....hrabe prstíčkami do odtoku, my máme wc a kúpeľňu spolu...

maja22
29. bře 2008

ale čítam ešte v posteli pred spaním - max 5 - 10 min. - keďže je to okolo jednej ráno, rýchlo sa zložím... 🙂
ahoj etuš... 🙂

aponchie
29. bře 2008

ja ctu v posteli pred spanim a jednu knihu P.S.Miluji Te jsem precetla za tri vecery a ted mam neco podobneho a nejede mi to:(ale kdyz me to bavi jedu a jedu ..ale jen vecer v posteli az vim ,ze malicka spinka 😀

monkula
29. bře 2008

Juuj, ako dlho som nečítala v posteli... 😵 😵 😵

Inak, tak si predstavujem ideálny relax, v pyžame, v posteli s dobrou knihou, čajík, kávička, niečo pod zub, traz asi len ovocie, pretože diétujeme, 😎 😎 😎

nobody
30. bře 2008

nějaký divadelní hry 😀
a nedávno něco od Goetha .. (Urfausta), ale prakticky nečtu, když nemusím

vesi
30. bře 2008

momentálne nič, naposledy HP 1. časť, ako som už písala, zapáčilo sa mi to, v stredu idem do mesta, kúpim dalšie časti 😀
moni, ja som si malú naučila tak, že si spolu ľahneme do postele, ona so svojimi knihami a ja s mojou a čítame 🙂 veľmi sa jej to páči, sama ma volá, že "tot čita" - poď čítať 😀

anamor
30. bře 2008

vesi ja sa tiez asi chystam na harraho, dve casti mam uz za sebou, ale davnejsie.... malu si si super naucila, budem to musiet aj ja potom nejako zrealizovat 😉

cherryblossomgirl
30. bře 2008

Kocky, objavila som dalsiu vybornu autorku - Amelie Nothomb - odporucam jej knizky, momentalne citam 'V ohrozeni a strachu' - davam jej 1* 🙂

vesi
30. bře 2008

anamor, ja som ich tak mala naučené obidve, aj vyšívanie mi tolerujú 😀 asi budú po mne čo sa kníh týka, teda dúfam, lebo môj muž nečíta. 🙂