Jakou knížku právě čtete?

kukinka
2. kvě 2007

Mate rady knizky a taky za ne utracite majlant jako ja?Co prave ted ctete?

etuska
10. kvě 2008

achalteke-kto je autor???-je to cestopis zo sucasnosti???

achalteke
10. kvě 2008

etuska autorem je Pavlína Brzáková....dalo by se říct že je ze současnosti
zde odka: http://www.eminent.cz/?menuitem=3&id=295

penelope2066
10. kvě 2008

ja som nedavno docitala knihu od evy urbanikovej-vsetkoalebo nic a pred nou som docitala od vasilkovej-natasa. obe boli super-odporucam

eva7780
10. kvě 2008

penelope,ja mam tiez rada vasilkovu,odporucam,ja mam od nej vsetky knihy 😉

penelope2066
11. kvě 2008

eva7780 ja som tiez od nej precitala uplne vsetky okrem prvej tu neviem nikde zohnat

riana246
11. kvě 2008

už mám pripravenu knihu sila pozitivneho myslenia....len sa do nej začítať......ale inak taka steelova, vasilkova......a ešte aj danka a janka a ine rozpravky... 😀 ...

etuska
11. kvě 2008

Riana-ma ta knihy taky cerveny obal???-lebo ak ano,tak som ju citala,hoci nie celu,ale aj tak sa mi pozdavala 🙂

etuska
11. kvě 2008

halooo-dalsie zaujimave knizocky???? 🙂

m311293
11. kvě 2008

vasilková - čriepky to jsem dočetla včera a dnes se chystám buď na Sidney Sheldon - Prezraď mi svoje sny nebo Marquez - Láska za časů cholery- Nevím pro co rozhodnu, hodím si korunou.

etuska
11. kvě 2008

🙂 -aj ja ich mam viacero a potom sa tu zabudnem,no a casu na citanie tak ostane menej 😉

achalteke
12. kvě 2008

m311293 Marqueze mám hrozně ráda....Sto roků samoty je moje bible 😉

karla6
14. kvě 2008

Nová doba porodní od Vlastimila Marka. - nedocenitelná knížka pro každou maminu před porodem.

bora8
14. kvě 2008

Tajný život Márie Magdalény a práve som dočítala Historičku - hodne som sa bála, potom tu mám položenú knižku Cela č. 17 od D. Dána

oazapokoja
14. kvě 2008

čítam všetko,krimi,zalúbené,dobrodr.,no proste čo príde pod ruku môj manželík hovorí,že už len zlaté stránky som neprečítala 😀 ,ale teraz ma to ťahá do ezoteriky
edgar cayce-zmente svoj život
w.hewitt-objavte silu svojej mysle
a konečne som včera natrafila na :kay pollak-žiadne stretnutie nie je náhodné,no uvidím či to stálo za to obiehanie/mesačné/ kníhkupectiev 😅

gerena
18. kvě 2008

jeee, citate same mudre veci 🙂 🙂 ja naposledy adrian mole a zbrane hromadneho nicenia, uz davno som sa tolko nenarehotala 😀 😀

m311293
24. čer 2008

teďs čtu už třetí týden Láska za časů cholery a jsem sotva v půlce

titkovamiriam
24. čer 2008

Marekovi-chrobacikov,a ja citam ,,Bez dcery som neodisla,,

mokuska
24. čer 2008

ja mam doma asi 500kniziek,pretoze manzel je v nich stale nalozený ako v liehu,len cita a cita a ked nieco zazrie tak si to kupi,chodí si aj vela napoziciavat do kniznice a aj deti vedieme k leske ku kniham,ja najradsej citam ako inac zalubene,ale aj historicke alebo dobrodruzne .Najmladsi cita teraz od nejakej svedskej spisovatelky zlatu knihu o skriatkoch mumrikoch neviem momentalne meno,napisem,ale je tak zabavna ze ked vecer s otcom citajuv posteli tak sa strasne obidvaja smeju.treba detom vstepovat lasku ku kniham od mala,lebo som to videla u pribuznych,ze nacitali knihy a teray uz vobec nic citat nechcu ,len sa hraju na pocitaci.

majka35
24. čer 2008

bez dcery som neodišla som dočítala minulý týždeň ... celkom dobré čítanie, za jeden deň som to zvládla ... 🙂

llucisek
24. čer 2008

zrovna čtu Rok vdovou od Irvinga, jsem doma na PN, tak jsem se konečně dostala ke knížkám 😉

rusovcanka
24. čer 2008

mokuska,tú knihu o mumrikoch(mumintroloch) som čítala ako dieťa a doteraz som nezabudla,ako sme sa s bratom na nej nasmiali 😀 Daj prosím ťa vedieť,ako sa to presne volá a meno autorky,tú knižku si musím kúpiť aj ja a malej ju dám,keď bude vedieť čítať,alebo si ju budeme čítať spolu 😉

iris
24. čer 2008

knížky miluju,ale teď na ně není nějak čas...mám rozečteno Posledni Žid od Noaha Gordona, jinak ráda Grishama,Barbaru Wood, Agathu Christie, Konsalika,Remarqua a spoustu dalších...hlavně historické romány a na oddech i nějakou tu romantiku...páč s tím naším zlobidlem bych si třeba Sophiinu volbu určitě nevychutnala 😉

sisstin
24. čer 2008

cokoliv od Barbary Erskin 🙂

monkula
24. čer 2008

momentálne čítam HP a Ohnivá čaša... 😵

iris
24. čer 2008

Erskinová je fajn...
A Harry taky...přečetla jsem všechny díly, lepší než filmy 😵

sisstin
24. čer 2008

iris: teda fajn je, ale hlavně, když ji objevíš..pak už to má trošku nádech stereotypu..mně se nejvíc líbilo Žila jsem již před staletími 🙂

m311293
24. čer 2008

sisstin: já taky 🙂 čekají na mně Písky času aTři muži na cestách od jerome Klapka Jerome ( ani nevím jak se to skloňuje)

iris
24. čer 2008

Ta se mi hodně líbila a souhlasím s tebou i v tom, že to má pak nádech stereotypu, ale když jsem četla každou knížku jen jednou, tak jsem si to užila 😉

m311293
24. čer 2008

to bývá u většiny spisovatelů pořád dokola, ta stejná stavba

sisstin
24. čer 2008

jinak já dřív četla fáááááááááááááááááákt moc, klidně dvě knížky za den..ale všechno to bylo typu: Deveraux,Small atd, takže sladáky zasazený do různých historických období...a mě už to prostě ted nebaví 😒 mám toho doma milion, stálo to prachů...každou jsem četla několikrát..ale ted to otevřu a rychle zase zavřu 😅