Jakou knížku právě čtete?

kukinka
2. kvě 2007

Mate rady knizky a taky za ne utracite majlant jako ja?Co prave ted ctete?

kloky
16. bře 2008

ahojte kočky , ja som sa prihlásila do knižnice a objavila som jednu francuzsku spisovateľku Nicole de Buron, skúste prečítať, mne sa jej knihy veľmi páčili

aponchie
17. bře 2008

ted prave ctu MF dnes a Hospodarske noviny

rainbow
17. bře 2008

filan-wewerka, j.Bindzár-Prázdy hrob

aponchie
17. bře 2008

jinak mam rozectenou knihu od Michala Horacka Kdo vic vsazi ten vic bere

bramburka
17. bře 2008

holky co jste cetli HP, já proste nechápu, jak to že ta bezová hulka patřila Malfoyovi?

bramburka
20. bře 2008

holky, ta odpoved? Strasne nám to s MM vrtá hlavou ... ☹

sonisek
20. bře 2008

bram IP....já jsem teď z toho úplně nějak mimo 😀

bramburka
20. bře 2008

no je to zvlastni, nikdo to neví....

vesi
20. bře 2008

baby, toľko ste tu ospevovali HP, že som si ho nakoniec kúpila, teda zatiaľ len 1. časť, ale zhltla som ju za chvíľu, páčilo sa mi to viac ako film... 😎 pôjdem si kúpiť aj dvojku 😀 a potom trojku... 😅 😀

mem
20. bře 2008

Artur Hailey: Konečná diagnoza a pak asi opráším Egypťana Sinuheta od Waltariho
ale u včeho usínám vždy tak po 4 stránkách 🙂

monkula
20. bře 2008

bram, ani ja neviem, ale Malfoy je potomok slizolina, tak asi ju zdedil, či čo... 😅 😅
A ktorá časť HP sa vám páčila najviac? u mňa vyhráva Ohnivá čaša... 😵 😵

Ozaj, včera zomrel Arthur C. Clarke... 😔 😔
Vesi, ahoooj,vitaj v klube HP... 😀 😀 😀

sonisek
20. bře 2008

Tak mne se nejvic libi Tajemna komnata a pak Princ dvoji krve...

A s tou hulkou fakt teda nevim, tak ja to zacnu cist radsi znova 🙂

andy.a
20. bře 2008

kloky,to meno Nicole de Buron je mi veľmi známe 😝
čo napísala konkrétne ?? 😉

natal
20. bře 2008

Stephen King - Pribeh vdovy Lisey. Zboznujem Kinga.
Detto Harryho Pottera 😀

andy.a
20. bře 2008

od Kinga som mala najradšej Podpaľačku a Misery 😝

monkula
20. bře 2008

mne sa od Kinga páčila Carrie...

biccy
20. bře 2008

Ahojte 🙂 Mne je uz teraz za HP luto. ☹ Mohla by este Rowlingova napisat nejake casti. 😀 😀

etuska
24. bře 2008

Baby,maniacky na HP-nema niektora zaujem o HP v nemcine?-mam doma jednu cast 😉 a urcite ju citat nebudem 😀

Ja som konecne dnes docitala Modry dom od T.K Vasilkovej-celkom fajn 😉

A chystam sa na "Jedy" od Denisy Fulmekovej.Je to pokracovanie knihy"Dve ciarky nadeje"-cital niekto? 🙂

andy.a
24. bře 2008

Dve čiarky nádeje som čítala 😝 a na Jedy sa chystám tiež 😉
stále čítam Posledný svedok od T.Gerritsenovej,nejaká som pomalá 😅

lenkabu
24. bře 2008

Od Kinga doporučuju Svědectví (běhal mi mráz po zádech), Prokletí Salemu a To.A cokoliv od Barbary Wood.

etuska
24. bře 2008

Baby,aj vy citate ako ja?-vecer 10stran-viac jednoducho nestiham 😒
A na J.Joyce-"Odyseus" sa chystam uz 100 rokov ☹ Nemate niektora v kniznici?Mne sa ozval jeden pan na www.burzaknih.sk,no staru knihu predaval drahsie ako sa da kupit na Martinus-e uplne nova ☹ 😠

lenkabu
24. bře 2008

etuska: já teď poprvé od svých asi 7 let nečtu nic, lítám kolem malé a jak si sednu tak usínám 😅 Nedala bych ani 10 stran 😅 Ale už se těším až se zajedu a něco pěkného si půjčím. Odyssea nemám, já si všechno nosím z knihovny.

etuska
24. bře 2008

Lenkabu-ani sa ti necudujem pri takommalom babu 🙂

zusma
24. bře 2008

Nyní taky nečtu nic, ale dřív jsem četla hooodně. Osobně se mi poslední roky nejvíce líbily knihy od Aleberta Moravii - Nuda, Pohrdání, Římanka, Láska manželská apod, Nešťastný milenec apod.

Náhodou jsem na ně narazila v antikvariátu a postupně kupovala. Fakt super 🙂

petraluk
24. bře 2008

Lenkabu mě trvalo nějaký 3 měsíce než jsem byla schopná přečíst najednou aspoň stránku 😀

Barbaru Wood taky doporučuji, četla jsem sice jen 2 knížky, ale moc se mi líbili 🙂 Od Vasilkový mam doma 2 knížky, dostala jsem je v těhu a prý nejsou moc veselý, tak jsem si je nechala na teď a chystam se na ně 🙂

petkakrutik
24. bře 2008

Já teď čtu Království stínů od Barbary Erskinové. Četla jste to některá? Je to napínavé a už se těším na konec, doufám, že nebudu zklamaná.

pezincanka
24. bře 2008

Jedy od Denisy Fulmekovej? O com je to? Chystam sa kamoske kupit nejaku knihu. Ma dve deti male, ale stiha citat, cita rychlo, nema rada vulgarizmy. Moze mi nieco nove odporucit? Dik.

audreyd
24. bře 2008

harvey karp "nejšťastnější miminko v okolí" vrelo doporučujem rodičom čerstvo narodených detičiek 😀

etuska
24. bře 2008

Pezincanka-je to pokracovanie knihy "Dve ciarky nadeje"-o zienkach,ktore prisli o babo a stretli sa v nemocnici-no a su tam rozpitvane ich pribehy-fajn citanie.
"Jedy"-este som nezacala citat,no hl. hrdinkou by mala byt Sona/jedna z postav v predch. knihe/,kt. je slobodnou mamickou a v tehu byva so svojou protivnou matkou....tot obalka knihy...viac sa dozviem neskor 🙂

Fajn citanie je aj od Petry Nagyovej-Dzerengovej-"Pozri sa na seba"-o psychicky a neskor aj fyzicky tyranej zene,kt. sa vzoprela svojmu osudu 😉

martinadt
24. bře 2008

ahojte

teraz momentálne síce nečítam nič ale raz som čítala jednu fakt (pre mňa úžasnú) knihu

volala sa JAK CHUTNÁ BOLESŤ a autor je Richard Pachman tuším

je to o mladom chalanovi ktorý sa napil nejakej kyseliny alebo niečím takým, čím sa čistí myčka riadu