Jakou knížku právě čtete?

kukinka
2. kvě 2007

Mate rady knizky a taky za ne utracite majlant jako ja?Co prave ted ctete?

ellise
3. bře 2012

@kulenka napsal Robert Merle, o lidech kteří se zachránili po jaderném výbuchu. od Gordona ´jsem četla ještě Šaman, Katalánec, Poslední žid

kulenka
3. bře 2012

@ellise Od Merleho jsem četla jen Smrt je mým řemeslem ...

berynka
8. bře 2012

Doktorka z domu Trubačů je moje oblíbená knížka!!! 😉

Včera jsem neodolala a odnesla si z knihkupectví Černobílý svět od Kathryn Stockettové 🙂 .

domika007
14. bře 2012

poprosim nejaky tip na dobru knizku...malo by to byt nieco na styl pisania Dominika Dána, aby mi skor ubehol cas, kym vyjde dalsia nova danovka 😎

vdaka! 😉

ivett1
14. bře 2012

@domika007 hm...celkom dobrá krimi bola Muž s modrými kruhmi ...ja mám tiež rada dánovky ...ale zatiaľ som nič podobné u nás nenašla...(žeby som zle hľadala...) ...inak ...ale to je fakt len pre veľmi silné žalúdky ...V tieni mafie od Jozefa Kariku ...skoro horor, keď si človek uvedomí, že takto to tu fakt ešte beží...bŕŕ...ale číta sa to jedným dychom...

ivett1
14. bře 2012

@domika007 a...skoro som zabudla...perfektná je Sezóna potkanov od Jozefa Banáša (neverila som, keď som ju dostala ako darček, ale je fakt výborná...)...prečítala som ju za dva "večery"...

ivett1
14. bře 2012

Muž s modrými kruhmi je od Freda Vargasa...

petikd
14. bře 2012

Ruta Sepetysová-Medzi odtieňmi sivej

petruska77
14. bře 2012

@petikd to je jedna nadherna a dojimava kniha.

@domika007 Kym nas smrt nerozdeli od Martina Jurika si citala?

domika007
16. bře 2012

@ivett1
@petikd
@petruska77 diky za tipy, idem to pozriet 🙂

kulenka
25. bře 2012

Daniel Glattauer, Dobrý proti severáku - zajímavé, co se může vyvinout z jednoho omylu 🙂

kulenka
25. bře 2012

... a právě jsem zjistila, že to má pokračování - Každá sedmá vlna 😕

ludka77
31. bře 2012

ahojte dievcata. Ja citam po veceroch ked mala spi. Mam vsetky od Vasilkovej ale zatial som precitala len polovicu. Presla som na Evitovky. Sushi v dushi -perfekt. Recept na araba -stred trosku nezazivny ale zaciatok a koniec super. Vsetko alebo nic. Stalo sa mi vsetko. Svet mi je dlzny - vsetky dobre. Teraz oddychujem od Evitoviek a citam Eli Elias Zdochnute srdce -zaujimava 🙂 po nej sa chystam na Nagyovu. 🙂 podporujem nasich autorov 🙂 som rada ze som nasla tuto temu zajtra vas budem studovat 🙂

berynka
31. bře 2012

Já teď dočetla spíš mužskou záležitost - Jak jsem vyhrál válku, ale dobrý... sranda 😀 . A rozečítám Zlodějku knih a kamarádka mi doporučila knížku Facka od Christose Tsiolkase 😕 .

petikd
1. dub 2012

@ludka77 no veru evitovky sú super a ten recept na araba no nemám slov,veľmi dobrá,so slzami som ju dočítala. 😔 No a Zdochnuté srdce je tiž perfektná 🙂
@berynka Zlodejka kníh je výborná kniha,prečítala som ju asi pred 2 rokmi,ale stále vo mne zneje 😉

ludka77
1. dub 2012

@petikd tak dnes konečne dočítam Zdochnuté srdce a pôjdem kúpiť Zlodejku kníh 🙂 Si zožeň aj tú Sushi v dushi tá je super, písala ju baba tu od nás zo zapadákova. Je to o mentalite japoncov. Fakt dobrá

ludka77
1. dub 2012

@ludka77 Idem ju skúsiť pokukať aj na nete, lebo keď človek číta knihy, kokso to ide aj do peňazí 😀

ludka77
1. dub 2012

@petikd to som chcela napísať tebe 🙂 neviem prečo odpisujem sama sebe 🙂

petikd
1. dub 2012

@ludka77 mám aj Sushi v dushi 😉 mám väčšinu kníh z evitapresu 😉 Teraz pozerám,že 17 apríla vyjde dalšia,Nájdem si ťa v ríme tak sa už nemôžem dočkať 😉 Veru,ide to riadne do peňazí,nájdem veľa kníh,ktoré by som chcela a potom neviem ktorú si vybrať,aby to peňaženka prežila 😀

ludka77
1. dub 2012

@petikd už sa bojím kukať, čo ktorá naša baba vydá lebo by som najradšej hneď naštartovala auto a letela na "okres" 🙂 kúpiť tú knihu 🙂 ale asi pred mesiacom som našla na mimibazare babu čo predávala 6ks evitoviek a Nagyovú-Džerengovú (4ks) Repovskú a Hamzovú 🙂 mala kus po 2,5€ tak som zobrala 🙂 jeden týždeň za 25€! a nedalo mi zobrala som za 2 týždne za ďalších 17,5€ :/ normálne mi to nedalo spať, že 2,5€!!!!! 😀

ludka77
1. dub 2012

@petikd dali sme si to s mamkou na polovicu ale aj tak, fuu. Snažíme sa kupovať si pekne v kníhkupectve aby z toho vydavateľstvo aj autorky niečo mali, ale nie vždy je to reálne :( proste peňaženka nepustí 🙄

petikd
1. dub 2012

@ludka77 no to poznám,maposledy mal Ikar výpredaj a kniha zlacnená na 3,70,tak najprv,že nie a potom mi to nedalo 😀

saskarisko
1. dub 2012

ahojte,
baby, ja si kopec knih rezervujem v kniznici. sice si mozno mesiac pockam, ale oplati sa mi to. a za rezervacku platim 0,50 eura, a ako druhu alternativu mam citacku knih, takze knihy do nej su lacnejsie, a vela je ich aj na nete.

@domika007 - skus Jo Nesbo - ked si zvyknes na mena, tak sa cita vyborne
@kulenka - ja mam pocit, ze u nas bola ta kniha nazvana ako Priatel do dazda, a ja som zacala citat tym pokracovanim. Je pravda, ze sa to cita lahko, ale na to, ako su tie knihy ospevovane, tak mna osobne moc nenadchli
@ludka77 - Zdochnute srdce ma celkom pobavilo, taka oddychovka. a teiz sa snazim citat SR autorov, aj evitovky, aj ediciu Mam talent
za to Zlodejka knih ma uplne dostala
ja teraz citam Hry o zivot, tak som zvedava, ze ake to v skutocnosti bude, lebo recenzie ma ta knizka dobre

tak sme pridajte nejake tipy, nech si urobim zoznam, co si mam zase pozhanat 😉

kulenka
1. dub 2012

@saskarisko Včera jsem se byla na to pokračování podívat v knihkupectví a pár stránek jsem pročetla a až tak mě to nenadchlo, podívám se v knihovně, jestli by to tam neměli, kupovat se mi to nechce 😅

ludka77
2. dub 2012

@saskarisko no naša knižnica je biedna, starých kníh je tam milión ale nové nič moc. Ja mám Vasilkovú všetky a oni asi 4ks! tkaže iné mi neostáva len kupovať 🙂 ale ako píšem už som si pozháňala aj cez net 🙂 Vasilkovú som pekne zacvakala v kníhkupectve! Fuuuj toľko peňazííííí 😀 no ale nekúp to 🙂

kulenka
3. dub 2012

Mám tu Cit slečny Smilly pro sníh ... ale nemůžu se do toho začíst 😅

ellise
4. dub 2012

@kulenka, ale to je náročná knížka, ......taky jsem od ní čekala víc
hodně tu mluvíte o Zlodějce knih, kdo to napsal?

kulenka
4. dub 2012

@ellise Markus Zusak 🙂

kulenka
4. dub 2012

Objevila jsem prastaré vydání Agathy Christie Poslední weekend - roztomilé se všemi těmi zastaralými výrazy 🙂

ellise
5. dub 2012

holky a víte že Jo Nesbo bude 14.4. v Praze podepisovat své knihy?