Jakou knížku právě čtete?

kukinka
2. kvě 2007

Mate rady knizky a taky za ne utracite majlant jako ja?Co prave ted ctete?

iris
24. únor 2013

Právě čtu Stmívání nad Sakurami

silvik1
4. bře 2013

nemáte náhodou niekto Crossfire jednotku a dvojku v elektronickej forme ? môže byť aj v češtine.

viera27
4. bře 2013

http://www.martinus.sk/?uItem=128176
Samozrejme cela saga je skvela, mozem len odporucit. Dobry je aj serial podla nej, akurat ma zacat tretia seria
http://www.edna.cz/game-of-thrones/

ellise
14. bře 2013

teď dvě současně Jeffrey Deaver - Hořííc drát a Jana Šrámková - Hruškadóttir

aurorag
14. bře 2013

@viera27 Hry o trony.. Tiez..... Naozaj super saga... Uz sa neviem dockat 6. casti.

lucyvivien
14. bře 2013

Nežiaduci učínok smrt - o skutočnom farmaceutickom priemysle ...

iris
17. bře 2013

Sněhulák dočten, super - doporučuji 🙂 Momentálně Pilíře země a zatím hodně čtivé 😉

parvitas
19. bře 2013

@iris obidve sú skvelé 🙂

@aurorag aaaano, tak na tomto som zavislacila dni aj noci 🙂

inak, ja momentalne citam Divergenciu a Rezistenciu..

parvitas
19. bře 2013

@silvik1 je to na ulozto.sk

petikd
19. bře 2013

@parvitas a nemáš priamy link crossfire na uloz to? Lebo neviem prečo nevyhladáva tam vôbec,stále mi loadinguje a nic ☹ ☹

barcelona94901
19. bře 2013

@silvik1 v elektronickej nie ,myslím,že češi maju na ulož to fifty 1,2 ,ale crossfire sa mi páčila ,ešte sa dočkať v oboch tretieho dielu 🙂

silvik1
19. bře 2013

@barcelona94901 tiež čakám na trojky oboch kníh 🙂 mne ulož to v robote nenačíta - nám to blokli 😒

petikd
19. bře 2013

@barcelona94901 Fifty majú v čestine pdf,3 som stiahla v angličtine a svojpomocne preložila,neviem sa dočkať až do jesene 😅
@silvik1 a mne doma nejde,na stránku ma pustí,ale ked zadám do vyhladavača niečo tak len načítava a nič z toho ☹

parvitas
19. bře 2013

no nič.. myslela som, že Divergencia bude niečo úúžasné... tak asi už nebudem nič očakávať 🙂
a idem na staré a osvedčené Den Trifidu a P.S. Milujem ta 🙂

petikd
20. bře 2013

@parvitas dakujem 😉

aurorag
20. bře 2013

@parvitas takze si tu divergenciu nemam zhanat?
uz som to pozerala na martinuse.... 😉

parvitas
20. bře 2013

@aurorag ako chces, vzdy ich potom mozes predat 🙂. inak, mne sa pacila trilogia Hry o zivot, tak preto som po Divergencii a Rezistencii siahla a boli v super cene... toto bolo hm, take podobne, ale aj ine. vadi mi tam kopec nevysvetlenych veci, ako funguje to mesto, kasty... ja viem, v YA sa na vela veci pytat nemozem a mala by som prijat svet s tymi pravidlami, ako ich autor podava :D :D :D... a mozno sa to vsetko dozviem v trojke. inak, podobna kniha bola aj Škaredí... ale obalky su fakt nadherne, ked nic ine, aspon tym sa kocham 🙂

aurorag
20. bře 2013

@parvitas Hry o zivot mozem tiez doporucit. Ja mam rada aj "vaznejsie" scifi.
Hry o trony plus Harry Potter su asi moje najoblubenejsie sagy.

parvitas
29. bře 2013

výborná je trilógia Les kostí, Pobrežie hrôzy a Temné diery od Carrie Ryan.... postkatastrofický svet, všade zombie... dobre sa to čítalo 🙂

parvitas
29. bře 2013

@aurorag jj, aj moje. ale zbožňujem aj Sapkowského Zaklínača 🙂

aurorag
29. bře 2013

@parvitas na Sapkowskeho sa chystam! 🙂
To predtym nepoznam. Teraz som zacala Nekroskop. a nedavno som docitala Anitu Blake.

parvitas
29. bře 2013

@aurorag jeeej, ty si moja krvná skupina 🙂 Anitu Blakeovú mám tiež rada. A aj Nekroskop bol fajn. A čo Pratchett? 🙂 máme doma kompletnú sériu... : 😀

aurorag
29. bře 2013

@parvitas ani k tomu som sa este nedostala.... malo casu... ale chystam sa! 🙂 🙂 🙂

parvitas
29. bře 2013

@aurorag tak fajn, to sa cita skoro same 🙂 mna tym nakazil moj drahy 🙂. inak, dobre sa cita aj Jiri Kulhanek (Cesta krve I. dobrák, Cesta krve II. Cynik , alebo aj ine od neho - ale to skor zozenies v e-formate, lebo dotlac nevysla a fandovia ich cenu vyhnali aj na 4000,- Kc), Petra Neomillnerová, Patrick Rothfus (neviem, co to dobre pisem), China Mieville 🙂

parvitas
29. bře 2013

inak, ja sa chystám teraz na niektorú z tých knižiek, čo som našla na www.knihobežník.sk - poznáte to? je to hra (niečo na štýl bookcrossing), kde sa knihy schovajú na nejaké miesto, to sa opíše na nete a niekto iný, keď ich nájde, zadá číslo a môže napísať jej príbeh - kde ju našiel, ako sa mu páčila a tak... 🙂 a potom to pokračuje - zase schovať, hľadať, čítať...

parvitas
29. bře 2013

oprava - je to bez diakritiky 🙂 www.knihobeznik.sk

adri266
29. bře 2013

@parvitas no super napad, uz som o take podobnej hre pocula, ale nie o takej, ktora je zamerana na knihy.

adri266
29. bře 2013

@parvitas tie dve som teraz docitala po anglicky, a neviem sa dockat zaveru trilogie. Len som bola prekvapena, ze ludia na to nemaju velmi dobre ohlasy. Samozrejme, su tam take divne veci, ze co je vlastne za tym plotom, a kto vobec riadi tie vlaky a na co, okrem skakania sa pouzivaju 🙂 , ale inak sa mi velmi dobre citali. Takisto Hry o zivot boli skvele, aj ked posledna cast uz ma tak nebavila ako tie prve dve. A filmom som bola veeeeeeeeeelmi sklamana...

parvitas
29. bře 2013

@adri266 tak sa zapoj. 🙂 pozerám, že máš v profile mesto Prešov, tak tam je dosť knihobežiek 🙂 http://www.knihobeznik.sk/miesta?countryId=1&ci... keď nejakú nájdeš, registruj sa a odpíš kód a potom môžeš kniťku zase po prečítaní niekam inam schovať... (ak vonku, tak zabaliť) tu je viac info http://www.knihobeznik.sk/o-projekte