Jakou knížku právě čtete?

kukinka
2. kvě 2007

Mate rady knizky a taky za ne utracite majlant jako ja?Co prave ted ctete?

petikd
20. únor 2011

Tak ja momentálne Učebnicu pre autoškoly 😀 😀 Ale popri tom Sonu Rebrovú-Ema.A opäť mám prichystaného Marka Zusacka-Zlodejka kníh,velmi dobrá kniha

00vladka00
20. únor 2011

ja som akurát dočítala od Vasilkovej tu novu knižku

ellise
20. únor 2011

@jafnka, jaká byla? na mně taky čeká. Jinak jsem v té knize našla nejdelší větu. Byla na 31 řádků.

jafnka
20. únor 2011

@ellise dobrá, povedala by som, že typický Deaver. len ma trošku sklamalo, že som akosi tušila ako to skončí. ale Lincoln je môj úplne naj detektív

ellise
21. únor 2011

@jafnka a nekončí každá kniha o Lincolnovi tím, že leží v posteli ( jak jinak) a vedle něho Amelie, usíná, a on cítí vůni jejich vlasů 😉

pass
21. únor 2011

Chystám sa na knihu Gaidžin od Jamesa Clavella, dostala som po stromček. Už som ju čítala, ale dááávno. Tak sa teším 😀

jafnka
21. únor 2011

@ellise tak to hej 🙂 ale teraz som myslela, že kto je vrahom

zuzanocka
21. únor 2011

Ekonomiku pre sociálnych pracovníkov ☹ 😀 😝

parvitas
22. únor 2011

@terrs
ten Sneh padá... mi je nejako povedomý... ale už presne neviem, o čom to bolo.
Larssonova trilógia bola super. A aj Metro 2033 (ak máš rada postapokalyptické SF - miestami trochu "užvanené", ale dalo sa.. 🙂)
a chatrč sa mi nepáčila.

ivett1
22. únor 2011

Ahoj...vela toho nestiham citat, ale v poslednom case sa mi podarilo precitat knihu V tieni mafie II ( Jozef Karika) a Mucholapka (Dominik Dan)..celkom dobre 😉 ...na Larssonovu trilogiu si tiez robim chute...

ellise
22. únor 2011

Sníh padá na cedry jsem viděla jako film, ale moc se mi to nelíbilo. A nemyslím že kniha bude lepší.

ivett1
8. bře 2011

Všetko alebo nič...príbeh pokračuje ("Evita"); Hry pre najmenších (Trish Kuffnerová)🙂 a ďalšie dve kriminálky od D. Dána - Sára a Cela číslo 17

kovackaadka
9. bře 2011

Nedávno som dočítala BELLA MAFIA - skvelá 😉 a momentálne V TIENI MAFIE - tiež super 🙂

petruska77
10. bře 2011

Ja teraz citam Drozdajku - tretiu cast z trilogie Hry o zivot 🙂

miriamr
10. bře 2011

skriptá 😒 - marketing, medzinárodný obchod a automatizácia účtovníctva - jedno je lepšie ako druhé 😀

medvik
10. bře 2011

Zrovna jsem dočetla trilogii Milénium a Skleněný pokoj od Simona Mawera. Obojí pěkné, každé trochu jinak.

ivett1
11. bře 2011

@miriamr pred "sto" rokmi som čítala presne to isté vrátane tej automatizácie...

miriamr
12. bře 2011

nooooo, tak to študujem asi to isté čo Ty 😀 Kam si chodila do školy, asi do BA, ja SPU FEM Nitra bc.

ivett1
12. bře 2011

@miriamr EU FPM BA 🙂 , ale dááááávno...

miriamr
12. bře 2011

keby som to bola aj ja spravila dááááávno, nemusela by som sa teraz trápiť 😵

ani3012
16. bře 2011
ellise
16. bře 2011

přečetla jsem Mika Waltari - město smutku a radosti, ale znáte to finský psychologický román, přeskakoval jsem stránky věnujicí se myšlenkovým pochodům hlavních hrdinů. proto jsem ho sfoukla za 2 dny. Ale vůbec vám ho nedoporučuji.

ivett1
16. bře 2011

@ani3012 práve mi prišla info na e-mail 🙂 ...a zatiaľ som si stihla stiahnuť len tú druhú v poradí (matkin?)...Sáru som už čítala...som zvedavá, kedy to budem čítať...

ellise
28. bře 2011

Simon Marwen - Mendelův trpaslík

jitafol
28. bře 2011

Ahoj, trilogii od Larssena jsem viděla ty první dva díly zfilmované a moc se mi líbilo. Chystám se i na knížku, protože myslím, že to bude ještě lepší než film. Holky chci se zeptat, jestli stojí za to si to přečíst?

cestovatelkaandrea
28. bře 2011

ahojte ja teraz citam Sv. Terezia z Liseaux.

ani3012
29. bře 2011

Angelológia

jitafol
29. bře 2011

Momentálně mě chytli čeští autoři: Viewegh, Pawlowská, I.Kraus.

jitafol
1. dub 2011

Jsem se jen tak "náhodou" zmínila o trilogii Milénium a manža slíbil, že bude k narozeninám🙂 Už se na to těšim.

olianko
1. dub 2011

Ahojky 🙂
Trilogiu Milenium som citala uz davnejsie ale mozem ju len odporucit 😉
Zidovka od Andrei Coddington sa mi tiez pacila
Byla jsem otrokyní v satanské sektě od Ully Fröhling / zatial najhorisa kniha aku som citala.Nemozem uverit , ze stale sa nieco take deje.Hrozna kniha ale musela som ju docitat do konca aby som vedela ako sa to cele skoncilo.Bolo to podla skutocnosti/
Tiez Slzy puste od Halimy Bashir je dobra kniha / aspon mne sa pacila a je tiez podla skutocnosti/
Teraz citam od Vrbu Utekl jsem z Osvietimi .Som len na zaciatku ale zatial je o.k.