Jakou knížku právě čtete?

kukinka
2. kvě 2007

Mate rady knizky a taky za ne utracite majlant jako ja?Co prave ted ctete?

peige
30. srp 2007

Doporučuji od J. Irvinga: Pravidla moštárny 🙂 , film se s knížkou nedá srovnat, ve filmu je to vše "popletené" a z knížky je ta jen setina... ☹. Teď na knížky moc času není ☹

musko
30. srp 2007

Dočítala som Andělé a démoni od D. Browna a skvelé - lepšie ako Da Vinciho kód! 😉

bilka
30. srp 2007

posledne som si vychutnala knihu od haruki murakamiho - kafka na pobrezi
mozem vrelo doporucit, tak zaujimavo spracovany pribeh som uz dlho necitala 😉

paska
30. srp 2007

modrého koníka 😀 😉

radoslava
30. srp 2007

Aj ja 😀

andy.a
30. srp 2007

mne sa od Dana Browna páčila tá kniha ,ktorej dej sa odohráva na ladovci..neviem už názov..teraz mám kopec kníh na čítanie len nestíham..ale pred pár týždňami som čítala pARFéM:Príbeh vraha..je to zaujímavé,asi lepšie ako film.. 😉
Pravidlá muštárne sa aj mne páčili.. 😉

andrea.m
30. srp 2007

paska čítaš mi myšlienky a od novembra budem aj skripta čítať

paska
30. srp 2007

😅 😅 😅 andy a takú náladičku dobru som mala 😝 😀

andrea.m
30. srp 2007

sory

riusik
30. srp 2007

vsetko alebo nic - eva urbanikova - kazda z nas sa tam pravdepodobne najde, aj ked nic take neprezila, urcite aspon po niecom tajne tuzila...
robin, zdena frybova - mile, usmevne citanie

bilka
30. srp 2007

jeeej robin terierik, to je podarena kniha 😉
citala si aj dvojku, robin druhy a jeho rodina? 🙂

riusik
30. srp 2007

bilka, priznavam, ani neviem ze dvojka je. vdaka, kupim, precitam 😵

bilka
30. srp 2007

neni zac, nebudem teda nic prezradzat ved sa docitas, tiez vesela knizka, psich hrdinov je tam uz o nieco viac a umerne tomu aj viac problemov... 😉

kajjinka
31. srp 2007

Ahoj holky, vrele doporucuji kdyz v raji prselo od Otcenaska, ale asi to znate, to je pro mne totalni relax 😉

ukana
31. srp 2007

bilka, Robin je moja naj-naj-oblubenejsia kniha 😉 mam obidve, uz su v salatovom vydani 😀 od tolkeho citania 😀
Robila som poriadky v skrini a nasla som Annu zo Zelelneho domu+dalsie dva diely, tak som sa k nej vratila po rokoch 😅 treba to obcas prevetrat 😉

riusik
31. srp 2007

ukana, si mi pripomenula daaaavne roky, asi sa k anne vratim aj ja 😵

chechta
31. srp 2007

Jé dobré téma - teď se snažím číst jak můžu než se prcek narodí a než příjdou na řadu skripta 😀 😀 😀
Mohu doporučit Gordon Noah - přečetla jsem snad všechny jeho knížky - Ranhojič, Šaman, Lékařka, Rabi, Poslední Žid - moc se mi líbili všechny. Taky co jsem četla perfektní knížka Skleněný Palác - nemůžu si však vzpomenout na autora. Jináč teď čtu dost oddechovky - takže jsem se dala na Robina Cookaa a jeho tísíce knížek - sice nic závratného, ale pro mě oddechovka 😉

kajjinka
31. srp 2007

ukana Anna ze zeleneho domu byla fajn, nejvic ten zaver 🙂

ukana
31. srp 2007

riusik- 😉
necitala ste niektora od HITCHCOCKA- moje oblubene strasidla...
horrorove poviedky....ale dobre.. 😎
Chechta, tie posledne dva diely od Gordona som necitala, myslela som ze su len tri ☹ .Asi na Slovensku nevysli 😒

chechta
31. srp 2007

Ukana - to už ale nemá nic s těmi prvními třemi díli společného. i když mi jedna paní v knihovně tvrdila že Rabi je 4 díl z těch prvních třech,a le není tomu tak - ty poslední díly jsou vlastně o Židech - Rabi se mi ze všech líbil nejmíň - Poslední Žid jsem četla si před týdnem a to se mi líbilo moc - děj se odehrává teď abych nekecela v 16stol a je to o vyhnání židů ze Španělska 😉

ukana
31. srp 2007

co citate svojim detom? Nas maly zboznuje Capka: Psicek a macicka. nie nadarmo je uz tolke roky oblubena u deti. Nas maly ju ma vecer nachystanu pri postielke a kazdy vecer jednu rozpravku musime precitat. A este ROZPRAVKY O ZVIERATKACH, ta knizka od ruskych autorov, na ktorej sme aj my vyrastli 😉 A potom klasika- C.Ciapocka, triprasiatka, 7kozliatok, pernik.chalupka. Tie moderne rozpravky sa nam moc nepacia 😒

kacenqa
31. srp 2007

tak my sme s manzelom tiez knihomoli, preto ked sme zariadovali obyvacku, povedala som, ze jedna stena bude len kniznica 🙂 uz ked som bola mala, hltala som doma vsetky knihy a potom to tak aj dopadalo...ked som si asi ako 8rocna precitala 'svoje' Rozpravky 1000 a jednej noci a objavila v obyvackovej kniznici nasich Tisic a jednu noc, ktora mala 2 diely a oba boli asi tak 3x hrubsie, ako ta moja, hned som sa na nu vrhla...ale po par stranach mi ju mama zhabala, lebo som sa jej opytala, ze co je to penis 😀
no ale citanie mi ostalo, citam, kde sa da, ked som este nechodila autom, mala som furt v taske daku knihu a v mhd, alebo ked som na dakoho cakala, stale som daco luskala 😉

mam rada Viewegha (naposledy som citala Andele vsedniho dne - trosku mi to pripomina ten film Mesto anjelov s Meg Ryan aNicolasom Cagom), Matkin sa fajn cita, ale je to obcas take drsnejsie 😉 zaujal ma Labyrint od kate Moss a Trinasty pribeh. K mojim favoritom patri aj Coelho, v tych knihach je tolko zivotnej mudrosti, az k neuvereniu...

no a ako oddychovky - samoska, ze harry potter, toho som si raz kupila pred dovolenkou na skusku len prvy diel (a to uz boli vyjdene 3) a potom som pomaly odisla skor z dovolenky len aby som bola skor doma a mohla si dokupit dalsie diely 😀. Samozrejme - Douglas Adams - Stoparov sprievodca po galaxii, napriek tomu, ze nie som nejaky fanda sci-fi, tak na tomto som sa zabavala ("Pomysleni na neco takovyho jeste ani nezacalo uvazovat o pouhe moznosti vstoupit mi na mysl" "Moje ego je vetsi nez ja" a podobne citaty vas zabiju v lufte) Dennik Adriana Mola (straaasny to smoliar) a este straasne vela knih.

mam doma zakupenu celu kniznicu zo sme 20 storocie (50 knih) zatial sa mi podarilo precitat asi 4, teraz luskam Betonovu zahradu tiez ina drsnota, asi najkrutejsia kniha vo svojej uprimnosti a realistickosti

binki
31. srp 2007

Paolo Coelho - Čarodějka z Portobella a Psychologii pro ekonomy a taky časopis Maminka 🙂

ada78
31. srp 2007

Ahojte.
Nestiham citat,co ste tu popisali,ale zaujal ma nazov temy. 🙂 Takze jedine co citam je konik. 😀 Inak nestiham. 😝

schimi
31. srp 2007

Ahoj, já miluju detektivky a historii, tak jsem to spojila a čtu historické detektivky od Vlastimila Vondrušky..A taky Morrela a Pattersona a tak podobně..

mouse
31. srp 2007

Paulo Coelho - Jedenast minut - uz docitane... Forest Carter - Skola maleho stromu - tiez uz docitane a teraz jedine co citam je nemcina

expertka8
31. srp 2007

...momentalne citam zoznam na vikendovy nakup... 😅 ..a za inyx okolnosti sa uz rok xystam na ukazkovo hrubu knihu s nazvom "Historicka"....ma to niekto preluskane???... 🙂

ukana
31. srp 2007

expertka, ty vies citat?? 😕 sa nezdas 😀 😀 😀 😀

retaux
31. srp 2007

No ja som naposledy čítala ešte pred pôrodom - bol to taký návrat do mladých rokov 😵 Jana Eyrová

terezicka
31. srp 2007

Ja mám najradšej knihy od spisovateľky Patricie Cornwalovej - píše o súdnej patalogičke, teda to je jej hlavná postava vo všetkých knihách. Každá kniha je iná, o inom prípade a mne sa to veľmi páči. Je to také super napínavé čítanie 😉 Dnes začnem čítať jednu knihu ( neviem teraz jej názov ) donesie mi ju mamina, ale je to tiež taká detektívka a tie ja mám rada 😉