Jakou knížku právě čtete?

kukinka
2. kvě 2007

Mate rady knizky a taky za ne utracite majlant jako ja?Co prave ted ctete?

mikalove
17. dub 2009

máš pravdu,čítam jednym dychom,vyhovuje mi všetko,štyl písania,humor je skvelý,dej napínavy...vyborny spisovatel

anaxamon
17. dub 2009

bibula, ja citam momentalne tretiu cast knihy sumrak - zatmenie🙂)) velmi ma ta "tazka romantika" chytila 😀

mas aj stvorku? ja mam, vsetko v el. podobe

suki
17. dub 2009

Já čtu strašně ráda 🙂

teď jsem dočetla Femme fatale od Raška....bylo to celkem dobrý...ale nejvíc se mi líbily citáty a básně, co tam byly...ty jsem pak hodila do citátů 🙂

mikalove
17. dub 2009

baby o čom je ten súmrak? vôbec to nepoznam len registrujem že sa o tom čoraz viac hovorí...

anaxamon
17. dub 2009

mikalove, sumrak je o upiroch 😀 v kine ide film o tom, ja som az pozhliadnuti filmu zacala s knihami, kedze som sa k nim nahodou dostala..a vazne je to dobra upirska romantika 😀

parvitas
17. dub 2009

mikalove: skus si pozriet kazdy diel - byvaju tam aj uryvky
http://www.martinus.sk/?uItem=62190
v cestine aj anglictine uz vysli vsetky 4 diely

je to nenarocne citanie, ale bola som prekvapena, pretoze ten pribeh chytil aj rodicov a staru mamu 😀
je to o teenegerke, ktora sa zamiluje do upira... a on do nej - ale je to veeelmi pekne napisane.

mikalove
17. dub 2009

parvitas dík ,idem si to pozrieť 😉

anaxamon
17. dub 2009

ja mam tie knihy v el. podobe ak niektora chcte mozem preposlat 🙂 ale piste mi do ip, rovno aj mail

olivova
17. dub 2009

anaxamon - ja chcem, prosiiiiim 😵

maca793
17. dub 2009

teraz vás dievčatá 😉

ale nič konkrétne nečítam len sem-tam časopisy a noviny

olivova
17. dub 2009

a mam rozcitane podzemie (strateny svet v podzemi a hlbsie v podzemi) a moc sa mi to nepaci....Je tam prilis vela zomierania podla mna 😖

broucina
17. dub 2009

Tak já mám rozečteno Irving-Manželství do 158 liber, Werber-Mravenci a Pratchett-Soudné sestry...no a doplňuju to čtením o kojení a porodu. 😀

maca793
17. dub 2009

baby a nebolia vás oči z toho čítania? lebo ja mám problém s čítaním časopisov, písmená sa mi mihajú, s okuliarmi sa mi číta zle a ešte horšie bez nich ☹

anaxamon
17. dub 2009

maca bolia, ale ked ten dej je taky dobry a napinavy 😀 😀 😀

parvitas
17. dub 2009

maca: skus znovu navstivit ocneho - mozno sa ti zmenili dioptrie, preto ta bolia oci...

m311293
17. dub 2009

dočetla jsem Haruki Murakami - norské dřevo, byla jsme příjemně překvapená a teď čtu Muriel Barberyová - S elegancí ježka

marcela79
17. dub 2009

Ahojte žienky, i ja rada čítam. Teraz-po skúškach som si dala takú oddychovku od Márie Ďuranovej 😉

edita33
17. dub 2009

ja som od detstva velmi rada a vela citala,,a aj teraz,,,mam velmi rada knihy od TANI KELLEOVEJ-VASILKOVEJ uz mam celkom peknu zbierku,,a kupim si dalsiu,,

loginka
17. dub 2009

ja citam momentalne Simmela - Priznavam
a docitala som detektivku z obdobia stareho Egypta - celkom dobre

mikalove
17. dub 2009

ja sa Simmelovi vyhybam,bolí ma z neho hlava,ale má užasnú knihu Látka,z ktorej sú utkané sny,tú som dočítala

loginka
17. dub 2009

mne sa celkm dobre citam - laska je len slovo, uz som to citala davno, ale viem ze sa mi to velmi pacilo

veronika81
17. dub 2009

ja momentálne zázrak menom dieťa 😵
a za mesiac to budú skriptá 😝

emamamamu
17. dub 2009

Hovory s porodni bábou🙂

cipsinka
17. dub 2009

baby citali ste niekto knizu RODICOVSTVO JE VEDA??Chcela by som pocut nazory na tu knizku dakujem pekne 😵 😵 😵 😵 😵 😵

marcela79
17. dub 2009

Milá Edita33, i ja zbožňujem knižky od Vasilkovej. Prečítam ich "na jedno nadýchnutie".
Teraz mám ešte prichystanú knižku - Miluj ma ironicky, čítali ste to? A pekné knižky má i Barbara Bickmorová, čítali ste?

cipsinka
17. dub 2009

baby nikto ste tu knizku RODICOVSTVO JE VEDA necitali??? 😕 😕 😕 😕

melany_s
17. dub 2009

Momentálne na knihy nie je čas, ale moji obľúbení autori sú E.M.Remarque, E.A.Poe, J.Heller, F.Saganová, W.Allen a M.E.Matkin. Čítanie mi hrozne chýba, hádam sa k nemu v dohľadnom čase zase dostanem... Naposledy som čítala Román pre mužov od M. Viewegha

nnikka
17. dub 2009

prednasky 😖

loginka
18. dub 2009

pacila sa mi kniha - posolstvo od protinozcov - vela poucneho
roman Parfem som doslova vycuchala - neskutocne napisane
HP - samozrejme 🙂 , to som zrala a smutila, ked to skoncilo, musim si precitat Sumrak
Viewegh...
nemusim Dzengerovu - som myslela ze jej traposinu ani nedocitam

z mladi a detstva naj: Anna zo zeleneho domu, Tragacik, 3 patraci, Gricska, Cachticka pani, Tarzan, Odviate vetrom - na tom som nechala potoky slz 😵

moj muz fici na Pratchetovi, ja sa k tomu nejako nemam

mikalove
18. dub 2009

loginka s tou Annou zo zel.domu máš pravdu, ja som ju tiež čítala viackrat,je to krasne čítanie dúfam,že aj moja dcera bude čítať a nezdedila nezaujem o knihy po mm,kt.sa vždy vyjadrí,že si počká kym knihu sfilmujú 😅